Skocz do zawartości
kobus

Pochwal Się Co,ile I Kiedy Udalo Ci Sie Wygrac

Rekomendowane odpowiedzi

A ja puszke pepsi wygrałem, wrzuciłem 2.50, wybrałem pepsi, chwile pomieliło i wyskoczyła pepsi, jupi ;] :lol::lol::lol: ;] a tak serio to pare rzeczy wygrałem mając z 7 lat ;] 3 w lotka ;] no troche tego było, jak sobie przypomne to dopisze ;] a i czapke i okularki z nfs ;] [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wygrałem MSI NX 6600 :) Miałem 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Need For Speed Undeground 2 Było tez pare innych fajnych rzeczy ale karta rox ;]

 

Tak to swego czasu w bydgoszczy z nudów grałem w zdrapki i w 1 przypadku na 3 wygrywałem 2 zł a czasami nawet 5 zł :) No a ogólnie nie biore udziału w zawodach i konkursach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Briareos

3 lata temu w STS-ie... Postawilem 2 zl, obstawilem 10 spotkan, zgarnalem 150 zl... Wiecej nic, a szkoda ;] Wygrac jest fajnie, a jeszcze fajniej zarobic wlasna praca ;];] Pozdrawiam! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. kiedys oj z 10 lat temu w czipsach (nia pamietam ich nazwy - chodzilo o trzy "marki" ) mozna bylo trafic i to dosyc czesto jakis banknot (pamietam ze zwiniety w niebieskim opakowaniu). Kilka razy udalo mi sie trafic, najczesciej 10 zlotych ale tez i 20 sie trafialy :mrgreen: Inna sprawa ze kupowalem te czipsy na potege i do dzisiaj moj brzuszek nie odzyskal dawnego ksztaltu.

 

Acha mam jeszcze dwa misie Coca-Coli :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. kiedys oj z 10 lat temu w czipsach (nia pamietam ich nazwy - chodzilo o trzy "marki" ) mozna bylo trafic i to dosyc czesto jakis banknot (pamietam ze zwiniety w niebieskim opakowaniu). Kilka razy udalo mi sie trafic, najczesciej 10 zlotych ale tez i 20 sie trafialy :mrgreen: Inna sprawa ze kupowalem te czipsy na potege i do dzisiaj moj brzuszek nie odzyskal dawnego ksztaltu.

 

Acha mam jeszcze dwa misie Coca-Coli :mrgreen:

1674258[/snapback]

Ja tego misia dostałem za 15 nakrętek :D Coli pije ile wlezie to warto zbierać te nakrętki :) ale do szklanki jakoś nigdy się nie przymierzyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok 10 lat temu gdy byłem w 1 klasie podstawówki wygrałem w promocji Star Foods:

2 koszulki, latarkę, piłkę, futerał na hajs,

 

potem Big milki, laysy, drobna kasa w chipsach.

 

2 lata temu wygrałem 1000 zł w loterii, ale los zawinął mi były kumpel, cwaniak mnie wrobił (nie wiedziałem, że ten kupon jest wygrany) i od tamtej pory dla mnie on już nie istnieje...

 

No i trafiliśmy 4 w totka ok. 100 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak byłem mały ( 1-3 kl podstawówki ) myślałem ze kazdy kupon wysłany z "tom&jerry' wygrywa, wiec postanowiłem sobie wygrać klocki lego. No i wygrałem :P takie fajne :D Mama mi wysłała ten kupon dla świetego spokoju no i sie trafiło i wygralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wygrałem książkę B.Pawlikowskiej w Radiu Zet (nawet miałem swoje 30 sekund na antenie :D) i 100zł na otwarciu Centrum Kwiatkowskiego w Gdyni (przydło się na nowy HDD w Komputroniku w tymże CK :D ;)).

 

W totka nie miałem za wiele szczęścia, jak już mi się trafiły dwie czwórki i trójka na jednym kuponie to dostałem mniej kasy niż moja starsza za jedną czwórkę parę miechów wcześniej (chyba z 10 lat miałem wtedy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w te wakacje z 15 big milków,z 3 lata temu 3 cole,trzy razy miałem 3 w lotto,jak było te 20mln do wygrania w lotto to muj starszy miał 4 lol szkoda że nie 6 miał bym kompa z 100.000$ :D,kupon na 5 zeta do szkolnego sklepiku za ta wielką sumę kupiłem marsa i 0,5L cole lol :-P a poza tym to nic :D

Edytowane przez mendezX700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...