Skocz do zawartości
Gość RBEJ

Day of Defeat: Source

Rekomendowane odpowiedzi

ja takiej wersji nie chce :P pamietam jak z css beta było, co chwila patch i trzeba było czekać zanim E się uporało z klientem, a później ściągać :/ A 20$ + vat nie zapłacę nigdy oszustom. Czyli pozostaje na lodzie :(

 

btw. silver kolekcjonerska ? to chyba gold było kolekcjonerskie :o

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie zasuwa 80-90KB/sek więc zaraz gram :D

 

-edit-

 

WTF! :angry:

 

Dołączona grafika

 

no to się co niektórzy nagrali :mur:

 

-edit2-

 

nie ważne, przeszło, już gram :D CYA! :P

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam sobie już odpowiedziałeś, lol, Visa Electron to przecież karta płatnicza a nie kredytowa

 

ps. jestem po szybkiej pierwszej rozgrywce, 15 - 10 zrobiłem na Anzio, jest kosa, ale niestety szukać musze chyba nowej grafy :D

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwa co jest. Od 80% się dościągało ale gre nie mam w MY GAMES tylko w JUST RELEASED. :( Ja chche ppograć w dod:s:( pomocy jak włączyć tą grę. Zaznaczam że mam wersję silver hl2 więć dod:s mi się należy:(

 

qwa no :( pomocy ja musze w to pograc. Jak mnie ten steam wqurwia. Normalnie nie można pograć tylko się wszytsko pierdzieli:(

Edytowane przez mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

help...you are my only hope

 

Ludzie zrobiłem pre-load. Gdy pojawił mi się news wziołem play now. Pokazało się 80% potem doszło do 100% a potem pokazało mi się że gra jest just released:( Qwa kupiłem hl2 silver nie tylko dla koszulki i hl1:s. Chce dod:s:(

Edytowane przez mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

rozumiem ze trza płacic za Dod-a kartą do operacji walutowych w necie , ale jak procedura wygląda dalej . ? co dostaję od valve ?-za ta kaskę "cd-keya" do gry? DoD-a mam pokazanego w Just Released jakiś czas temu się zaczęło "dociągać" i jakoweś pliki z tej giery mam już na hd. HL2:S i CS:S zakupiłem w sklepie to nie bylo problemu z instalka. aha a jak zrobię formata to po instalacji HL-a DoD się tez pojawi w play game? a jak długo doładowuje się reszta Dod-a? z góry thx za info na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to za 22$ kupuje się sam klucz do DODa

Po reinstalce systemu trzeba będzie ponownie zassać całego DODa z sieci

- czyli, jak dla mnie bzdura, poczekam na wersję pudełkową (mam nadzieje że w ludzkiej cenie)

PS.

Grał juz ktoś... ?

Interesuje mnie tryb rozgrywki

bardziej podchodzi pod CSa czy HL2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche wczoraj i...

 

GRafika, wiadomo co za engine, chodzi bardzo dobrze, nie ma co wiecej pisac :)

 

Rozgrywka: Troche podobne do CS:S, troche dziwne bronie, trudno sie strzela, narazie najwieksza przewage maja snajperzy, pewnie trzeba sie przyzwyczaic do karabinow i wtedy to sie zmieni :lol: Mapy sa fajne, raczej duze lokalizacje, prawie wszedzie mozna wejsc, jest gdzie sie schowac, jest gdzie przykampic. Narazie jest malo map, ale jak to bylo z CS:S, niedlugo sie pojawia nowe i bedzie gdzie biegac :)

 

Ogolnie jest niezle, dzis znowu potrenuje troche, ta gierka jest niezla alternatywa dla CS:S, ciekawe jak bedzie w starciu z CoD2. Poki co, gram na zmiane DoD i CS:S :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb rozgrywki bardziej pod csa

Jeszcze wczoraj nie wiedzialem o co w tej grze chodzi ;)

Ale gra sie okazala z pozoru prosta ;)

2 druzyny

Snajperzy piechota itd...

Przejmowanie flag ...

Fajny ten dod jest tylko ma ostro z[ciach!]y recoil

Mam nadzieje ze go zmienia <_<

Jesli Recoil bedzie taki jak obecnie w Css

To gra moze odniesc spory sukces

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb rozgrywki bardziej pod csa

Jeszcze wczoraj nie wiedzialem o co w tej grze chodzi ;)

Ale gra sie okazala z pozoru prosta ;)

2 druzyny

Snajperzy piechota itd...

Przejmowanie flag ...

Fajny ten dod jest tylko ma ostro z[ciach!]y recoil

Mam nadzieje ze go  zmienia  <_<

Jesli Recoil bedzie taki jak obecnie w Css

To gra moze odniesc  spory sukces

1672841[/snapback]

 

:blink: Ale recoil nie moze byc inny, w CS:S masz nowe zdobycze technologii, a tu mamy 2 wojne swiatowa. Wiec nie moze byc tak samo albo nawet podobnie. Dlatego pisalem ze trzeba sie uczyc grac. No i jesli byloby tak samo jak w CS...to po co mi DoD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie .. w tamtych czasach mieli gorsze bronie... i wiekszy rozrzut ...

gra jest dobra bo realistyczna pod wzgledem odwzorowania broni ...

 

nie moze byc wszedzie tak samo ..

bedzie trudniej .. trza bedzie wiekszego skilla

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie .. w tamtych czasach mieli gorsze bronie... i wiekszy rozrzut ...

gra jest dobra bo realistyczna pod wzgledem odwzorowania broni ...

 

nie moze byc wszedzie tak samo ..

bedzie trudniej .. trza bedzie wiekszego skilla

1672965[/snapback]

Otoz to :]

 

Wczoraj po kilku godzinach graniaw DoD, jak sie przesiadlem na CS:S to jakos tak dobrze mi szlo ze sam w szoku bylem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie .. w tamtych czasach mieli gorsze bronie... i wiekszy rozrzut ...

kwestia bardzo dyskusyjna. bronie z ww2 uzywaly znacznie mocniejszych ladunkow miotajacych niz obecne - pocisk z kar98 spokojnie mogl zabic kogos po przeleceniu kilometra i wiecej, pocisk z m16 moze miec klopoty z doleceniem.

bylo nie bylo m16 uzywa natowskiej amo 5.56mm a taki kar98 standardowego ~8mm - roznica znaczna

kalach dobrze kopie, bo on uzywa prawie takiej samej a reszta to zabawki na wode [na duzy dystans, z bliska wszystkie sa zabojcze]

 

do dzis w armi amerykanskiej jest silna frakcja zwolennikow tezy, ze wycofanie broni duzokalibrowej [takiej jak m1 garand] i zastapienie jej rodzina pochodzaca od karabinka m1 carbine bylo bledem. slaby pocisk w ogniu automatycznym okazal sie w praktyce gorszy niz mocny pocisk w ogniu polautomatycznym

 

inna rzecz - celnosc karabinow z ww2 do dzis jest rzecza trudna do docenienia - to byly doskonale konstrukcje, do dzis uzywane jako bron mysliwska czy snajperska.nie nalezy mowic, ze mialy 'duzy rozrzut' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...