Skocz do zawartości
rezo_

Wymienic 9550 Na 9500 Pro?

Rekomendowane odpowiedzi

Otoz moge kupic od kumpla karte ATI Radeon 9500 PRO (a raczej zmodowanego 9500) z 64MB pamieci i 8 potokami. Teraz mam 9550 od Gigabyte'a, ktory po przetaktowaniu mozna przyjac ze dziala jak 9600 PRO i ma 128 MB. Czy jest sens kupowac tego 9500 PRO z 64 MB za 200 zł?? Zyskam 8 potokow ale bede mial tylko 64 MB a czy to juz na dzisiaj nie przesadnie malo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no ale jeszcze cena, czy 200 zl to atrakcyjna cena za taa karte? No i caly czas boje sie tych 64 MB no i czy w ogole jest to gra warta swieczki czy odczuje ta przesiadke. Mysle ze mojego Gigabyte uda mi sie sprzedac na allegro za ~180zł.

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po przesiadce nie odczujesz wiekszego kopa.

Ale pozniej w eksploatacji bedzie coraz bardziej docenial 8potokow, ktore beda pozwalaly tej karcie na wiele wiecej niz 4 potokowy R9550.

Nie boj sie 64MB.

Po pierwsze w najnowszych grach i tak bedziesz musial zjezdzac z rozdz do 800x600, a do tego bedziesz mogl sobie wlaczac max detale co w przypadku R9550 nie bylo pewnie mozliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierzesz sobie karte,wkładasz w kompa,odpalasz ati tray tools tam jest taka opcja że pokazuje ilość zajętej pamięci w karcie graficznej.można sobie obadać co i jak.ja myslę że 64 mb stykną a jak zabrakuje zawsze mozna włączyc więcej agp aperture size w biosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...