Skocz do zawartości
luk1984

ECS K7S5A i Gf4 Ti4200 -- pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

mial ktos problemy z tą płytą gł. i kartami ti4200

chodzi mi o głównie MSI ti4200 wersja 64MB i PROLINK 64 MB lub innych firm.

jakbym chcial sobie w przyszlosci taka sprawic to unikac karte jakiej firmy?

nie chcialbym miec czarnego ekrenu jak przyjade do domu ucieszony z nowym zakupem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszamem ze sa takie problemy z moja plyta i gf4

ma takie taktowanie bo do podkrecenia uzylem powerstripa

i podkrecilem tam na full

ale moge wiecej

ile masz w 3d marku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy są i będą z ECS (nietylko, ale głównie z ECS). Czemu miałoby nie działać? Niewiadomo ale czasami tak jest - podonie z pamięciami.

Zazwyczaj pomaga update biosu :)

 

U qumpla nie działał Gainward GF3 Ti200 GS. Po aktualizacji biosu, @ll w porzo.

 

Jakich firm unikać to nie wiem. Najlepiej sprawdzić w sklepie czy działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o MSI GF3Ti200 128MB oraz GF4 Ti4200 64MB z VIVO i bez to u mnie chodziły bez problemu na K7S5A, GF4Ti4200 128MB nie testowałem tak że się nie wypowiem.

Pozdr.

 

PS

Problemy są i to nie tylko z ECS'em, nie życzę komuś zakupu płyty MSI KT3Ultra 2 i Leadtek Winfast A250LE TD 128MB z VIVO i bez.

A problemy sprzętowe na styku płyt i kart grafiki były od zawsze kiedy pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mial ktos problemy z tą płytą gł. i kartami ti4200

chodzi mi o głównie MSI ti4200 wersja 64MB i PROLINK 64 MB lub innych firm.

jakbym chcial sobie w przyszlosci taka sprawic to unikac karte jakiej firmy?

nie chcialbym miec czarnego ekrenu jak przyjade do domu ucieszony z nowym zakupem

z tym biosem powinno byc All OK www.ocworkbench.com/bios/ecs/k7s5a/chb1029.zip

 

www.ocworkbench.com/bios/ecs/k7s5a/chb1029f.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płyta jest dobra niekumam po co ludzie sie tego czepiają odkąd pamietam a mam jakies 9 miechów tą płyte nigdy niemiałem z nią problemów. jedynym zonkiem jest paskudna wydajność .przygotowywuje sie do zmiany biosu .po zmianie biosu powinno byc pare nowych opcji rodem z o/c (jak wiadomo k7s5a ma tyle do o/c co piernik do wiatraka ale zobaczymy z nowym biosem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam XP1700+ na tej właśnie płycie, 256MB SDRAM i ostatnio kupiłem MSI G4Ti4200 64MB. Wcześniej na tym samym konfigu miałem Gainwarda Ti200 PP 450. W 3DMarku miałem 6500 punktów. Gdy zamontowałem MSI'ka odpaliłem 3DMarka, z niecierpiwością oczekuje wyników myśle sobie będzie z 10000 punktów. Ostatni test i ... porażka 8600 punktów.

 

Powiedzce mi czy to przez te SDRAM'y? Czytałem że ludzie mieli od 10000 do 11000 punktów w 3Dmarku tyle tylko że nie wiem czy mieli DDR'y czy SDRAM'y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na AXP 1800+ 512 DDR 2100 + ECS K7S5a + Radeon 9000 LE miałem 7200 (w 1024x768), na ECS K7s6a + MSI Ti4 4200 (taktowanie 290/590) w win'98 mam 10068 pkt, w WinXP (taktowanie 275/575) mam 9200 pkt - mi wystarcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...