Skocz do zawartości
Luk@s

Tania Panorama 19''

Rekomendowane odpowiedzi

raptor,

probowalem juz tak robic jak mowiles (podpinanie podczas pracy w windows) i dziala ok.. ale wlasnie tylko do restartu.. :/

dodatkowo pojawil sie problem z rozdzialka, mianowice mimo ze mam w windzie 1440x900 (monitor rowniez tak ja widzi) to obraz jest "jakby interpolowany"... np literki wydaja sie wezsze - w porownaniu do wczoraj gdy mialem jeszcze 9550.. w tej chwili walcze ze starami roznym i opcjami i mam nadzieje ze wkoncu wygram :mur:

 

edit:

sensei

przeinstaluj stery, zainstaluj catalysty ustaw odswiezanie na 60hz i wtedy sprobuj, powinno byc ok, wtedy ustaw rozdz na wlasciwa i albo bedzie git albo bedziesz mial troche "inny" obraz ale da sie zyc.. :?

Edytowane przez cassius777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sensei zainstaluj catalysty - na dzień dzisiejszy żadne moddowane stery nie mają 1440x900 - gadałem z WarAnakinem (on tworzy moddowane stery WarCats) i powiedział że postara sie dodać tą rodzielczość w następnych sterach (może już w WarCats 5.11Pro/XT) - jak możesz to dopisz sie do tego tematu

 

cassius777 - trzeba będzie napisac do supportu ATI że coś nie teges z GTO/GTO2 - bo skoro działa na innych ATI/NV to widocznie to wina karty :|

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za drugi post pod rzad ale jestem desperado :/

Walcze teraz na catalistach z control centre i zauwazylem ze wedlug panela ma on podawana ne wejsciu dwa razy wieksza czestotliwosc niz wybieram w windzie ( jest wymuszone 60 - na paneu komunikat ze dostaje 119, wymusze 75 - pisze mi e dostaje 149) - czy panel moze byc uszkodzony ? bo juz mi sie skonczyly pomysly...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez,

ale.. raptor nie masz takiego poczucia jakby literki byly zawaskie...??

generalnie rozdzielczosc jest ok, monitor rowniez ja widzi a jednk obraz jest ciut inny.. jakby wszytsko bylo minimalnie wezsze.. chodze po wszytskich domownikach i sie pytam czy widza roznice jak bylo wczoraj a jak jest teraz.. i juz nie wiem czy sobie wkrecam czy faktycznie jest troche lipa.. :mur:

 

edit

co do DVi : dobrze by bylo spytakc jeszce kogos kto ma gto jak u innych z DVI.. na 100% to nie monitor ani przypadlosc radeonow jako takich bo jak pisalem wczesniej pod 9550 wszystko chodzilo jak ta lala

Edytowane przez cassius777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jestem po wymianie monitora - przeszlismy wraz z moja girl GEHENNE w Auchanie - ale sie nie dalismy. Nie chce szczegolowo opisywac co tam sie dzialo, ale uwazajcie jak cos tam kupujecie za kwoty pow. 1000zl - "serwis" nie sprawdza rzeczy zwiazanych z komputerami, a jak sie okazuje ze jest cos nie tak, to mowia za trzeba normalnie reklamowac i czekac 14dni na rozpatrzenie - takze takie troche kupowanie kota w worku... chcac nie chcac musialem wziąć ostatni monitor z wystawy (na caly Auchan Wroclaw przyszly 3 sztuki ! z tego jedna walnieta).

 

Monitorek jest juz zainstalowany, podpiete sa dwa kompy, zarowno na DVI jak i na d-sub smiga bezblednie, i rzeczywsicie jak pisal cassius777 NGO maja soft moda i obsluge 1440x900 wiec jade na tych sterach na razie. To tyle na goraco - dalej bawie sie monitorkiem :)

Edytowane przez sensei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jak dobrze bylo na 9550 to musisz czekac na nowe stery...

 

Do posiadaczy - jak macie ustawione parametry (jasnosc, kontrast, czern, temp. kolorow) najlepiej na DVI ?

Czy jest jakis soft do monitorka z mozliwoscia zakladania profili do gier/filmow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do posiadaczy - jak macie ustawione parametry (jasnosc, kontrast, czern, temp. kolorow) najlepiej na DVI ?

Czy jest jakis soft do monitorka z mozliwoscia zakladania profili do gier/filmow ?

Jasność 55, reszta na 50. Gamma windows deafault. Ale dsub, nie dvi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepsze ustawienia: bright20/contr20/black50

ale tych kwadratow dalej nie mozna rozroznic, ale juz nie daje tak po galach ;)

pozatym juz probowalem 1000000 sposonow zeby obraz zmienic i dalej nie dziala.. rozdz ok ale wszystko jest jakby ciut zawezone..

co do tapet to korzytsam z tej samej co podaliscie powyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepsze ustawienia: bright20/contr20/black50

ale tych kwadratow dalej nie mozna rozroznic, ale juz nie daje tak po galach ;)

Przy tych ustawieniach niestety niemożliwe jest przeglądanie zdjęć pod kątem technicznym, nie mówiąc o obróbce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania do uzytkowników W19-1:

 

Graliscie na nim w HL2 ? (gra ma rozdziałkę 1440x900) jakie wrazenia ? czy ciemne sceny są dobrze widoczne, jak ze smuzeniem w tej grze ? (gdyby ktos strzelił fotki albo film z tej gry to było by suuuper)

 

Gucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gralem, na raddku 9550 na meduim na DVI i na GTO2 na D-sub na high + na maxa upiekszacze i wraznie bardzo dobre (nawet super), smuezenie jest ale bardzo delikatne i szybciutko przestajesz je zauwazac, fotek ani filmu strzelac nie bede ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem w FABLE i MOTO GP2 - smuzenia niet :wink: a w motorkach na zakretach mozna dostac lekiego zawrotu glowy - panoramka rulez :D

 

Co do montowania na scianie to monitorek ma z tylu cztery nagwintowane metalowe otwory, ale w instrukcji nic nie stoi w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej dostaje ku**y z tym DVI i tym dziwnym znieksztalceniem obrazu pod D-SUB, przed chwila odkrylem za pod DVi wszytsko wygalada jednak normalnie (tylko czywsicie jak zrobie reset to juz nie chce zaskoczyc..), moze oddam hama do reklamacji.. :unsure: z drugiej sttrony na kzdej innej karcie grafiznej dziala :mur:

 

co do smuzenia to co powiedzialem wczesniej, praktycznie jest niewidoczne a obraz panoramiczny naprawde wymiata i az chce sie plakac ze nie chodzi mi to tak jakby chcial.. :((((

Edytowane przez cassius777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zmierzyć szerokość i wysokość monitorka? Interesuje mnie samo "szkiełoko", ew. przekątna monitorka.

Jaka jest wysokość całości, czyli od dołu podstawy do samej góry - koniec obudowy.

Muszę przeprowadzić małą symulację na sucho... ;)

 

P.S.

Ma ktoś linka do PDF-a, bo z oficjalnej strony mam jakiegoś "babola".

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...