Skocz do zawartości
Gość RBEJ

Day of Defeat: Source

Rekomendowane odpowiedzi

A co by poćwiczyć samemu, są już boty do Day Sourca?

2479330[/snapback]

Jest ktos kto w to gra po necie? Jak tak to polecam wieczorami serwer: Festung-Breslau.pl 156.17.41.139:27017

Ja często gram ale nie na serwach pl (Festung pusty jest czesto). Wole serwery Arcor (o każdej porze (nawet 3 w nocy) przynajmniej 2 z kilku serwerów jest pełnych co mi bardzo styka).

 

http://video.google.co.uk/videoplay?docid=...dod+source+bots :lol:

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja często gram ale nie na serwach pl (Festung pusty jest czesto). Wole serwery Arcor (o każdej porze (nawet 3 w nocy) przynajmniej 2 z kilku serwerów jest pełnych co mi bardzo styka).

Na arcora tez czasem wejde - jak cos to nick szoqz. Tylko, ze ja gram w godzinach tak 11-1 w nocy, ale jakbys mnie widzial to sie odezwij ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok :P. A który jest w rankingu (ile masz punktów) ?

Dzisiaj mnie na 100 nie bedzie ale pod koniec tygodznia bede wpadał na arcora (tylko tych serwerów jest dużo i whcodze na 1 wolny - nie liczać donner 24/7 bo nie lubie tej mapy :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok :P. A który jest w rankingu (ile masz punktów) ?

Dzisiaj mnie na 100 nie bedzie ale pod koniec tygodznia bede wpadał na arcora (tylko tych serwerów jest dużo i whcodze na 1 wolny - nie liczać donner 24/7 bo nie lubie tej mapy :P).

Ja lubie donnera, ale co za duzo to nie zdrowo ;D. Ja gram zazwyczaj na tych co jest troche graczy: bodajze 2,6 itp. W kazdym raznie nie na 8 bo tam jest realist mod.

Tylko tyle osob z forum w to gra? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole mało kto lubi dobre multi ;]. Co do realism mod to imo jest dobry (dodaje pistola do każdej klasy i zwieksza ammo). Mnie w dod:s troche rocked dobija. Rakieta powienna zadawać wiecej dmg i do tego powinno szybciej sie z tego strzelać (w ruchu coś jak w ET i pf ;d).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pogrywam w Dod'a , tylko przez to, ze choke na serwerach zabija. Stoje na respie, nic, jest akcja 80 choke + losse. W cs nic takiego nie ma. Ciezko w takich warunkach grac.

 

b.t.w.

moze ktos polecic dobre serwery na czystego dod'a jak i realism mod.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pogrywam w Dod'a , tylko przez to, ze choke na serwerach zabija. Stoje na respie, nic, jest akcja 80 choke + losse. W cs nic takiego nie ma. Ciezko w takich warunkach grac.

 

b.t.w.

moze ktos polecic dobre serwery na czystego dod'a jak i realism mod.

Jak wyżej. Tylko Arcor - serwerów w pytke (chyba 9) zawsze zapełnione i nawet rank jest. Rank rankiem ;) (mi wisi) ale ważne ze na tych serwach jest jako taki teamplay i obj jest najważniejszy a nie fragi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pogrywam w Dod'a , tylko przez to, ze choke na serwerach zabija. Stoje na respie, nic, jest akcja 80 choke + losse. W cs nic takiego nie ma. Ciezko w takich warunkach grac.

 

b.t.w.

moze ktos polecic dobre serwery na czystego dod'a jak i realism mod.

Sprobuj wpisac w konsoli: "rate 20000" powinno pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duzo i dlugo gram, na "stemie" zeby tego nie wiedziec. Znam zagadnienia :rate, tickrate, update, cmd i.t.p. i umiem dostosowac to do swojego lacza. Moim zdaniem dod tak ma lub serwer sa do d.... . Pogralem tez chwilke na serwerze Arcor z realizm mod i tam tick spadal do 9 .

no offenc

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole mało kto lubi dobre multi ;]. Co do realism mod to imo jest dobry (dodaje pistola do każdej klasy i zwieksza ammo). Mnie w dod:s troche rocked dobija. Rakieta powienna zadawać wiecej dmg i do tego powinno szybciej sie z tego strzelać (w ruchu coś jak w ET i pf ;d).

Z rocket class to sa dobre tylko mauser i m1 ;-) A jesli chodzi o szybkostrzelnosc rakiet, to chyba zdziebko przesadzasz, normalnie bazooke obslugiwalo dwoch zolniezy, tak samo pancerschreck'a, a ty chcialbys z tego jak z smg prazyc? ;-)

 

Mnie troche w dod dobija mala ilosc oficjalnych mapek - i jak juz mi sie avalanche znudzi ;-) to jest na niektorych serwach kilka fajnych nieoficjalnych map - np. airfield, strand (boszsz jak mnie wkurza to przebijanie sie przez zasieki), celes, highroad, convoy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rocket class to sa dobre tylko mauser i m1 ;-) A jesli chodzi o szybkostrzelnosc rakiet, to chyba zdziebko przesadzasz, normalnie bazooke obslugiwalo dwoch zolniezy, tak samo pancerschreck'a, a ty chcialbys z tego jak z smg prazyc? ;-)

 

Mnie troche w dod dobija mala ilosc oficjalnych mapek - i jak juz mi sie avalanche znudzi ;-) to jest na niektorych serwach kilka fajnych nieoficjalnych map - np. airfield, strand (boszsz jak mnie wkurza to przebijanie sie przez zasieki), celes, highroad, convoy.

Wole szybkie, skilowe i aracdowe gry jak np ET (imo best multi ever ;]) niz realne "szutery".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie nie zrozumiałeś :lol2:

 

CS:S wolny jest w pyte ;]. Narazie zadne multi nie dorasta ET do naskurka na stopach ;(. Jedyny minus to to ze scena juz jakiś czas temu upadła. W dod:s imo najgorsza jest jego mała popularność i to, że 'scena' praktycznie nie istaniała od początku...

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie nie zrozumiałeś :lol2:

 

CS:S wolny jest w pyte ;]. Narazie zadne multi nie dorasta ET do naskurka na stopach ;(. Jedyny minus to to ze scena juz jakiś czas temu upadła. W dod:s imo najgorsza jest jego mała popularność i to, że 'scena' praktycznie nie istaniała od początku...

CSS jest wolny? To chyba faktycznie Cie nie zrozumialem :lol2:

 

Mala popularnosc dods jest dla mnie jego zaleta, nie wada - scena mnie kompletnie nie interesuje, natomiast interesuje mnie brak gowniarzerii na serwerach, a statystycznie rzecz ujmujac jest jej mniej jesli graczy jest mniej ;-) Choc i tak sie zdarzaja :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pogrywam czasami w DOD'a tylko na jakims serwerku z UK ale wczoraj dali mi bana za logo :mur: i nie wiem czy bede mogl tam jeszcze grac. Jak nie gralem na tym z Uk to czesto witalem na Festung oczywiscie wtedy kiedy gral tam ktos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry , że tak odkopuje temat , ale mam pytanie jak rozjaśnić ekran w grze na Viście :| Próbowałem gamma adjusterem i power stripem i lipa jedynie pulpit się rozjaśnia a gra nie :| Są może jakieś komendy na gamme czy coś ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dod to bardzo fajna gra, szkoda, ze scena jest taka slaba: malo serwerow, malo plejersow :/.

 

Ile osob z forum gra w ta gre? Bo mozna by sie umowic na jakies wspolne partyjki wieczorkiem.

Edytowane przez luqash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie mam jedno zparoszenie (dod, mozna pograc 3 dni jak w pełną) ważne do jutra, muszę dać komuś bo przepadnie, jak coś to na PW

 

nie znam kompletnie nikogo kto by chciał :P

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.steampowered.com/dod/palermo/

 

Jutro rusza 3 dniowy free weekend DOD:S, preload można zacząć już teraz. Sam DOD otrzymał niedawno ważny update, silnik został uaktualniony do najnowszej wersji oraz dodano pare bajerów (achievementy, statystyki, nową mapę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...