Skocz do zawartości
kretftp

Fuji F10 Prosze O Opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Przymiezam sie do zakupu nowego aparatu przegladajac rozne oferty zainteresowal mnie Fuji F10 lecz niemoge znalesc zadnych opini. Moze ktos z niego kozystal i mogl by mi powiedziec cos o nim badz zaproponowac jakis inny lepszy. od aparatu oczekuje wysokiej jakosci zdjec, ale ze aparat jest nie tylko dla mnie musi jeszcze spelniac : ładny wygląd, i ma byc mozliwosc chociaz troche recznie go ustawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne źródło opinii o tym aparacie: www.google.com Zdecydowanie polecam! Nawet dowiesz się stamtąd jak ten aparat wygląda skoro tak cię to interesuje...

A ja umiem przewidywać przyszłość i odpowiem też od razu na następne pytanie. W Google'u trzeba wpisać "Fuji F10" w wyszukiwarce, żeby się tego wszystkiego dowiedzieć, bo tak po prostu po kliknięciu linka to rzeczywiście niczego nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wspaniałą wypowiedz powiem ci ze tam zaczołem poszukiwania i wcale specjalnie duzo opini nie znalazłem a szukać naprawde umiem. W sieci są wszędzie specyfikacje ale nie opinie. a o nie mi chodzi. Tylko na jednej stronie znalazlem nawet spoo opini na jego temat ale ani one mnie niezniechęciły ani nie zachęciły do zakupu. A jak byś jeszcze nie zauważył to w temacie pytałem również o ewentualną porady wyboru innego aparatu czego nie uzyskam od googla. I następnym razem jeżeli nie masz nic mądrego do powiedzenia to sie nie udzielaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzyłem !!Czy wszyscy na tym forum uważaja ze nikt inny nie umie niczego szukać lub tego nierobi?? mowie kilka opini znalazlem ale to co znajduje sie w sieci mnie niezadowala nie mam możliwosci obejzenia aparatu obobiscie poniewaz nigdzie w poblizu nie ma sklepu z takim sprzetem wiec kupuje przez net i chce być pewien ze jest to dosc dobry wybór i w danym momencie nie ma lepszego.i dodatkowo chcialbym moc zadac komus pytanie o jakas funkcje np o to czy do zgrywania zdjec trzeba uzywac stacjie dokujaca. Po to chyba jest forum?? ze mozna sie o cos pytac

Edytowane przez kretftp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja się wypowiem bo jestem akurat posiadaczem tego modelu.

Od razu powiem, że jestem zupełnym amatorem w fotografii i takie termini jak migawka, czy przesłona to raczej magia. Ale staram się uczyć.

Co do odczuć takiego "zielonego":

Aparacik mały, dobrze się trzyma w łapce. Fajna stalowa obudowa. Co do zdjęć to cóź, tryb auto którym dotychczas się posługiwałem nie zachwycił mnie. Zato robi super filmiki z dźwiękiem.

Polecę Ci bogatą recenzję.

http://twojepc.pl/artykuly.php?id=fujifilm_finepix_f10

Dla zachęty dostał nagrode EISA za najlepszy kompakt 2005/2006. to chyba coś znaczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...