Skocz do zawartości
AragornPL

Reklamy W Tv

Rekomendowane odpowiedzi

99% pseudomlodziezowych reklam jest idiotycznych. Albo ja juz jestem starym piernikiem, albo adresaci tych reklam sa debilami. Fanta i sprite sa kretynskie (z ta bamboocha to takie wpychanie na sile nowego slowa do slangu => kojarzaczego sie wybitnie z produktem), tych wszystkich chipsow (najlepiej spozyc przed 18 - no to sorry, ja mam ponad 18 i jak mnie olewacie, to tez mam was w powazaniu) etc. etc.

A szczyt dna to reklamy milki - eksploatuja tego swistaka do wyzygania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa reklama Żubra jest fajna ;]]]

 

A tak w ogóle, to można się "zdenerwować" jak leci między 20-21 taki 7minutowy spot reklamowy, i na przemian Vanish, Ariel, Blend-a-med, Zapowiedź filmu/telenoweli/serialu...

 

Kiedyś widziałem wyniki sondażu na temat długości spotów reklamowych na poszczególnych stacjach. "Liderem" okazał się Polsat, że średnią długością spotu w ciagu dnia ponad 4min. 50 sek. sic!! (a ponieważ nad ranem spoty są krótsze, nadrabiają w "godzinach szczytu" od 16 do 23 :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można sobie obejrzeć zakazane lub niezakazane reklamy, ale niestety nie pokazują ich w przerwach reklamowych.

Kiedyś była też fajna reklama( chyba snickersa, ale nie ważne) kiedy żona mówi do męża : "Zdradzałeś mnie z Conchitą, Dolores, Luis Marią i Manuelą" , na co w tle odzywa się muzyczka- Celebration :D :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zieńć (?!) jest super ! ...dba o mnie JAK SUPERPROMOCJE W TESCO ! <rooootfl> ta staruszka mówi jakby zaraz miała doznać orgazmu... (lub się udusić) :(

 

Basia ! Basia ! Nie Basia tylko KETOPROM ! <lol>

 

Takich żałosnych reklam jest zbyt dużo żeby je móc nawet policzyć :P

 

Mnie natomiast wkurzają reklamy Mc donalda w których jakaś babka śpiewa o smaku na aktywność w życiu a w tle leci przegląd śmieciowego żarcia z naszej zdrowej restauracji. Zwykłe oszukiwanie ludzi...

A potem jak widze coraz więcej spasionych dzieciaków z hamburgerami w łapach to mi się przykro robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jka ci puszcza w polsacie dwa spoty raklamowe po kolei po 7 minut przerwane tylko zapowiedzia jakiegos filmu to sie pociachac idzie. wielu fajnych filmow przez to nie obejrzalem. A co do poziomu reklam to jest on zenujacy (ogolnie telewizja trzyma zenujacy poziom przyklad? 1-reklamy 2-reklamy 3-reklamy TVN-telenowela polsat- kolejny teleturniej dla naiwnych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsze w reklamach McDonalda jest to ze na nich te kanapki to super wypas, a przy kasie dostajesz jakiegos ochlapa ktorego sie ledwo da przerzuc.

no McDonald to juz w ogole porazka, sportowcy/modelki reklamujacy ich jedzenie, oczywiscie kazda reklama musi byc "hiphopowa"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś pisał, ale najnowsza reklama Durexa jest wypas ;] Ta z tym kolesiem w przymieżalni, jak pierwszy raz zobaczyłem to nie byłem w stanie już nic więcej oglądać...salwa śmiechu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz reklamy srodkow gospodarczych i spozywczych faktycznie sa do pupy, nedzne, durne, naiwne ale ich `targetem` sa naogol prosci ludzie po 30stce.

 

Ale z drugiej strony mamy kultowe juz reklamy plusa oraz heyah z czerwonym kapturkiem ;}

 

ps. szczytem kretynizmu jest reklama z rodzinka ktora wrzeszczy z powodu przepalonej zarowki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak reklamy heyah rzadza :)

 

Kapturek szedł do babci .... ALE NIE DOSZEDŁ !! :twisted:

 

i w sumie wybrane simplusy tez sa nice ;)

 

...a od wszystkich reklam podpasek, tamponow itp. to przygac sie mozna... poza tym wszystkie reklamy z beckhamem tez mnie wqrwiaja ,...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie the best jest reklama mentosa z cwierkajacymi ptaszkami, rozwala mnie poprostu :):)

1672354[/snapback]

Ta reklama syci ;)

nastepna -> Chciałbym ugryźc oj chciałbym ... xD

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a od wszystkich reklam podpasek, tamponow itp. to przygac sie mozna... poza tym wszystkie reklamy z beckhamem tez mnie wqrwiaja ,...

Niestety to jest tak ze podczas okresu na mnie te reklamy niezle dzialaja..

podobnie tabletki przeciwbolowe.

 

Bo przecierz reklamy dzialaja na zasadzie wynajdowania `potrzeby` i przedstawienia sposobu jej zaspokojenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamy z Gozdzikowa sa zryte tez... ogolnie Wanisz oksi akszon czy jak to ma jest dopiero do [gluteus maximus]... i te wspomaniane poirytowanie kiedy ci film przerywaja. POprostu beznadzieja, NIGDY juz nie ogladam filmow w TV. Jak ogladasz jakis duzy film, to pr zygotuj sie na strate 40 minut (40 min na ogladanie reklam). TVP 1 and 2 pwnuje bo nie ma reklam podczas filmu. TVN i Polsat suxuja (rekordowe puszczanie reklam podczas filmu). Aha i ta reklama z superchrupiacym batonem. Jadlem go i wcale tak nie chrupie :P. Aha no i tesco. Jak jakis bachor mowi "nasza rodzina jest super" i w tle widac rodzinke przebranych za usperamana itp zenada... no i ta wpsomniana gosciowa co dostaje orgazmu na widok ceny. No i te reklamy z grubymi babami/wstretnymi babami/proszkami i innymi gowniami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta reklama z superchrupiacym batonem. Jadlem go i wcale tak nie chrupie :P.

To mogło być do przewidzenia...

 

no i tesco. Jak jakis bachor mowi "nasza rodzina jest super" i w tle widac rodzinke przebranych za usperamana itp zenada... no i ta wpsomniana gosciowa co dostaje orgazmu na widok ceny.

Podniecają sie jakimś szajsem z Tesco...

 

Właśnie przed chwila widzialem nowa reklame tabletek 'nikoret' (nie wiem jak sie to pisze) - załość :?

1673655[/snapback]

Gdy pierwszy raz widziałem tą reklame to nie załapałem o co chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...