Skocz do zawartości
tomasir

Diablo + Hellfire

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem jak to prościej napisać by temat był w miarę krótki...

CHce po prostu by mój wojownik nie miał zręcnzości jedynie 60 tylko mógł mieć więcej...

Bo właśnie wczoraj zacząłem graćna średnim poziomie (w hellfire) i troszku trudno ale idzie. Juz jestem na 14 lev. i nie mogę wyżej podnieść zręczności a przydałoby się.

 

Szybko sprawdziłem czy ten temat nie był już poruszany i jakoś nie znalazłem... (jak był to przepraszam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj se w necie programik do edytowania postaci ino nie jak zrobisz za bardzo silna to ci nie bedzie dzialac wiec przd tem zrob se kopie tej postaci

Tylko że mi chodzi nie o takie zwykłe oszukiwanie!!! :evil:

Ja po prostu chcę móc się dalej rozwijać w dowolnym kierunku, a nie tylko takim jak wyznaczyli twórcy gry. Bo co to za radość samemu podrasować sobie postać (tak bez wysiłku)???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli dobrze pamietam to "sejwy" z d1 maja rozszerzenie *.sv ( tak dobrze pamietam bo sprawdzilem :) ) wiec trzeba je przerobic na *.hsv niestety ma to jedna wade, tzn. zostaja ci statystyki lecz tracisz wszystkie przedmioty. o innym sposobie nie slyszalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu do lewelu 10( po zebraniu grzybków i muzgu ;)) nie mogę przejść dalej niż pare metrów, bo mi się ludzik blokuje i macha w tym miejscu mieczem ( bardzo blisko wyjścia do 9 lewelu)- nie chce przejść dalej. Był tam taki nosorożycowo podobny potworek ( jakiś bos pozostałych podobnych), co wyżuca coś gdy go zatłukę ( chyba jakąś zbroję).

Ktoś wie, co z tym zrobić? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej- jakieś dziwo- w tym miejścu, gdzie właśnie nie mogę przejść, pisze:

Obsidian Lord

Totat Kills 20

Resists Lightning

immune magic

 

A to, co wypadło z potworka to "cape" czyli jakiś płaszcz.

 

Jak to coś usunąć z drogi?!!! Jest niewidoczne.

PS- waliłem zwykłym jak i magicznym mieczem, czarami i nic :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam ostatnio troche na multi i pamiętam, że też coś kiedyś miałem podobnego. Po jakimś większym młynie moja postać jakby się zablokowała, zahaczyła o mapę i ciała wrogów, nie chciała iść dalej w żadną stronę. Jedyne co pomogło to Teleport w inne miejsce. Nie usuniesz tego, co najwyżej musisz zacząć grać od początku, albo przeskoczyć to Teleportem. Miałem tak tylko raz mimo zainstalowanego najnowszego patcha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 13 lewelu ( a właściwie wybijam to, co tam jeszcze zostało) ale zaczyna mi brakować kasy na eliksity. Dorwałem jakąś super zbroję ( wymaga 90 punktów siły), ale ciułana od 1 lewelu kasa się kończy. Jest jakiś sposób na to? Przeoczyłem w skepie jakiś "gwiezdny topór"- dawał 10 do każdej ze statystyk- ale byłem wtedy jeszcze za słaby by go udźwignąć :? Może sobie poradze bez tego, ale przeciwnicy coraz bardziej piorą mi dupę :lol: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra- jakoś sie obeszło- 15 lewel- ale jest ciężko.....kasy nie ma na eliksiry, kopią mi tyłek ze wszytkich stron :P Najleprza zbroja w grze przepuszcza ciosy jakby była z tektóry :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze w Diablo nie jest latwo.

Druga czesc o niebo latwiejsza

Druga rzeczywiscie jest latwiejsza, ale pierwsza tez jest prosta :P Tylko trzeba umiec grac :wink: (joke) (nie mowie tu o zadnych trainerach itd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna klonowac :))))

bierzesz eliksir i kladziesz go na ziemi potem klikasz go zeby twoja postac poszla go wziac i gdy ona juz go lapie to ty w tym samym momencie klikasz na fiolke z zyciem (moze byc ta najmiejsza/najtansza) kora masz w tym pasku szybkiego dostepu - jesli uda ci sie to zrobic rowno to ta fiolka z zyciem zamieni sie w eliksir

w podobny sposob mozna klonowac bron podchodzisz po jakas super wypasiona bron i w momencie gdy postac ja podnosi ty klikasz na fiolke z zyciem i fiolka zamienia sie w ta bron

z tego co wiem mozna tez kase jakos klonowac ze robisz w inwentarzu kupke z jeda moneta i cos sie tam klika i ta kupka zamienia sie w maksymalna ilosc monet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli dobrze pamietam (cale lata nie gralem w diablo 1) to klonowanie kasy : w inventory "odkladasz" 1 szt zlota , na ziemi kladziesz jakas fiolke albo cos , oddalasz sie nastepnie kladziesz przedmiot do sklonowania poczym idziesz kawalek , kazesz mu zabrac przedmiot do sklonowania on wtedy do niego podchodzi i w momencie jak bedzie go zabieral to klikasz w inv na monete, generlanie fiolke nalezy tak polozyc ze stojac na niej jestes w stanie zabrac przedmiot ktory chcesz sklonowac (zloto chyba tez sie tak da) , no i trzeba "wyczuc " ten moment , i jest jeszcze ograniczene nie moga sie 2 sklonowane przedmioty chyba znalesc razem w inventory albo na ziemi bo znikaja oba!!! tylko nie pamietam dokladnie w jakich warunkach znikaja , mam nadzieje ze czegos nie pokrecilem jak cos to poprawcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obeszło się bez kodów i oszukiwania- przeszedłem gierkę- Diablo to był jakiś cienias, myślałem, że będzie gorzej :P

 

Ktoś pamięta jak się odblokowuje "krowi poziom"? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obeszło się bez kodów i oszukiwania- przeszedłem gierkę- Diablo to był jakiś cienias, myślałem, że będzie gorzej :P 

 

Ktoś pamięta jak się odblokowuje "krowi poziom"? :)

Jego chyba nie ma w podstawowej grze, a dopiero po zainstalowaniu dodatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obeszło się bez kodów i oszukiwania- przeszedłem gierkę- Diablo to był jakiś cienias, myślałem, że będzie gorzej :P 

 

Ktoś pamięta jak się odblokowuje "krowi poziom"? :)

Jego chyba nie ma w podstawowej grze, a dopiero po zainstalowaniu dodatku.

Z tego co pisza np. na tej stronce to Cow Level w Diablo NIE istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna stronka.....szkoa, że nie ma tego poziomu....ale w Diablo 2 podobno jest :P Jutro zaczynam grać w 2-kę ;)

Nie podobno a na pewno :P Kiedy gralem na bnecie w D2 to sam tam czesto bywalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTAM

 

Mam Neostrade+ 768kbps, niedawno zachcialo mi sie pograc w Diablo 1, no wiec zainstalowalem, wchodze na battle.net, patrze a tu bardzo wysoki ping mysle sobie wtf ?, z predkoscia 768kbps, na serverze battle.net, w grze takiej jak diablo, jak to mozliwe ze mam taki wysoki ping ?? :blink: no ale coz nie przejmowalem sie tym i zalozylem server, powiedzialem koledze zeby wszedl a tu u niego cos takiego:

 

Dołączona grafika

 

Co z tym zrobic przeciez to nie mozliwe !! :cry:

 

:mur: :mur: :mur:

 

Z gory dzieki

nCom

 

P.S. Czy mozna grac w Diablo 1 przez protokol TCP/IP ??

Edytowane przez ncom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTAM

 

Mam Neostrade+ 768kbps, niedawno zachcialo mi sie pograc w Diablo 1, no wiec zainstalowalem, wchodze na battle.net, patrze a tu bardzo wysoki ping mysle sobie wtf ?, z predkoscia 768kbps, na serverze battle.net, w grze takiej jak diablo, jak to mozliwe ze mam taki wysoki ping ?? :blink: no ale coz nie przejmowalem sie tym i zalozylem server, powiedzialem koledze zeby wszedl a tu u niego cos takiego:

 

Dołączona grafika

 

Co z tym zrobic przeciez to nie mozliwe !!  :cry:

 

:mur:  :mur:  :mur:

 

Z gory dzieki

nCom

 

P.S. Czy mozna grac w Diablo 1 przez protokol TCP/IP ??

1286154[/snapback]

Masz wysoki ping ??

są 2 podejrzenia

 

1-sławny trojanFTP przez port we. (wszyscy dostawcy już sie pozbyli tego gowna)

2-cuś z batnet lub cuś z dostawą neta

 

1-zrub skan HiJack (twuj kumpel niech też zrobi) jeśli wyświetli ci rezultat skanu znajdz jakieś liczby ip tp.217.--.--.--

jeśli nie znajdziesz to wszystko ok

2- nie wiem jak tu pomuc 1 sposub to START>>>URUCHOM>>>(wpisz)ping battlenet.com lub ine żeczy wiążące sie z battle netem potem ip kumpla i swoje -jak masz pingi ok 60 ns to spoko a jak masz czas przekroczony albo pow.200 to zle

 

P.S oczywiście że możesz grać przez TCP

Edytowane przez -eXtreme-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.HiJack scan ?? sorry nei wiem co to :/

2.hmmm no wiec przy pingowaniu z battle.net jest czas przekroczony i zauwazylem ze na Warcrafcie 2(tez korzysta z battle.net) tez mam taki ping :/. Ale inni nie maja z tym problemów, maja normalnie pingi... A na innych grach nie korzystajachych z battle.net jest spoko...Tak sobie mysle ze to moze byc przez to ze mam routowana neostrade, a na routerze trzeba by bylo odblokowac porty, ktorych te gry uzywaja do laczenia sie z battle.net'em ale nistety nie wiem jakie to porty i nigdzie nie moge sie doszukac :/

 

P.S. Ale jak ?? w menu multi sa tylko:

 

- Battle.net

- IPX

- Modem

- Direct Cable Connection

 

:mur: :mur: :mur:

 

PLZ HELP ME !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc, po otwarciu portow niestety i tak tylko czasami uda sie zagrac, poniewarz server battle.net'u jest przeciazony gra World of Warcraft...Ale gdybym nie otworzyl tych portow to wogole bym nie pogral, wiec dzieki jeszcze raz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka,jak zabić tego Na-Krula?Czy coś tam w Krypcie?Mam Maga na 23 lvl,i tłuke w to wszytskim co sie da,blyskawicami,ogniem..i nic mu nie moge zrobić ;/

1647225[/snapback]

Trzeba przeczytac te ksiegi przed jego grobowcem w odpowiedniej kolejnosci. Tej ci jednak nie podam, bo nie pamietam. W sieci jest jednak mnostwo solucji, ktoras napewno zawiera podpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanko: czy jest jakis program do zgrywania sobie znalezionych przedmiotow na dysk do Diablo+Hellfire?

 

Mam hobby zbierania unikatow, a przy zaczynaniu gry od nowa na innym poziomie trudnosci czesto mi sie wszystko nie miesci :( Dlatego chcialbym sobie zrobic cos na ksztalt prywatnej zbrojowni na dysku.

 

PS. Mozliwosc wrzucania przedmiotow w druga strone (ze "zbrojowni" do gry) jest nieistotna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...