Skocz do zawartości
Wolan

Jaka Klawiatura ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jaka klawiature wybrac ;)

 

Wacham sie miedzy tym revolteciem

http://www.revoltec.de/english/images/prod.../re006-1_rb.jpg

A Logitechem UltraX Flat

 

I nie wiem co wybrac Revoltec podswietlane klawy i chyba klawisze nie z plastiku a z czego miekszego (tak mi to wyglada na zdiecia) a logitech ... no coz design, no i przede wszystkim sprawdzony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy ta BTC bedzie lepsza od tego logitecha

Posiadam teraz btc klawiatura nie do zdarcia, ale ma jeszcze duzy skok no i wielka jest ;)

 

PS dodam ze moge na klawiature wydac kolo tych 90 zeta oszczedzanie az tak bardzo mnie nie interesuje tutaj wkonu klawiature zmienia sie rzadziej niz grafike czy procesor i wypada kupic pozadn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Logitecha UltraX Flat

1677225[/snapback]

tak sie zachwycanie ultra X -a ja wampowiem że miałem i nie podeszła mi (miałem z 3 miechy). głównie ten malutki enter nie dobijal ....

miałem potem revolteca podswietlanego - fajna - wcale nie warda, jak ktoś powiedział, pisze się przyjemnie co najmniej tak samo jak na logim. niestety po paru miechach klawisze przestały wybijac literki (niby sie wcisnął a tu nic) - powiedzmy ze ze 3-4 klawisze ... lezy w kącie.

Di novo - teoretycznie rewelka ... moze bymsie i na nią rzucił ale - układ klawiszy dla mnie niewygodny - znów mały enter (owszem sa wersje z podwojnym - ale ciężko dostępne ...), troche gesto rozstawioneprzyciski F1-F12 ... (a ja se lubie Fnąć :D)

Co mam teraz ?? beznadziejną gume dla emerytów (nie kupowac) - jedyny pozytek to taki ze mozna szamac dowoli :D.

Co kupie ? hmmm myslalem nad S510 - ale onachyba nie w typie laptopowych i ma skopany uklad home (znalesc print screen to juz lamiglowka) itd ... czyli NIE, moze ultraX media (z duzym enterem bo bywaja) fajna - ma dwa duze shifty i maly back space :mur: . Ehh nie ma letko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to nie jest problem :P tym bardziej ze uzywam i ultrax'a i klawy w lapie gdzie tez jest inny uklad troche i duzy enter... problemy mialem przez tydzien jak co chwile pisalem na innej. teraz tez pisze raz ultrax'a raz z lapa i juz mi nie przeszkadza... rece sie naumialy gdzie klepac :D problem sie tylko zaczyna na obcych klawierkach :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...