Skocz do zawartości
AragornPL

Reklamy W Tv

Rekomendowane odpowiedzi

Hops! Hops! Hops raz do buzi, wszyscy tak robią: mali i duzie. Takie to dobre a słodka przyjemność niech trwaaaaaaaaa, niech trwaaaaaaaa! Ważne że hops, hops do buzi.

 

Jakieś oralne aluzje odbierałem w tej reklamie ;)

 

A co do reklam to chyba najgorsze shity są te zagraniczne z polskim dubbingiem. Aż mi żal ludzi za granicą, jak tam maja same takie reklamy...

 

I co ostatnio kocham?

film->reklama->zapowiedzi filmow->reklama->filmu c.d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ku*wy nedzy! Czy ktos sie wreszcie wezmie za ta je***a telewizje? przeciez przez te reklamy nie mozna zadnego filmu obejrzec!!

No chyba że ktoś ustanowiłby takie prawo, które uniemożliwiałoby puszczanie reklam podczas filmów. w tej chwili przepisy prawne pozwalają na reklamy w trakcie filmów.

Istnieje projekt ustawy, ktora zabraniałaby przerywanie filmow reklamami. O ile mnie pamięc nie myli, sami twórcy filmow chcieli cos takiego przeforsowac - argumentowali, że reklamy godzą w prawa autorskie, ponieważ wybijają widza z filmu (niszczą np. misternie budowane przez reżysera napięcie, ktore jest integralną częścią obrazu). Niestety poki co nie widzę wielkich szans na wejście takiej ustawy w zycie.

 

Tak wiec czuje ze znowu trzeba wrocic do ogladania tylko discovery channel, tvn turbo gdzie reklamy sa jeszcze w miare znosne...

Ilość reklam w danej stacji zalezy od jej oglądalności. Kiedyś na Discovery nie było reklam wcale (tylko krotkie spoty dokumentalne w przerwie między programami) - jednak wraz z upowszechnieniem się stacji reklam zaczęło sukcesywnie przybywać. Pamietam doskonale moje zdziwienie i oburzenie, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem polską reklame na Discovery :? .

 

po za tym to zauwazylem ze reklamy sa o wiele glosniejsze od filmow.

Na to też miała wejść stosowna ustawa, ale jak widac poki co nie weszła :? .

 

I tak nie jest zle ;) Slyszalem ze w Multikinie leca 40 minut. A w Silverscreen jakies 15 minut.

Nie wiem gdzie zes to slyszal. Jestem stałym bywalcem wszystkich mozliwych kin i nie zauwazyłem specjalnej zbieżności pomiędzy marką kina, a długością reklam. Długość reklam przed filmem zależy od filmu, nie od kina.

 

A przy okazji, strasznie mnie irytuje ta reklama HOUSE, z tymi "zwierzetami".

Pociac sie mozna...

Mnie irytuje nie tyle sama reklama, co fakt jej zerżnięcia z reklam Heyah, ktore byly bardzo oryginalne i potrafily przykuc uwage.

 

 

A co do reklam to chyba najgorsze shity są te zagraniczne z polskim dubbingiem. Aż mi żal ludzi za granicą, jak tam maja same takie reklamy...

Nie tyle za granicą, co w Niemczech ;) . Zapewne masz na myśli reklamy środkow czystości typu "Przepraszam, poleje pana olejem":>, ktore są zywcem przenoszone z niemieckiego rynku. I wierz mi, skoro specom od marketingu tych firm nie chce się zrobic osobnej reklamy na polski rynek to znaczy, ze do ludzi cos takiego przemawia.

 

I co ostatnio kocham?

film->reklama->zapowiedzi filmow->reklama->filmu c.d

Całe szczescie cos takiego obserwujemy poki co tylko na Polsacie, ktory wprowadzil tą praktyke juz ładnych pare lat temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsa chyba... Nie tyle prowokuje co jest beznadziejnie żałosna... Nie wiem kto mógł coś takiego wypuścić.

Raczej Snickersa, ale reklamy Marsa też są głupie. Szkoda tylko, że sporej masie osób takie denne reklamy się podobają.

Pokolenie MTV i Jackassa, więc nie ma się co dziwić. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej Snickersa, ale reklamy Marsa też są głupie. Szkoda tylko, że sporej masie osób takie denne reklamy się podobają.

Pokolenie MTV i Jackassa, więc nie ma się co dziwić. :?

Zgadzam sie w 100%. Dodatkowo wlasnie reklamy Plusa w wykonaniu kabarteu Mumio sa dabest. Natomiast pamietam taka fajna reklame jakiegos proszku bodajze co spiewali tam "oj plama plama! co za pech!" ;ooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle czas emitowania reklam znacznie się zwiększył niż np. 2 lata temu. To co wyrabia Polsat (przykład) jest niepoważne. Jak leci jakiś nawet mniej ciekawy film (megahit ;) ) ,to puszczają i tak sporo reklam i czasem mam wrażenie że po 15 minut jak nie dłużej. Od dość dawna nie oglądam za dużo TV i może nie jestem przyzwyczajony. Ale te reklamy proszków ,detergentów ,past ,nie wiem - wybielaczy są tak żałosne że aż nie chce się czekać do końca i wyłączyć TV. Reklamy Plusa ,czy tam Sprite jakoś mogę znieść ,bo są całkiem dobre (chociaż bywają też głupawe). Moim zdaniem w komercyjnych stacjach też powinno być tak jak w publicznych. Albo chociaż zakazać puszczania reklam w 20 minutowym serialu jak np. ta Niana w TVN ,która ile trwa z 23 minuty ? I w tym czasem 10 minut reklam z Hajzerem i jego proszkiem :lol:

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90% reklam jest głupia, reszta to świetne IMO reklamy Ery i Plusa.

No nie powiem... plus ma fajne reklamy z kabaretem.. i ta nowa reklama ery z rowerkiem DH jest sliczna ;)

Ale powiadasz ze 90%... w tv sa dziesiatki.. jesli nie setki reklam... wiec podejrzewam ze 2 reklamy to jakis ulamek procenta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem... plus ma fajne reklamy z kabaretem.. i ta nowa reklama ery z rowerkiem DH jest sliczna ;)

Ale powiadasz ze 90%... w tv sa dziesiatki.. jesli nie setki reklam... wiec podejrzewam ze 2 reklamy to jakis ulamek procenta :)

Mówisz o 2 aktualnych reklamach a ile wyszło reklam Plusa i Ery ? Duuuuużo.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie zes to slyszal. Jestem stałym bywalcem wszystkich mozliwych kin i nie zauwazyłem specjalnej zbieżności pomiędzy marką kina, a długością reklam. Długość reklam przed filmem zależy od filmu, nie od kina.

No coz do SilverScreen chodze praktycznie od wybudowania go w Gdyni, czas reklam zazwyczaj jest taki sam.

A o multikinie juz czytalem wiele razy na forach, ze przeginaja.

 

Po co mialbym wymyslac bajki? Mam cos z tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz do SilverScreen chodze praktycznie od wybudowania go w Gdyni, czas reklam zazwyczaj jest taki sam.

A o multikinie juz czytalem wiele razy na forach, ze przeginaja.

 

Po co mialbym wymyslac bajki? Mam cos z tego?

Czy ja mowie, ze wymyslasz bajki? Powtarzasz po prostu gdzies zasłyszaną tezę, ktora mija sie z prawdą :P . Czas reklam w kinie zalezy przede wszystkim od filmu (im bardziej "kasowy" tym więcej reklam - przed jakimiś niskobudzetowymi produkcjami reklam jest 5-10 min, w porownaniu do 20-35 min. przed produkcjami typu "Piraci z Karaibow: Skrzynia umarlaka", gdzie z gory wiadomo, ze film odniesie sukces kasowy). Poza tym im dalej od premiery tym mniej jest reklam. Przykładowo byłem dwa dni temu w Multikinie (Szczecin) na "Diabeł ubiera się u Prady" i reklam było moze ze 20 min, a film to "masowka" i w dodatku wszedł 6 dni temu - dlatego nie wiem skad te teorie, ze w Multikinie są dlugie reklamy. W Cinema City czy Silverscreenie tez czas bloku reklamowego oscyluje kolo 20 min. przy duzych produkcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boli mnie glowaaa -> Nurofen -> gulp [ przelykanie ;] ] -> O juz mi przeszlo!

 

Vanish - Chajzer: "Potkneuam siem i siem psewlociuam?" i te baby co sie jaraja: "Musuje!"

 

Polsat Cyfrowy - "Dostalam f skole piatke, bo fcolaj lobejzalam z tata film o dinozalrach na Polsacie Cyflofym!"

 

Wkuzra mnie jeszcze, jak leca na przemian reklamy o sraniu i jedzeniu...

 

No po prostu kocham reklamy. <_< Rzadko ogladam TV, ale jak bym sie nie staral, to i tak reklam nie unikne...

Edytowane przez jvt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...