Skocz do zawartości
plompuch

Jaki Zasilacz Kupic ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tradycyjnie swoja kochana DELTE 1680066[/snapback]

zgadzam sie, zasiłka jest w stanie uciągnąć lepsze configi od mojego [testowane :lol: ] wiec z cweleronem nie bedzie raczej problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym Chieftec :| za 52 zł to chyba nie bedzie cichy ??

1680771[/snapback]

1) Ta DELTA to jest Chieftec 350W z troche krotszymi kabami. DELTA produkuje zasilki dla Chiefteca, wiec mozna powiedziec, ze bedziesz mial Chiefteca :) (dokladnie te same zasilki, tylko z naklejka Chiefteca zaplacisz 140zł)

2) Tej DELTY WOGOLE nie slychac.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki polecicie zasilacz do takiego sprzetu: Athlon XP 2000+, Gigabyte GA-7VA-C z Agp 4x, pamiec 256 Mb (333Mhz).

Chce zaznaczyc ze ten sprzet bedzie modernizowany w niedalekiej przyszlosci (za miesiac lub 2) chodzi tutaj o procesor (athlon 64), plyte glowna i karte graficzna na: GeForce 6800 Leadtek Winfast A400-128TDH 128MB TV & DVI (bedzie moze podkrecona do 16 potoków renderujących).

Oczywisice poszukuje zasilacza taniego (gora 80-100zl) ale solidnego, trzymajacego napiecia i nie grzejacego sie zbytnio.

 

Dziekuje za wszelkie informacje na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki polecicie zasilacz do takiego sprzetu: Athlon XP 2000+, Gigabyte GA-7VA-C z Agp 4x, pamiec 256 Mb (333Mhz).

Chce zaznaczyc ze ten sprzet bedzie modernizowany w niedalekiej przyszlosci (za miesiac lub 2) chodzi tutaj o procesor (athlon 64), plyte glowna i karte graficzna na: GeForce 6800 Leadtek Winfast A400-128TDH 128MB TV & DVI (bedzie moze podkrecona do 16 potoków renderujących).

Oczywisice poszukuje zasilacza taniego (gora 80-100zl) ale solidnego, trzymajacego napiecia i nie grzejacego sie zbytnio.

 

Dziekuje za wszelkie informacje na ten temat.

1691638[/snapback]

za tą cene hmm modecom mc 350w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fortron 350W za 52 ziko, albo Delta (chieftec robi na nich) tez okolo 50 ziko, a ten MC to jest lipton przy nich.

Edytowane przez BarTweak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakiej firmy (model) polecicie zasilacz o mocy 400Wat do tego samego sprzetu ?

1694410[/snapback]

Chlopie, ale ten sprzet z palcem w pupci by pociagnela ta DELTA 350W. Jak chcesz to wez sobie Chiefteca 400W (tez go robi DELTA), ale bedzie drozej.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Tez szukam zasilacza-niestety jestem zielony w sprawach zasilania.Cena w okolicach 150 zlotych. Moj sprzet to:

MSI K4AV

AMD Athlon XP 2000+

2x256 Mb DDR

GeForce 6600 AGP

2xHDD (WD 80Gb, Barracuda 40Gb)

1xCDR

1xCDRW

 

Myslalem o jakims Chieftecu 360W -moze ten: http://mcs.pc.pl/produkt877.html

Aha-jaki lepszy: z PFC aktywnym czy pasywnym??

W sumie zasilacz nie musi byc cichy ale zeby byl dosc stabilny napieciowo no i zeby mi kurcze nie podwyzszal temp. w obudowie bo i tak goraco tam mam :?

Bylbym bardzo wdzieczny jakbyscie mi poradzili!

Dzieki z gory i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>>>>> Zyrafal

 

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=67682860 Obiecuje Ci, ze bedziesz zadowolony. Tylko popros typa o jedna sztuke, bo na tej aukcji sprzedaje 10 stad taka cena :) Normalnie powinno byc niecale 50zł.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja miałem kluski na obiad :blink:

 

tak jak reszta, polece DELTE 350W.

1683478[/snapback]

 

"grzesiu" nie rzucaj się, czasmi można upolować fajne okazje na allegro np taką

http://allegro.pl/show_item.php?item=66929155

 

A mam takie pytanie, wiem że jest tu dużo osób, które polecają DELTĘ ( ja też jestem za nią) ale powiedzcie w czym ona jest lepsza od FORTRONA 350?? Mam dylemat co kupić. Prosze posiadaczy DELTY o podanie napięc jakie maja u siebie pod obciążęniem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...