Skocz do zawartości
boratsc

Football Manager 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktoś polska (no dobra może być angielska ale to obmniży przyjemność bo z angielskim kuleje :mur: ) date premiery tej debeściarskiej gierki!! Bo szukam tak po tym necie i nie moge nic znaleźć może ktoś już wie z jakiegoś porządnego źródła co jak gdzie kiedy na co i po co ?? I wogóle jaki zmiany wprowadzili ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglojęzyczna wersja pojawi się w sprzedaży 21 października. Polskojęzyczna jeszcze nie wiadomo (no, później:).

 

Zmian trochę wprowadzili ale niestety mam linka tylko do tekstu po angielsku...

http://www.sigames.com/news.php?type=view&article_id=1168

 

PS Na przyszłość zaczynaj szukać od oficjalnej strony producenta gry :)

Edytowane przez Złodziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo, a demko to nie to samo co full. Chyba w dniu premeiery oryginał kupie wiec mam czas żeby uzbierać z 150zł :mur: Nie wiem jak to zrobie ale musze to mieć... FM05 był genialny to ciekawe jaki bedzie ten... demko w sumie takie jak 2005 a screeny nic nie pokazują zobaczymy... A i mam nadzieje że na moim sprzęcie to bedzie troche szybciej (w co wątpie) bedzie chodziło :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak panowie?

 

Nikt nic nie napisze, jakie wrażenia? :)

 

 

Ja ciupię Górnikiem Łęczna. Jest już 2009 rok czyli 4 pełne sezony za mną.

 

W pierwszym miejsce 4 i Puchar Lata. Porażka w finale z Tottenhamem (Rasiak wymiata - drybling ma chyba z 18 8O )

W drugim - słaba gra i 7 miejsce. W trzecim drugie miejsce i eliminacje do Pucharu Uefa. Niestety na drodze stanęło mi Dinamo Bukareszt, choć walczyłem dzielnie (2:2 na wyjeździe i 2:3 u siebie+czerwo+niewykorzystany karny)

 

A teraz zdobyłem podwójną koronę i w II rundzie el. do LM stanęło mi na drodze... Dinamo Bukareszt :|

Efekt? 2:2 u siebie i 1:2 na wyjeździe. W takim wypadku nie było nawet pucharu pocieszenia :mur:

 

Ale nic to, trenuje młodych dalej i jedziemy z tym koksem.

 

Talenty? Mnóstwo: Grosicki, Bonin, Biskup, Chamera itp itd

No i oczywiście nieoceniona Ameryka Pd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty wolisz angielską wersję, bo znasz język, ale nie wszyscy są z niego dobrzy :P

Ja zresztą też wolę gry po angielsku a w FM'a dopiero zaczynam grać, więc jak skończe to wystawie jakąś opinie :]

Edytowane przez Massimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Wisze, ze temat zanikl :cry: . Pora go ozywic :D . Jakimi gracie druzynami? I jakie preferujecie ustawienia taktyczne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram Atl Madryt:D i gram wsumie takim troche dziwnym ustawieniem - 4-2-2-2 - gdzie dwoch srodkowych pomocnikow ( jeden ma strzalke na DM a drugi na AMF a ci dwaj nastepni sa wyzej - tacy skrzydlowi :) naprawde bardzo dobra taktyka - ot potrojna korona dla mnie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem w demko barcą wygrałem wszystko co było do wygrania :P

Taktyka: 4-1-2-2-1 :D

Skład

 

Eto

 

Ronaldinho- Messi

 

Xawi - Deco

Marquez

 

Gio-Oleguer-Stam(kupiony)-Puyol

 

Valdes

 

w poniedziałek będzie pełna :D

Edytowane przez Nobish

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Ja gram Milanem 1-4-1-2-1-2

Dida

Maldini, Stam, Nesta, Cafu

Pirlo

Seedorf (Jankulowski), Serginho(Rui Costa)

Kaka

Szewczenko, Inzaghi (Gilardinho)

Idzie na razie niezle i nie narzekam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Oj ciezko idzie z wami dyskusja :cry: Pewnie dlatego, ze nie mozecie sie oderwac od FM :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja dopiero zaczynam grać w FIFA Manager 2006 ale przedtem grałem w Total Club Manager 2005 (czyli poprzednią część) i jeszcze bardziej mi się podoba. Jak rozkręce się dam znać. A zaczynam Barceloną z ustawieniem klasycznym 4-4-2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Pograłem trochę i jestem pod wielkim wrażeniem tej gry. Powaliła mnie na kolana. Ale nie wiem czy Was też trochę denerwuje ten super dokładny sędzia? Nawet minimalny spalony a już gwizdek i wznowienie gry. Ale co tam super. A u mnie Barca rulez :D

 

 

Kurcze już śpię i muszę poprawiać bo wale same błędy :)

Edytowane przez Tommi_bydg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zawiodła ta gra już w pierwszym sezonie zdobyłem Ligę Mistrzów Celtikiem

Glasgow ,wygrałem puchar szkocji i zdobyłem mistrzostwo Szkocji a reprezentacja Szkocji zdobyła wicemistrzostwo świata i jaki sens ma dalsze granie skoro zdobyłem wszystko co było do zdobycia :/.

 

Co wam mogę doradzić Wallace z drugiego składu Celticu - jedno z obiawień :] gra jak szatan i nie kupujcie Frankowskiego cały mój budżet wydałem na niego a on strzelił 8 bramek , Maloney 38 , Hartson 20 , a Zurawsli 28.

 

Za dużo bramek strzelają też boczni pomocnicy według mnie bo 20 bramek Beattiego i 15 Wallaca który zarabiał grosze wydarłem go ze składu junirów to lekka przesada tyle to strzela w sezonie dobry napastnik a nie skrzydłowy.

 

Dobrze też za napastnikami ustawiać zawodnika u mnie był to Nakamura strzelił 16 bramek i miał drugie tyle asyst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Ja nie mam tak rozowo :cry: . Gram Milanem i porazki 1 : 3 z Roma sa jak najbardziej na porzadku dziennym :angry: . Czesto sie zdarza, ze laduja mi 2 bramki na sam poczatek meczu, a potem musze sie odkryc zeby odrobic i zawsze jeszcze cos dostrzela <_<

 

Patch 6.0.3 + spolszczenie

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Po zagraniu kilkunastu meczy stwierdzam co mnie denerwuje :

- podczas meczu, gdy przeciwnicy rzucaja aut w moje pole karne moi obroncy wybijaja zawsze (!) pilke kilka razy pod rzad w aut :?

- bardzo dziwne spalone. Zawodnicy zdaza przebiec z gala pol boiska lub strezlic bramke i dopiero wtedy sedziowie gwizdza :?

- bardzo ciezko jest znalezc robote jako bezrobotny menager, bo albo nie ma ofert albo sa nieprzyjmowane przez kluby :?

 

 

Chcialem jeszcze dodac, ze gram z patchem 6.0.3 (link w poprzednim poscie)

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomóżcie konającemu!! Nie mogę włączyć gry. Zainstalowałem gre i zrobiłem wszystko tak jak trzeba, ale wyskakuje mi komunikat żebym włożył oryginalną płyte!! Ratunku!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Ludzie pomóżcie konającemu!! Nie mogę włączyć gry. Zainstalowałem gre i zrobiłem wszystko tak jak trzeba, ale wyskakuje mi komunikat żebym włożył oryginalną płyte!! Ratunku!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dziwne, ale mi na oryginale nigdy cos takiego nie wystapilo. Ciekawe dlaczego ?

zietek masz pirata - przyznaj sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

pawelex87 masz link do patcha 6.0.3 i do spolszczenie w jednym z moich poprzednich postow

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...