Skocz do zawartości
Gość RBEJ

Day of Defeat: Source

Rekomendowane odpowiedzi

Już jest.długo oczekiwana.niesamowita i jedyna.

 

Dołączona grafika

 

 

napiszę krótko.4 bardzo dobre mapy do wyboru.wspaniała grafika z HDR,co zresztą widać na screenie.doskonały klimat i grywalność.zapraszam wszystkich do grania i wspólnej dyskusji na temat gry.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym w to pograł, ale 20 baksów to moim zdaniem za dużoooo, przecież nie zapominajmy, że to tylko MOD, który btw. był kiedyś darmowy i właśnie dzieki temu ludzie się zagrywali... nie zależnie czy bronze,silver,gold,platinium i cholera wie co jeszcze się miał :o ( wtedy chyba tylko platinium collection było :P ). Na każdym kroku tylko kasa,kasa,kasa. n/c. Sam mam bronze i w to sobie nie pogram :[ bo wybaczcie > 60zł płacić za to ? nie wiem jak dla Was, ale moim zdaniem to przegięcie. A jak kupowałem hl2 czyli w dzień premiery to nie było u nas silver ! nawet nie wiem czy później sie pojawiła w sklepach. Toż normalnie zdzierstwo.

 

A będzie to wydane w Polsce ? czy tylko via steam, mastercard i $ ? haha :blink:

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam kupiłem, wyszło 21$ z haczykiem i nie żałuję, w DoD grałem bardzo długo i nie stać mnie na to żeby w DoD:S nie zagrać :P

co do ilości map... to będzie jak z CSS, co chwila będą dochodzić nowe, więc nie widze problemu

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jankes przez steam kupiłeś ?? czym płaciłeś, dolarami :] trzeba mieć jakąś kartę ... :P

 

Silver od Bronza jest droższy o 10$ w którym jest, oprócz tego samego co zawiera Bronze:

 

Half-Life 1: Source

Day of Defeat™: Source (jeszcze nie ma tej gry)

Half-Life

Counter-Strike

Counter-Strike: Condition Zero

Counter-Strike: Deleted Scenes

Day of Defeat

Team Fortress Classic

Deathmatch Classic

Opposing Force

Ricochet

 

A jak się ma Bronze to DoD 20$ :o czyli 10$ w plecy + te gry co wymieniłem wcześniej!!! Przecież to jest ku... kradzież!!!!! ;[ A u nas nie mozna było Silver dostać i jak mówiłem, nie wiem czy teraz nawet można ( sklep ).

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jino, zawsze się dopieprzysz zamiast kolegę popierać ;)

Podobieństwa - 2 teamy walczące przeciwko sobie, różne bronie palne, rozrzut naboi, granaty, tu podstawiasz bombę, tu przejmujesz punkty (ala Battlefield). Podobna grafa, ta sama firma (heheh), Steam :) :)

Wypisz mi różnice (przyznaję, nie grałem na DOD nigdy!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopak pytał, czy jest to tylko multiplayer, to mu uogólniłem, może znacie lepszy tytuł niż CS do czego to jest podobne ?

Może Enemy teritory tylko.

Boże drogi, no są różnice, no ciekawe ;) Przecież 2raz CSS by nie wydali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm..własnie nieco w to pograłem no i jestem pod wrazeniem :) :) Grafa ładna klimat tez, jedynie co mnie drażni to obecnośc latarki O_o i odgłosy wystrzału podobne do tych z cs:s. Pytanko do ludzi znajacych dod dość dobrze: na ile to jest podobne do multi Call of Duty:UO, czy mozna bawic sie pojazdami oraz jakie tryby rozgrywki ta gra posiada??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko multiplayer czy ma tez singla?

Posiadacze oryginalnego HL2 mogą ją za darmo sciagnac z neta? :P

1669517[/snapback]

:mur:

 

Czytać nie potrafisz? Temat ma TYLKO 1 stronę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam bardzo jak wy w to gracie jak wg Steama jeszcze ta gra nie wyjszla ;)

1669665[/snapback]

Tez mnie to zastanawia, DoD ma być dostępny o 3:00 PM 26 pazdziernika czasu VALVE, czyli u nas dopiero o północy. Pewnie grzmocą na piracie.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie to zastanawia, DoD ma być dostępny o 3:00 PM 26 pazdziernika czasu VALVE, czyli u nas dopiero o północy. Pewnie grzmocą na piracie.

1669708[/snapback]

taaa, a openbeta to pies <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie hatachi tylko hamachi ? :D No własnie nie wiem czy tam cdkey do tego dod'a jest odzielny czy nie ma nic, wystarczy mieć np. *.gfc od niego. Ale to by było za proste :] chociaż programiści steam'a to za dużo szarych komórek nie mają...

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...