Skocz do zawartości
greg0ry

Labtec Ultra Flat Wireless

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio kupiłem taki zestaw myszy z klawiaturą http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63367898. fajnie się na tym pracuje, jednak jest mały problem. czasami jak się włączy kompa to w odbiorniku nie świeci się dioda przez co cały zestaw jest bezużyteczny. jedyne co pomaga to wyłączenie kompa, odłączenie i podłączenie na nowo wtyczek z odbiornika do kompa.

Drugi problem to dodatkowe przyciski szybkiego uruchamiania i multimedialne. Te pierwsze dzialają tylko jak domyślną przeglądarką jest IE i Outlook, a te drugie dzialają tylko w Media Playerze. czy można to jakoś zmienić?? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam podobny problem z ta klawira jesli chodzi o polaczenie :/ co do klawiszy to sie nie da zmienic. Ja osobiscie uzywam klawiaruty bezprzewodowej i myszy z kablem i najbardziej mnie wkurza ze czasami jak wlaczam kompa to klawira nie laczy sie z kompem i zabawa jest z kablem :/ dwa razy tylko mi sie udalo za posrednictwem klawisza connect na nadajniku aby to zadzialo. Przylaczam sie do pytania :P

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam temat. Dzisiaj zakupilem ta klawiature. Z laczeniem nie mam problemow, natomiast problem jest z tymi klawiszami. Na stronie Labteca nie ma oprogramowania do skonfigurowania tych gornych przyciskow co ma sie odpalac. Kupilem klawe bez sterow. Macie na plycie takie oprogramowanie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...