Skocz do zawartości
Slayer

Nsis Error- Nic Nie Mogę Zainstalować!

Rekomendowane odpowiedzi

Schszaniłem sprawę i przesadziłem :blink: Coś musiałem wyłączyć w usługach, że nie mogę teraz nic zainstalować. Wyświetlają mi się komunikaty przy próbie typu "NSIS error" :mur: Wie ktoś, jak temu zaradzić?!!

 

Update- po świerzym formacie nie sprawdzałem, nie mieszałem nic, tylko aktualizacje, a tutaj to samo!!!! :mur: Tylko, że wyszło, że na partycji rozszerzonej nic nie chce się zainstalować, ale na standardowej nie ma problemu ( po przeniesieniu danej instalki). Nic już nie rozumiem, ale miałem taki sam motyw na systemie OEM w notebooku :angry:

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, problemu nie mialem, ale jesli masz blokade zapisu, to sprawa moze lezec w sterach, podobno takie rzeczy dzieja sie jak stery od hdd, tak tak te windowsowe stery od hdd czasami sie zle instaluja, dlatego musisz je zainstalowac ponownie.

 

Sprawa moze lezec po stronie partycji, moze masz cos walniete w nich, sprawdz dobrze partition magic`iem, przy uruchamianiu sprawdza stan partycji, jesli to to co mysle, to wyskoczy ci blad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz się wk... :( Ale i ucieszyłem :D Widows XP jest totalnie pop.... Przeżuciłem dane z jednego, do 2 folderu na tej samej partycji i wszystko działa dobrze. Durny komputer!!!!! :? I kto ma jakieś wątpliwości, dlaczego mój komp nazwya się SADYSTA :mur:

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...