Skocz do zawartości
ernest_pierwszy

Tanie Acery W Media Markt

Rekomendowane odpowiedzi

W tym pierwszym miałem DDR2 Hyundaya 400Mhz, dysk Seagate (cichszy od IBM i ponoć szybszy) i napęd Lite-ON. W drugim po wymianie dostałem dysk IBM i Philipsa napęd, a Ram chyba Infineon 533Mhz. Więc widać faktycznie różne komponenty się wsadza do tych laptopów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 listopada otwierają MM w Toruniu i ACER 3613 WLMi będzie po 2699 czyli jakiś 1000 taniej niż w wielu sklepach.

 

 

chyba się skuszę. Co prawda planowałem 3023WLMi bo X700 ale 4000zł a 2699 to spora różnica.

 

 

PS. Za ile mogę sprzedać to co w podpisie? czyli:

 

pudło z bebechami

flatrona 795FT+ (USB)

HP deskJET 930c

Edytowane przez Marasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 listopada otwierają MM w Toruniu i ACER 3613 WLMi będzie po 2699 czyli jakiś 1000 taniej niż w wielu sklepach.

chyba się skuszę. Co prawda planowałem 3023WLMi bo X700 ale 4000zł a 2699 to spora różnica.

nie tylko w cenie. w kwesti gier/wydajnosci to roznica jak dzien i noc. ale jesli zastosowanie biurowe ci pasuja i nie planujesz grac to swietny sprzet, szczegolnie za ta cene. ale to sam pewnie wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezapomne jak byłem w media markt looknąc ceny pentagramów na procka w czasie ich wejścia na rynek tak z ciekawości, u nich najsłabszy model (najmniejszy) z aluminium kosztował 130zł, gdy 100cu+ na giełdzie 125 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1764945[/snapback]

nie tylko w cenie. w kwesti gier/wydajnosci to roznica jak dzien i noc. ale jesli zastosowanie biurowe ci pasuja i nie planujesz grac to swietny sprzet, szczegolnie za ta cene. ale to sam pewnie wiesz.

 

zdaje sobię sprawę doskonale z tego, bardzo mi tego zal ale nie tak jak zaoszczędzonych 1400 plnów. bo prawda jest taka ze, fakt lubiłem sobie pograc ale szczerze nie pamiętam kiedy ostatnio w coś grałem. Brak na to czasu. przygody z grami skończyłem w czasach WarCrafta III i C&C: Generals czyli gdzieś koło 2002 roku.

 

 

chyba że bedzie coś w z X700 też w świtnej promocji np 3023 WLMi także jakieś 1000zł taniej od swojej standardowej ceny tak za jakies 3000-3200zł to bym się rzucił ;-)

Edytowane przez Marasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba że bedzie coś w z X700 też w świtnej promocji np 3023 WLMi także jakieś 1000zł taniej od swojej standardowej ceny tak za jakies 3000-3200zł to bym się rzucił

Ja licze ze na święta rzucą jakieś mięso. Edytowane przez mikan82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kupiłem 3613 WLMI za 2699 w Media

 

W zasadzie nie miałem się czasu bawic tyle co zainstalowałem system (XP HOME) z ukrytej partycji. (płyty z z systemem brak)

 

W media Jest 7 dni na ewentualną wymianę sprzętu gdyby coś nie tak.

 

znalazłem tak na szybko z 1-2 wypalone pixele (stale świecące czarne punkty) z czego 1 w srodkowym prostokącie (jeżeli podzielimy ekran na 9 cześci). niby nie przeszkadza ale jest pewin niedosyt.

 

gwarancja acera mówi:

".5. Niewielkich defektów wyświetlaczy LCD w produktach wyposażonych w takie wyświetlacze, chyba że na jeden (1) milion pikseli danego wyświetlacza będą więcej niż cztery (4) uszkodzone piksele, a jeśli wyświetlacz zostanie podzielony na dziewięć (9) równych prostokątnych obszarów, w środkowym obszarze będzie więcej niż jeden (1) uszkodzony piksel. "

 

 

muszę znaleźć chwilkę i popatrzeć na rózno kolorowych planszach czy nie ma tego wiecej

 

 

Ciekawe jak podchodzi do tego media markt? jak pójdę i powiem że mi tu pixel (albo 3 świecą) i chcę wymiany. Ale to też loteria bo towar stoi na paletach zapakowany bez zainstalowanego systemu i dopiero w domu okazuje się co i jak.

 

 

no i trzeba sie przyzwyczaić do tej lustrzanej matrycy.

 

PS jaki tunerek polecacie do notebooka na USB czy PCMCIA?

 

trochę też mnie boli ze nie ma wyjścia TV-out/S-wideo co by lapaka podłączyć pod TV. jest na to jakiś tani sposób jakaś karta PCMCIA z wyjściem na TV? Bo tunery na USB jak oglądałem to mają S-video ale wejście nie wyjście.

Edytowane przez Marasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kiedyś byływ necie oferty lecz od pewnego czasu nie ma <_<

 

Tłumaczą zróżnicowaną oferą promocyjną w każdym markecie .

 

Pozdrawiam

Naszczescie przez telefon dowiedzialem sie co maja w promocji (katowice) i okazalo sie ze najbardziej oplacalny zakup to acer aspire 3613 wlmi za 2999zl moze ktos co ls wie o tymaptopie bo chyba jutro sie wybiore po kupno.Aha i mam pytanie czy mozna na miejscu sprawdzic laptopa i co brac ewentualnie pod uwage przy ocenie.

Z gory dzieki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszczescie przez telefon dowiedzialem sie co maja w promocji (katowice) i okazalo sie ze najbardziej oplacalny zakup to acer aspire 3613 wlmi za 2999zl moze ktos co ls wie o tymaptopie bo chyba jutro sie wybiore po kupno.Aha i mam pytanie czy mozna na miejscu sprawdzic laptopa i co brac ewentualnie pod uwage przy ocenie.

Z gory dzieki za odp

Jak mi wiadomo nie ma możliwości wybrania i sprawdzenia laptopa w MM. :?

Lapki są fabrycznie zapakowane (zaplombowane taśmą producenta) i masz 7 dni na testy w domu jakby coś nie działało zwracasz

W Electro World jest możliwość potestowania niektórych komputerów z ekspozycji i wybrania odpowiedniego dla siebie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te Acery 3613 w kazdym MM maja inne komponenty? Kolega napisal o wadliwym Liteonie, a ja mam Philipsa.

 

U mnie jest pamiec Hundai i dysk Seagate.

Koledzy!!

Co do komponentów: w pierwszym, (tym wymienionym), miałem DVD Philipsa, w obecnym mam Toshibe !!!!

Pamięci Infineon, dysk IBM 4200 rpm.

 

Naszczescie przez telefon dowiedzialem sie co maja w promocji (katowice) i okazalo sie ze najbardziej oplacalny zakup to acer aspire 3613 wlmi za 2999zl moze ktos co ls wie o tymaptopie bo chyba jutro sie wybiore po kupno.Aha i mam pytanie czy mozna na miejscu sprawdzic laptopa i co brac ewentualnie pod uwage przy ocenie.

Z gory dzieki za odp

Witam Kolegę!

Posiadam takiego Acera, i oprócz problemów opisanych wyżej w moim poście, nie zauwazam innych.po wymianie sprzetu hasa aż miło, a wcale go nie oszczedzam... I co dziwne nie mam (jak narazie) żadnego bada na matrycy :lol2:

Naprawde szczerze polecem stosunek cena/jakość/wykonaie dla mnie jest rewelka!!!

Edytowane przez sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer - ta sama klasa co Aristo, Maxdata i inne Gericomy i Actiny...

 

szkoda gadać

 

a teraz proszę, wszyscy posiadacze Acerów zlinczujcie mnie słownie

 

spójrzmy prawdzie w oczy - Acer - co to jest w ogóle...

Edytowane przez elmo141

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer - ta sama klasa co Aristo, Maxdata i inne Gericomy i Actiny...

 

szkoda gadać

 

a teraz proszę, wszyscy posiadacze Acerów zlinczujcie mnie słownie

 

spójrzmy prawdzie w oczy - Acer - co to jest w ogóle...

 

po h*** sie orientujesz hehehehehe linczowac nie bede bo po co, giertychem juz sie tez w TV nie przejmuje - ile mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer - ta sama klasa co Aristo, Maxdata i inne Gericomy i Actiny...

 

szkoda gadać

 

a teraz proszę, wszyscy posiadacze Acerów zlinczujcie mnie słownie

 

spójrzmy prawdzie w oczy - Acer - co to jest w ogóle...

Nie zebym byl zlosliwy - oczywiscie te wszystkie marki testowales uzywales itp itd ....

Fakt bawilem sie toshiba Quismo - no ladne cacko za 12 kawalkow :)

 

EOT

Edytowane przez manfred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym byl zlosliwy - oczywiscie te wszystkie marki testowales uzywales itp itd ....

Fakt bawilem sie toshiba Quismo - no ladne cacko za 12 kawalkow :)

 

EOT

też zabawiałem się tą Toshibą, ale żeby to do laptopa było podobne to nie wiem :-|

w sumie jak kogoś stać na taką zabawkę to może zatrdunić sobie tragarza który będzię tą zabawkę nosił :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer - ta sama klasa co Aristo, Maxdata i inne Gericomy i Actiny...

 

szkoda gadać

 

a teraz proszę, wszyscy posiadacze Acerów zlinczujcie mnie słownie

 

spójrzmy prawdzie w oczy - Acer - co to jest w ogóle...

Bez komentarza... :mur:

Chociaż - Nie wszystko złoto co się świeci (czytaj: nie wszystko dobre co markowe - a chciażby "słynne" Toshiby, które ostatnio są coraz gorsze, HP ze swoją kiepską w tańszych modelach matrycą, FS, które jest nieekonomiczne i wiele wiele innych...). Nie ma reguły-każdemu zdaży się gorsza seria, każdemu lepsza... Kwestia zasobności kieszeni jest mimo wszystko nadal dominująca - a jakby na to nie patrzeć, nie ma mocniejszego lapka na naszym rynku, jeśli chodzi o stosunek cena-wyposażenie-jakość niż Acer... W związku z tym też smutna, ale niestety prawda - przy odpowiednio większym % udziale w rynku, jest odpowiednio większy % awarii...

Niestety, niektórym trudno to pojąć... I jadą na Acera gdzie się da... Ech ludzie - ja za te wasze wypasione sprzęty które macie na kilka lat, mogę kupić co 1,5 roku do 2 lat nowego Acera i się nim cieszyć...

Cóż, wszystko jest kwestią podejścia - i naocznego przekonania się o jakości wykonania i pracy danego lapka...

Mnie Acer PO PROSTU PRZEKONAŁ :wink:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh z acerami jest poprostu tak jak z tymi sokami w biedronce - tylko tyle ze te plotki z soczkami mozna wsadzic miedzy bajki :). to nie tylko soki sie produkuje, takze np piwo - np biedronkowy Vip to przez dlugi czas (nie wiem czy dalej bo nie chodze do biedronki - smierdzi) bylo Okocim Mocne w innym opakowaniu - niestety potem bylo lane przez wynajmowana do tego firme i jakosc sie pogorszyla, ale ze wzgledu na slabsza linie produkcyjna a nie na rozcienczanie produktu - przyspieszona tankofermentacja to nie lezakownia z malego browaru gdzie piwko dojrzewalo3 miechy :). nizsza cena wyniala za to z myku podatkowego - taie piwo sprzedaje sie jako produkt reklamoey i jet jakis trik z oplatami za toto - w produkcji obre piwko z puszka i transportem kosztuje jakis 1zl za 0.5 - reszt to podatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też zabawiałem się tą Toshibą, ale żeby to do laptopa było podobne to nie wiem :-|

w sumie jak kogoś stać na taką zabawkę to może zatrdunić sobie tragarza który będzię tą zabawkę nosił :lol:

A to juz inna kwestia :) - jest to raczej przenosna stacja robocza mzoe w ten sposob.

Jak ktos juz powiedzial - za acera dalem cos kolo 3000 - za dwa albo trzy lata sprzedam i kupie tez .....acera z lepszymi bebechami.

Tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem tak na szybko z 1-2 wypalone pixele (stale świecące czarne punkty) z czego 1 w srodkowym prostokącie (jeżeli podzielimy ekran na 9 cześci). niby nie przeszkadza ale jest pewin niedosyt.

Na LCDkach to sie prawie wogole nie znam wiec moglby mi ktos powiedziec co z tymi bad pixelami?? Jak to zauwazyc itd?? Sa jakies programy czy tylko trzeba obloookac matryce??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...