Skocz do zawartości
radek_z

Rejestr I Czestotliwość Odświerzania W 3d

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne większości wyda się to śmieszne pytanie, ale do tej pory siedzialem głównie na kartach ATI, więc nie zagłębiałem się w temat sterwoników do nVidia.

 

Poszukuję wpisu do rejstru odblokowujący możliwość zmiany taktowania karty w zakładkach karty oraz informacji jak mogę zmieniać częstotliwość odświerzania w aplikacjach 3D pod Win XP.

 

Wpis do rejestru miałem kiedyś na kompakcie z CHIP-a, ale dawno mi to CD gdzieś zaginęło. Jeśli chodzi o częstotliwośc odświerzania pamiętam że w któryś detonatorach pojawiła się zakładka ustawienia częstotliwości odświerzania, ale w 78.01 nie moge ich znaleść. Zainstalowałem programik nVidia Refresh Fix II, ale on poinformował mnie tylko że od detonatorów 52.XX nVidia stosuje swój własny program.

 

Dodam jeszcze że szukam tego w necie i na tweaku już pół dnia, więc proszę o konkretny link do tematu lub sposób rozwiązania problemu, bo porady w stylu "było, poszukaj sobie" nic mi nie dadzą.

 

Domyślam się że rozwiązanie odświerzania jest banalne, ale jakoś nie mogę go rozwiązać.

 

Z góry dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz wpis który trzeba dodać do rejestru...

 

a jeśli chodzi o częstotliwość taktowania obrazu to jest to w sterownikach....

....

PPM->właściwości->ustawienia->zaawansowane->GeForce 6800->zmiana częstotliwości odświerzania-> i tam można do dowolnej rozdzielczości poustawiać odświerzanie....a i jeszcze można w inny sposób, ale to tylko dx (bez openGL)

 

Start->uruchom->dxdiag->więcej pomocy->zastąp - i tam wpisujesz...

Edytowane przez maxadrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...