Skocz do zawartości
Gość RBEJ

Day of Defeat: Source

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JestemNoobem

a ja mam takie pytanie czy jest w tej grze coś takiego jak przybliżenie i widok przez celownik czy po prostu lecisz na pałe masz krosshaira i strzelasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopalem to bo mam problem ;]

Dostalem dzis w swoje lapki giere...wszystko ok wgrala sie ladnie, udpate steam i gry. Dziala dobrze, chodzi tez dobrze ale ....mam problem z dzwiekiem. Moze mi sie zdaje ale mam razenie ze to co leci z glosnikow to nie to co powinno. Moja dziwiekowka to AC97 , glosniki CREATIVY 5.1 i wszedzie jest ok wsztstko. W samej grze mam ustawione 5.1 i glos leci z kazdego glosniczka ale jest on "inny" taki jakby z jaskini czy cos, ciezko to opisac. Myslalem ze jakis eqalizer mi to zminil ale wyglada na to ze wszystko jest ok. Moze spotkal sie ktos z czyms takim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz ta gierke (polecam konta od iwo [; ) i powiem ze jest trudna strasznie w porównaniu do kantera :D

lol? imo dużo łatwiejsza. Wystarczyło chciaż troszkie grać w et, bf albo cuś takiego. Ja nie grając w doda tylko odrazu w dod:s byłem po 2 dniach free weeka 1 na serwie w all statach (a wcale pr0 nie jestem). Tak samo jest teraz ;d

 

KURDE. Kiedy wreszcze bedzie ten update z 2 mapami (które sie gra w nowym trybie gry (coś tam sie podkłada i wysadza)). Na steampowered już od stycznia o tym piszą a up miał być w kwiutniu :lol:. No bez jaj ;e.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol? imo dużo łatwiejsza. Wystarczyło chciaż troszkie grać w et, bf albo cuś takiego. Ja nie grając w doda tylko odrazu w dod:s byłem po 2 dniach free weeka 1 na serwie w all statach (a wcale pr0 nie jestem). Tak samo jest teraz ;d

 

KURDE. Kiedy wreszcze bedzie ten update z 2 mapami (które sie gra w nowym trybie gry (coś tam sie podkłada i wysadza)). Na steampowered już od stycznia o tym piszą a up miał być w kwiutniu :lol:. No bez jaj ;e.

Widac nie czytasz newsow steamowych :P

update bedzie 28 maja z 2 mapkami typu para :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok a więc wyszedł nowy update do Dod:S (nareszcie). Dopiero go sciągam ale dam loga co w nim jest (imo same rodzynki):

 

Day of Defeat: SourceAdded new Detonation game modeAdded two new Detonation maps: Jagd and ColmarAdded film grain and color correction cinematic effects while in spectatorOptimizations to the player animation blending systemImproved bullet and melee attack hit detectionShortened the BAR reload timeReduced recoil and fire delay on the GarandAdded CVAR cl_autorezoom - set to 0 to not rezoom sniper rifles and rocket weaponsAdded new image-based texture blending shaderAdded new light warping shaderAdded new phong Shading/Rim Lighting on player modelsAdded support for bloom on DX8 video cardsAdded vertex lighting to propsFixed a case where players could get under terrain in ArgentanMade it more difficult for players to repeatedly block the same cap in order to rack up defend pointsFixed player being able to clear mg42 heat by undeploying and redeploying while reloadingAdded blocking walls to enemy spawn entrancesFixed stepping over window ledges in Avalanche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu po pl ;]

Niedługo wracam do domku to przetestuje dokładniej nowego up podobno garrand teraz wymiata :)

- Dodano nowy tryb gry - Detonacja

- Dodano dwie nowe mapy: Jagd oraz Colmar

- Dodano efekt starego filmu jak gracz jest w trybie obserwatora.

- Zoptymalizowano system Optimizations to the player animation blending system

- Udoskonalono system detekcji obrażeń.

- Skrócono czas przeładowywania BAR'a.

- Zmniejszono rozrzut oraz opóźnienie strzału w Garandzie.

- Dodano nowy CVAR cl_autorezoom - ustawiony na 0 powoduje że po strzale ze snajperki lub rakietnicy nie przybliża nam ponownie.

- Dodano trzy nowe shadery - light warping shader, image-based texture blending shader oraz hong Shading/Rim Lighting na modelach graczy

- Dodano obsługe efektu 'bloom' na kartach graficznych z obsługgą DX8

- Poprawiono błąd na Argentranie że gracz mógł się znaleźć pod powierzchnią mapy.

- Utrudniono graczom wielokrotne blokowanie tej samej flagi w celu zdobywania punktow za obrone.

- Naprawiono błąd umożliwiajacy szybkie schłodzenie MG42 poprzez złożenie i rozłozenie podczas przeładowania.

- Dodano ścianki nie pozwalające wejść na spawn przeciwnika.

- Naprawiono błąd z chodzeniem nad krawędzimi okien na Avalanche

Zapraszam wszystkich do komentowania nowego up na www.day.of.defeat.pl

BTW yuucOm gdzie grasz tzn na jakich serverach bo na festungu jakos nigdy cie nie widzialem :P

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu po pl ;]

Niedługo wracam do domku to przetestuje dokładniej nowego up podobno garrand teraz wymiata :)

Jak dla mnie zawsze wymiatal, ale teraz jak bedzie szybszy i z mniejszym recoilem, to bedzie zamiatal, nie tylko wymiatal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu po pl ;]

Niedługo wracam do domku to przetestuje dokładniej nowego up podobno garrand teraz wymiata :)

 

Zapraszam wszystkich do komentowania nowego up na www.day.of.defeat.pl

BTW yuucOm gdzie grasz tzn na jakich serverach bo na festungu jakos nigdy cie nie widzialem :P

A ja Ciebie widziałem ;) i nie tylko w dod:s ale i w css ;). Gram pod innym nikiem. Na festung grałem chyba ze 2 razy w tym raz w free weekend :). Możemy sie jakoś ustawić (bede grał pod tym nikiem). Wieczorkiem dam ip serwerów na jakich gram. Moim zdaniem lepsze od festung chodzby dlatego ze prawie zawsze sa pełne. Do wieczorka ;).

 

A właśnie co do granda. To go tutaj nigdy nie lubiłem bo grałem (gram nadal) w ET nie tylko ffa ;). tam grand to jest roxor. Obaczy sie wieczorkiem jak jest teraz tutaj :P.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szykuje sie nam kolejny free weekend B) [; ;]

Oczywiście zapraszam wszystkich na fb :)

Yesterday we released the Summer 2006 Update for Day of Defeat: Source. Judging from the games we've had on the public servers running the new maps, Jagd and Colmar (click each to see trailers), people are having the same kind of fun we were having around the office before we released them. If you still haven't purchased Day of Defeat: Source, you'll get a chance to play the new maps in about a week, as we'll be having a second Day of Defeat: Source Free Weekend. The second free weekend will commence at 1:00 p.m. Pacific time on July 7th, and conclude at 1:00 p.m Pacific time on July 10th. We're looking forward to seeing you all there.

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troszkę na weekendzie nie powiem gra się całkiem przyjemnie tyle, że po pewnym czasie staje się troszkę monotonna jeszcze wieczorkiem zagram parę partyjek , ale chyba na zakup się nie zdecyduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heat :arrow: http://www.day.of.defeat.pl/page.php?al=mapy

Wg mnie powinieneś grać na wszystkich mapach ;) z wyjątkiem dod_flash gdyż przy pelnym servie (mowa o fb 17slotów) jest sieka i nic więcej ... [;

Sam osobiście najbardziej lubie grać na Anizo,Jagd,Colmar,Kalt a jak chce pobiegać snajperem to Argentan jest odpowiednią mapa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heat :arrow: http://www.day.of.defeat.pl/page.php?al=mapy

Wg mnie powinieneś grać na wszystkich mapach ;) z wyjątkiem dod_flash gdyż przy pelnym servie (mowa o fb 17slotów) jest sieka i nic więcej ... [;

Sam osobiście najbardziej lubie grać na Anizo,Jagd,Colmar,Kalt a jak chce pobiegać snajperem to Argentan jest odpowiednią mapa ;]

O tak, Argentan i Avalanche z garandem w lapie i tepic, tepic, tepic snajpiarzy - to lubie :-D

 

Anzio jest tez przyjemne, z nowych polecalbym Jagd - bardo przyjemna mapka. Co do Flash, zgodze sie, na srodku niestety zazwyczaj powstaje korek, ale tez ladnie kosi sie napalone glowy pchajace sie bezrozumnie do przodu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopalem to bo mam problem ;]

Moja dziwiekowka to AC97 , glosniki CREATIVY 5.1 i wszedzie jest ok wsztstko. W samej grze mam ustawione 5.1 i glos leci z kazdego glosniczka ale jest on "inny" taki jakby z jaskini czy cos, ciezko to opisac. Myslalem ze jakis eqalizer mi to zminil ale wyglada na to ze wszystko jest ok. Moze spotkal sie ktos z czyms takim ?

Zmień stery do swojej zint dźwiękówki. Pokombinuj z ustawieniami, jeśli to nie pomoże, to masz problem. Za 100 zł kupisz kartę dźwiękową Audigy 2 Se, która tą zintegrowaną miecie jak chce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze sie bardzo B-)

Festung Breslau Detonation Only

====

156.17.41.139:27015

JEst jescze ten server ? bo jak wklejam albo wpisuje ip to mi nie dodoja go (jakby go już nie było :?). Zauważyłem ze to adres ip FB serwa ale w doda 1.3. HELP.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: witam wszystkich;).

Po drugie: w piatek z kumplem szpilamy w doda: s gdzies tak do 1-2 w nocy. Widze, ze jest tu spora grupka osob, ktora aktywnie gra. Moze bysmy sie jakos umowili w pare osob (gg[3827301], pw, irc) i wspolnie cos pograli? Jak cos to pisac na gg, pw albo meila.

Edytowane przez Lucris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekki odkop, ale co mi tam. Jest może ktoś z DoD:S, kto mógłby mi podesłać triala wdg. tego poradnika?

http://www.steampowered.com/v/index.php?ar...uest_about&

Proszę o kontakt przez PW, bądź Steamowskie friendsy - michael_owen

DZIĘKUJĘ :)

Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...