Skocz do zawartości
btn

"tuning" Windows 98

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowilem odswiezyc moj drugi system, ktorym jest Windows 98.

 

Najpierw zaczalem od zainstalowania nieoficjalnego Service Pack 2 PL. Do pelni szczescia brakuje mi jeszcze systemowej przegladarki plikow graficznych, takiej jaka jest obecna w systemie Windows XP. Skad taka lub podobna mozna sciagnac? Interesuje mnie tylko takie oprogramowanie z podobnymi opcjami jakie sa obecne na xp.

 

Druga sprawa.

System Windows 98 podczas dlugiej, ponad 24H pracy bardzo lubial sie zamulac, zasoby systemowe spadaly do kilku procent i niezbedny w takich przypadkach byl restart. Przydaloby sie jakies oprogramowanie do odswiezania tych zasobow, zwykle, proste i skuteczne.

 

Na koniec

Prosty program do zamiany systemowych ikonek na jakies inne? Tak jak wyzej - prosty, maly ale funkcjonalny.

 

Dzieki z gory za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Systemowa przeglądarka w XP jest bardzo archaiczna.

Zdecydowanie polecam : Irfanview - zdecydowanie lepsza, mnogość funkcji, bardzo szybkie i wygodne przęglądanie plików graficznych.

 

Co do zasobów systemowych polecam zmienić rozmiar pamięci wirtualnej na większy i zainstalować Ram Boostera.

 

Do zmiany ikonek polecam : ten program.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ta systemowa przeglądarka obrazków w XP mi nie przeszkadza iż jest archaiczna. W końcu służy tylko i wyłącznie do przeglądania zdjęć, a wtym spisuje się znakomicie. Szukam teraz czegoś podobnego dla Windows 98.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem odswiezyc moj drugi system, ktorym jest Windows 98.

 

Najpierw zaczalem od zainstalowania nieoficjalnego Service Pack 2 PL. Do pelni szczescia brakuje mi jeszcze systemowej przegladarki plikow graficznych, takiej jaka jest obecna w systemie Windows XP. Skad taka lub podobna mozna sciagnac? Interesuje mnie tylko takie oprogramowanie z podobnymi opcjami jakie sa obecne na xp.

 

Druga sprawa.

System Windows 98 podczas dlugiej, ponad 24H pracy bardzo lubial sie zamulac, zasoby systemowe spadaly do kilku procent i niezbedny w takich przypadkach byl restart. Przydaloby sie jakies oprogramowanie do odswiezania tych zasobow, zwykle, proste i skuteczne.

 

Na koniec

Prosty program do zamiany systemowych ikonek na jakies inne? Tak jak wyzej - prosty, maly ale funkcjonalny.

 

Dzieki z gory za odpowiedzi.

1677179[/snapback]

AD.1

Skorzystaj z programu Picassa czy jakos tak sie zwal, dziala lepiej nisz ten oryginal microshita ale ogolnie jest bardzo podobny

AD.2

Win98 !! ZAWSZE !! , bedzie zamulal po jakims czasie bo ma zchrzaniana obsluge pamieci, mozna sie ratowac jakimis (cacheman , memcleaner i inne gowna) ale to na krotka mete bo molem byl i molem zostanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...