Skocz do zawartości
Gość RBEJ

Day of Defeat: Source

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłbym, ale zanim całość się ściągnie ze steama, to skończy się ten cały free łikent :lol:

 

Wprowadzili obsługę dwóch rdzeni już?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłbym, ale zanim całość się ściągnie ze steama, to skończy się ten cały free łikent :lol:

 

Wprowadzili obsługę dwóch rdzeni już?

Nie marudź, zostawisz na noc i rano będziesz mógł grać. Co do obsługi wielu rdzeni to chyba jeszcze oficjalnie wsparcia nie ma, ale nieoficjalnie istnieje w konsoli magiczny cvar, który włącza wielowątkowość.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie marudź, zostawisz na noc i rano będziesz mógł grać. Co do obsługi wielu rdzeni to chyba jeszcze oficjalnie wsparcia nie ma, ale nieoficjalnie istnieje w konsoli magiczny cvar, który włącza wielowątkowość.

Nie marudzę, po prostu za długo korzystam ze steama...;]

A gierkę i tak zamierzam kupić, czekam tylko na kumpli bo sam grać nie będę ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 10$ to grzech nie miec :) Myslalem , ze po tylu latach mnie nie wezmie znowu granie po sieci , ale w doda wsiaklem i jakos znikad pojawilo sie z 15h na liczniku za zeszly tydzien :)

No to moze umowimy sie jakos purepc? Co prawda wg mnie ostatni update crapi... ale pograc mozna :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zostalo 10h co daje nam start ok 22. Szykujemy jakiegos TSa, Ventrillo i gramy sami? Mile widziany odzew ludzi z naprawde dobrym laczem ... czy wbijamy na servery, ktore i tak beda pewnie zapchane?

Jak ktos cos wczesniej znajdzie to dajcie namiary zeby nie trzeba bylo sie zbytnio szukac :-) Ja tez jestem redy, ale w pracy nie dam rady grac :lol2: A procz tego nie gniewajcie sie, ale nie posiadam mikrofonu i TS dla mnie nie istnieje :-) Ale chetnie poslucham czy jestescie juz po mutacji :lol2:

(acha palam umiarkowana sympatia do najnowszej mapki - palermo, zdecydowanie lepszy byl pierwowzor - salerno... wiec wezcie to pod uwage ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak cos bedzie sie dzialo to dajcie znac na jakim serwerze :) Wpadne chociaz na chwile obecna jestem DoDowym warzywem. Acha mikrofonu nie mam , wiec jak dla mnie TS odpada :)

 

Edit: Znaczy sie wieczorem po pracy of course :)

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie serwer to jakis tam moze wymlodze na pukawce, tylko napiszcie o ktorej. Jednakze nie obiecuje ze dostane ten serwerek ;).

 

btw.

TS sux - za duze opoznienia, przekonalem sie o tym w CS 1.6, na VT 100x lepiej.

Edytowane przez bociczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie serwer to jakis tam moze wymlodze na pukawce, tylko napiszcie o ktorej. Jednakze nie obiecuje ze dostane ten serwerek ;).

 

btw.

TS sux - za duze opoznienia, przekonalem sie o tym w CS 1.6, na VT 100x lepiej.

No pisalim, ze okolo 22 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak cos bedzie sie dzialo to dajcie znac na jakim serwerze :) Wpadne chociaz na chwile obecna jestem DoDowym warzywem. Acha mikrofonu nie mam , wiec jak dla mnie TS odpada :)

 

Edit: Znaczy sie wieczorem po pracy of course :)

No worries :) Ja też się dopiero uczę DoD:S. Wczoraj miałem pierwszą dłuższą sesję od zakupu. Wcześniej jakoś czasu nie było :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No worries :) Ja też się dopiero uczę DoD:S. Wczoraj miałem pierwszą dłuższą sesję od zakupu. Wcześniej jakoś czasu nie było :P

No ja czekam :-) Jakby co to jestem online, moj id to wkamil. Gadajcie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

78.143.25.85:27015

 

Na razie niemiecki public 10/24. Zobaczymy ile osób przyjdzie. Nie zapomnijcie dodać taga [ppc] do nicka bo się nie odnajdziemy! ;)

 

update: z tym ostatnim może być niestety problem, przez ostatni update

 

update: ZMIENIAMY SERWER! TAMTEN SIĘ PRZEPEŁNIŁ! 78.143.22.138:28715

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recoil przeraża...

Gdyby nie idiotyczne ograniczenia co do klas, gierka byłaby całkiem sympatyczna.

To już zależy od ustawień serwera.

 

wkamil, wiem że pełen ale nie opłaca się już zmieniać serwera. Staraj się wbić na pewno w końcu się uda.

 

Ok ja pasuję na dziś, może jutro jeszcze coś pykniemy ;)

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już zależy od ustawień serwera.

 

wkamil, wiem że pełen ale nie opłaca się już zmieniać serwera. Staraj się wbić na pewno w końcu się uda.

 

Ok ja pasuję na dziś, może jutro jeszcze coś pykniemy ;)

Sie wbilem przecie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już zależy od ustawień serwera.

To dobrze, bo jeden pan z tommy-gunem na team to jakiś żart :lol2:

 

A kto byl kto? Ja - hunter. Alcatraz byl latwy do zidentyfikowania ;-)

Wcześniej ja, Michaelius i alcatraz. Pojawił się też Jin i chyba ktoś jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, bo jeden pan z tommy-gunem na team to jakiś żart :lol2:

 

 

Wcześniej ja, Michaelius i alcatraz. Pojawił się też Jin i chyba ktoś jeszcze...

 

Byłem i ja, wraz z Miazgą "Miazgoolem":-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie coś kojarzyłem ksywki, ale nie byłem pewien :>

Dziś też można by zagrać, wczoraj niestety musiałem wcześniej zniknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...