Skocz do zawartości
zuli007

Could Not Perform End Of...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nagrywarkę (NEC 3520A) mam podłączoną do laptopa poprzez USB 2.0 kablem IDE>USB (cuda takie na allegro sprzedają). Normalnie przy odczycie płyt , współpracy z dyskami itd. przelotka spisuje się znakomicie. Problem pojawia sie gdy chce nagrać płyte. Podczas nagrywania wyskakuje "could not perform end of track badź end of disk (w zależności od trybu zapisu). Niemam zielonego pojęcia dlaczego tak jest... Nagrywarka podłączona pod zwykłe IDE spisuje się rewelacyjnie. Narazie testowałem tylko płyty CDR\CDRW bo na takowych mam możliwośc symulacji, a płyt DVD mi szkoda... Próbowałem nagrywać różnymi programami , nero 6.6.0.16 , CD burner XP (w tym wogóle nic nie wyskakuje tylko dochodzi do parudziesięciu procent i staje). Jakieś sugestie co do ustawień, może jakiś programik czy coś ?

 

 

Update #1

Kopiowanie z DVD na HDD przez tą przelotkę przebiega bezproblemowo ( ok 10 MB\s) więc nie jest to problem z szybkością transmisji danych. Na drugim kompie dzieje się tak samo podczas nagrywania. Niemam już pomysłów. Próbowałem nawet pod zasilacz z kompa podpiąc nagrywarke... (i nic)

Edytowane przez zuli007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...