Skocz do zawartości
samhain

Pomaranczova Revolucja Realitynet

Rekomendowane odpowiedzi

no ceny ładne, tylk czekać na f2g i f2n :)

1677294[/snapback]

 

z f2n i f2g sytuacja jest banalna.... uszkodzona frezarka ktora ladnie soie miala z tym radzic :/ i wszystko stoi w miejscu... jada na 'zapasowej' ktora ledwo wyrabia z f2s... jak wroci z naprawy... :> f2n i f2g sie pojawia... kiedy? mnnie nie pytajcie... wiecie jak dzialaja serwisy czegokolwiek w PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka o klientów has just begun.. ;]

 

Konkurs na MP jest nawet fajny.. :>

Szczególnie ostatnie pytanie o ilosc finow jest arcyciekawe..

Niestety nie mam przy sobie łady żeby je policzyc a infa o konkretniej liczbie finow nie widzialem...

Bedem musial kombinowac.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no Sam wlecial z promocjami i jest conajmniej dobrze :D barwniki po 7 zl! :> a ja musialem 10 dac a bylem beta testerem!! :D heheh joke :P mysle ze freezery szybka zejda bo 219 z wentylami do tego airtrap i barwnik gratis to po prostu rewelka :) gratuluje i czekamy na kolejne spadki cen :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no Sam wlecial z promocjami i jest conajmniej dobrze :D  barwniki po 7 zl! :> a ja musialem 10 dac a bylem beta testerem!! :D heheh joke :P  mysle ze freezery szybka zejda bo 219 z wentylami do tego airtrap i barwnik gratis to po prostu rewelka :)  gratuluje i czekamy na kolejne spadki cen :PP

1677514[/snapback]

 

promocja to nie spadek cen :(

 

ceny wroca do swojego poziomu po 23 pazdziernika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przed  chwila doszla jeszcze promocja na fandery jakbyscie chcieli ;)

1677513[/snapback]

Latwiej byloby chyba juz napisac co NIE jest w promocji :wink:

W sumie ja nie skusze sie na nic, bo wszystko co potrzebuje juz mam i dopiero co zlozylem rev 7 swojego WC (i mam zamiar juz nie przerabiac nic mozliwie jak najdluzej :wink: ).

Ale te promocje to swietny sposob na rozpropagowanie WC wsrod innych - keep on goin' B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latwiej byloby chyba juz napisac co NIE jest w promocji  :wink:

W sumie ja nie skusze sie na nic, bo wszystko co potrzebuje juz mam i dopiero co zlozylem rev 7 swojego WC (i mam zamiar juz nie przerabiac nic mozliwie jak najdluzej  :wink: ).

Ale te promocje to swietny sposob na rozpropagowanie WC wsrod innych - keep on goin'  B)

1677521[/snapback]

 

nie no az tak to nie jest... na 600 produktow 'tylko' 15 czy 20 jest w promocji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobry pomysł, bo jakoś nikt sie jeszcze nie wypowiadał natemat tych chłodniczek.

1677911[/snapback]

mam nadzieje, ze Kyniek dzis pokaze test... ja wiem co to jest i ja wiem kto to robi... ale jak powiem czy uwiezycie? ;) NIE ... wiec nie powiem... sooon testy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie ostatnie pytanie o ilosc finow jest arcyciekawe..

Niestety nie mam przy sobie łady żeby je policzyc a infa o konkretniej liczbie finow nie widzialem...

Bedem musial kombinowac.. ;]

1677508[/snapback]

Osobiście radzę dobrze przeczytać pytanie :) A odpowiedź znajduje się w naszych artykułach w tej czy innej postaci. Edytowane przez nazir123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobry pomysł, bo jakoś nikt sie jeszcze nie wypowiadał natemat tych chłodniczek.

1677911[/snapback]

 

A zwłaszcza ze oferta jest na serio zajebi... wiec fajnie by było jakis tescik ukulac porównac tEGO freezera z jakimis innymi albo cos w tym stylu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja we wtorek bedę miał gotową platformę testową. Powiem tylko że ze znośnymi temperaturami pojedyńczy freezer starcza na procki do 110W.

 

Mój Barton mobile ma w tej chwili około 120W (12,5 x 210@1,975vcore)

W tle leci prime, radio internetowe no i piszę do was.

 

Układ: F2s Rev.2; AT-305 ; Freezer +2x akasa amber; woda /płyn do chłodnic 50/50 około 1,2l; węże cristal z castoramy 12/16.

 

Temperatura otoczenia (stopnie Celsiusza) 24,5 stała :D

Temperatura cieczy ustabilizowała się na 33,5

Temperatura procka (EPOX 8RDA3+ pro nowiutka, odczyt z diody) 47 stopni.

Według wyliczeń skorygowanych o wahania vcore(czasem wskakuje na 2v)

Przybliżony opór termiczny układu wynosi 0,1875 C/W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wydajność uriela , jeżeli wyniki są dokładne, nic nadzwyczajnego ; / ale i tak nieźle

1678199[/snapback]

 

c/w z roznych serwisow (maszyn testowych) nie mozna porownywac, pozatym Sam juz napisal ze tu chodzi o chlodnice ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja we wtorek bedę miał gotową platformę testową. Powiem tylko że ze znośnymi temperaturami pojedyńczy freezer starcza na procki do 110W.

 

Mój Barton mobile ma w tej chwili około 120W (12,5 x 210@1,975vcore)

W tle leci prime, radio internetowe no i piszę do was.

 

Układ: F2s Rev.2; AT-305 ; Freezer +2x akasa amber; woda /płyn do chłodnic 50/50 około 1,2l; węże cristal z castoramy 12/16.

 

Temperatura  otoczenia (stopnie Celsiusza) 24,5 stała :D

Temperatura cieczy ustabilizowała się na 33,5

Temperatura procka (EPOX 8RDA3+ pro nowiutka, odczyt z diody) 47 stopni.

Według wyliczeń skorygowanych o wahania vcore(czasem wskakuje na 2v)

Przybliżony opór termiczny układu wynosi 0,1875 C/W

1678168[/snapback]

Gdyby teraz tak dorzucic 6800 z o/c i 1.4v na gpu? :wink: Wlasnie to mnie troche dreczy czy na takiego pelnego configa z mocną grafa starczy bip2, czy trzeba bawic sie w bix'a (ktory jest szczegolnie wobec tej promocji dramatycznie drozszy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby teraz tak dorzucic 6800 z o/c i 1.4v na gpu?  :wink: Wlasnie to mnie troche dreczy czy na takiego pelnego configa z mocną grafa starczy bip2, czy trzeba bawic sie w bix'a (ktory jest szczegolnie wobec tej promocji dramatycznie drozszy).

1678219[/snapback]

zauwaz ze mniej zaplacisz za 2x freezer 2x120 niz za jednego BIX2 :D !! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o wydajność chłodnicy. Bo takie osiągi ma tandem F2S rev 2 +Freezer 1

Co do proca to już pisałem. Barton Mobile 2500+ @2625Mhz Vcore 1,975v

I on stoi na tej małej chłodniczce.

 

Jak założycie Freezera 2 to temperatura na pewno spadnie o ładne kilka stopni mniej, bo jedynka przestaje wyrabiać jak już mówiłem gdy procek pobiera powyżej 110W.

 

zauwazcie, że mam w układzie 1 blok

 

Więc jak chccie chłodzić grafę i inne rzeczy to polecam freezera 2, który powinien sobie dac radę przy w miarę znośnych temperaturach.

Edytowane przez BENITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zakupy poczynione :), czekam z niecierpliwością na przesyłkę. Ceny super. Tak trzymaj Sam :)

Tylko szkoda że trzeba będzie poczekać jeszcze trochę na NB i GPU :mur:

 

Pozdrawiam

HawkEye

 

PS. Miałem cichą nadzieję że będzie również promocja na pompkę Cooltek'a, ale cóż wszystkiego mieć nie można, może kiedyś :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, czy ten napis przy nagrzewnicach... tfu przy chłodnicach był od dawna: !! Króćce należy dokupić osobno !! ? Jakoś nie dojrzałem tego wcześniej :unsure:

Edytowane przez Jamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, czy ten napis przy nagrzewnicach... tfu przy chłodnicach był od dawna: !! Króćce należy dokupić osobno !! ? Jakoś nie dojrzałem tego wcześniej :unsure:

1678527[/snapback]

tak, nie bylo tego napisu

 

pojawil sie z kilku powodow... najwiekszym z nich byl ten ze dostawca kroccow NIEZGODZIL sie na wziecie udzialu w promocji... a co za tym idzie cena chlodnicy nie bylaby tak mocno atrakcyjna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o porównanie wydajnosci z nagrzewnicami, to mogę powiedzieć, że Freezer 2 ma niemal identyczną wydajność co nagrzewnica od dużego Fiata/poloneza, która nigdy nie była używana w samochodzie (zero kamienia i syfu) a na pewno jest dużo lepsza niż mosiężny Żuk/Nysa na 2 wiatraki 120.

 

Na szczęście niedługo duże volvo :D w pełni odsyfione. Samhain musiałby wykombinować Freezera 3 a moze więcej żeby mu dorównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...