Skocz do zawartości
plompuch

Jaki Zasilacz Kupic ?

Rekomendowane odpowiedzi

3) Nie wiem czemu sa takie tanie. Mam tylko pewne podejzenia. Mozliwe, ze one byly robione do jakiegos konkretnego zestawu (stad tez mala liczba kabli) i moze zostawili jakies na ewentualne wymiany, a tera gwara sie skonczyla i Polacy pokupowali za grosze te co im zostaly. Nie wiem czy tak jest, ale to moje podejzenia :) Co do gwary, to ja wyznaje zasade, ze jak nie padnie przez pierwszy tydzien, to juz nie padnie :) A juz napewno nie DETLA :D Narazie sie sprawdza (odpukac w niemalowane)

heh bardzo możliwe że jest tak jak piszesz ale ja mam troszkę inne zdanie, bardzo możliwe, żę te zasiłki sprzedawane przez MIX-RTV są kupowane na części a dopiero w polsce składane.

 

Sam nie wiem co sądzić o nich. Niby wyprodukowane przez delte a mają plomby mix-rtv :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wytlumaczcie mi dlaczego w zenfiscie kosztuja te fortrony 119 zł :/ jak to jest idento to co na aukcjach (6 miechow gwara i ubogie okablowanie, lezaki magazynowe) ?

sam się zastanawiałem dlaczego te ceny tak dużo różnią się od siebie :/ a te z zenfista mają też takie kable?? tzn takiej samej długości??

Edytowane przez SABUR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie a mi dzisiaj polecali nowego tracera ?

co o nim myslicie ?

zachwalali ze jest taki mocny itd. ma 400w i jest to obecny dopiero od miesiaca model silent, stoi w sklepie 100zl i podobno bardzo solidny, ale mi jakos tracer nie kojarzy sie zbytnio dobrze.

nie wiem czy by sie na niego nie zdecydowac.

bardzo podoba mi sie tagan ale jest drogi jak licho .. za takiego tagana 400w musialbym, ze 250 wywalic .. paranoja

myslalem cos o chieftecach.. ale skoro pisaliscie ze lepiej delte ?

mam ath xp2500+ gf6600GT wiec nawet 350 by chyba uciagnal, ale juz chce cos mocniejeszego zeby miec na dluzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do takiego sprzetu jak solivagus ma Forton bedzie za slaby. Oczywiscie jesli bedzie chcial go podkrecac. Wiem co mowie, bo sam mam podobny sprzet i ten zachwalany Fortron nie jest az taki dobry jak mowisz (fakt na platformy Socket A jest dobry, lecz na 939 jest juz za slaby)

A ja polecam to http://zenfist.pl/pID/164/huntkey-hk-350ap.html - zasilacz zachwalany przez bardzo wiele ludzi, a mysle ze przy takim sprzecie i potencjale O/C warto troche dolozyc i miec spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brać ten zasilacz?

 

http://a.gery.pl/show_item.php?item=724479...82+wys%C5%82any. (6 miesięcy gwarancji)

 

 

Nadal się zastanawiam nad alternatywą a o O\C także myślę.Jednak to dla mnie jest bardziej zabawa (testy ile z kompa mozna wyciągnąć ewentualnie do niektórych gier) niż 24h męczenie kompa. Jednak chcę aby komp miał odrobinę w zapasie jakbym chciał dłużej potestować!!

W nocy to włączam tryby oszczędnościowe i zabieram co mu mama dała :P

 

A sprzętu o którym pisałem powyżej jeszcze na oczy nie widziałem :D dopiero kupiłem, może jutro będzie :-)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dzisiaj dotarł do mnie mój sprzęt ale nie mogę go odpalić bo mam zasilacz na 20 pin a płyta główna jest pod 24 piny :(

Muszę szybko coś wybrać jeśli możecie to poradzcie coś jeszcze ...

Edytowane przez solivagus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie bede oryginalny i mam ten sam problem sypie mi sie komp a mam

Athlon3000 64bit

GF Gainward 6600GT GS

Gigabyte K8VT800 v.2

2X512 Kingstone 2,5 CL

zasilacz i obudowa Colorsit

no i sypie mi sie przez niego grafa tak mi napisali z BOK Gainward

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

Warto brać ten zasilacz?

 

http://a.gery.pl/show_item.php?item=724479...82+wys%C5%82any. (6 miesięcy gwarancji)

Nadal się zastanawiam nad alternatywą a o O\C także myślę.Jednak to dla mnie jest bardziej zabawa (testy ile z kompa mozna wyciągnąć ewentualnie do niektórych gier) niż 24h męczenie kompa. Jednak chcę aby komp miał odrobinę w zapasie jakbym chciał dłużej potestować!!

W nocy to włączam tryby oszczędnościowe i zabieram co mu mama dała :P

 

A sprzętu o którym pisałem powyżej jeszcze na oczy nie widziałem :D dopiero kupiłem, może jutro będzie :-)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dzisiaj dotarł do mnie mój sprzęt ale nie mogę go odpalić bo mam zasilacz na 20 pin a płyta główna jest pod 24 piny :(

Muszę szybko coś wybrać jeśli możecie to poradzcie coś jeszcze ...

Takie chodza po 52 zl na allegro wiec po co chcesz kupowac za 99 i to z 6ciomiesieczna gwara ? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeśli wezmę zalislacz 350W (np Delte), a kalkulator mocy mówi mi że mój config potrzebuje 325W to czy mogę sobie podkręcać taki sprzęt czy zapas mocy powinien być większy?

Co tak naprawdę jest ważne w zasilaczu przy podkręcaniu (pomijając stabilność napięć - bo to rozumiem że jest oczywiste dla wszystkich )

 

Config: Asus A7N8X-E-Delux; Barton 2500+ (3200+ w przyszłości); Ram 2x512; GeForce 6800 GT; HD 160+40GB; 2 x Napęd optyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...