Skocz do zawartości
mLipa

Uszkodzony Port Agp?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy może mi ktoś napisać jakie są objawy uszkodzenia portu AGP??? Bo u mnie dzieje się coś naprawdę dziwnego. Karta Prolink GeForce MX2 400 64MB 64bBit normalnie chodzi, a po włożeniu MSI GeForce 6600GT 128MB 128Bit komp się nie odpala - lampka czuwania, a zaznaczam tutaj że nawet wentylator na karcie się nie załącza. To samo się dzieje gdy włożę jakiś produkt ATI - obojętnie jaki

Radeon (jeszcze pół roku temu chodziły normalnie), próbowałem z Radeonem 7000 i Radeonem 9700Pro (Hercules i Ati). I chciałbym podkreślić że wszystkie w/w karty są sprawne.

Próbowałem wgrywać różne wersje biosu (jeszcze moze 2.20 spróbuję, ale podejrzewam że to niec nie zmieni), zmieniałem opcje w Biosie, zmieniałem i zamieniałem pamięci.

Może trzeba zmienić płytę główną, jeśli tak to jaką polecacie? Coś z dobrym overlockingiem.

 

Moja konfiguracja:

płyta główna: ASRock K7S8X v.3.0 bios M2.52A

procesor: AMD Sempron 2200+ (9x166 1500MHz)@AMD Mobile Athlon XP-M 2400+ (11x185 2030MHz)

zasialcz: Delta 350W

pamięć: 2x256 (Hynix i no name) i 512 Micron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo z taką samą płytą (z tym, że u mnie wogóle nie odpalała z jakąkolwiek karta AGP, a spradzałem dwie :lol: ). Na początku myślałem, że to zasilać, ale skoro nie odpala z r7000 to raczej nie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze plyta nie moze udzwignac karty ,ale dziwne ze r7000 nie chodzi ,choc kto wie ,najpewniej moze brac sporo wiecej pradu niz gf2mx

mam taka plyte na ktorej odpalaja S3 savage3D i Kyro1 ,a voodoo3 2000 nie - i tam jestem pewien ze chodzi o zasilanie (dolutuje kabelek 3.3v bezposrednio to bede wiedzial na 100%)

 

obejzyj kondziory wokol AGP ,sprawdz czy mosfet przy agp sie zmienil kolorku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...