Skocz do zawartości
Demonstenes

Edytor Html

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Poszukuje edytora HTML pod linuxa(Ubuntu) z mozliwoscia pracy na plikach bezposrednio na serwerze. Od razu napisze, ze NIE szukam edytora WYSIWYG. Co byscie polecili ? Obecnie mam Quantre, ale jakos mnie nie przekonuje....

Idealem bylby Pajaczek, ale pod linuxa niestety go nie ma :(

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inesian: Oj zły jesteś, bardzo zły ;]]]]] Będziesz miał najlepszy generator znaków losowych ;]]]

 

Co do edytorów to z tego co pamiętam można się przyjrzeć:

 

- quanta

- bluefish

- amaya (podobno, nie używałem).

1672940[/snapback]

 

Quantre mam, ale nie znalazlem pracy na serwerze (jeszcze...), bluefish to WYSIWYG, a amaya... poszukam....

Podkreslam - glownie chodzi mi o mozliwosc pracy bezposrednio na serwerze poprzez FTP i jakby byla mozliwosc pracy grupowej to bylaby po prostu bajka....

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quantre mam, ale nie znalazlem pracy na serwerze (jeszcze...), bluefish to WYSIWYG, a amaya... poszukam....

Podkreslam - glownie chodzi mi o mozliwosc pracy bezposrednio na serwerze poprzez FTP i jakby byla mozliwosc pracy grupowej to bylaby po prostu bajka....

To słabo szukałeś, bardzo słabo.

Quanta obsługuje bez problemu FTP i CVS (poprzez wtyczkę Cervisia).

 

FTP hint: File->Open->wpisujesz user@serwer, pass i działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...