Skocz do zawartości
piotreek

Prawo Radiowe

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam takie pytanie, gdzie zgłośić mam taką sytuację:

 

mieszkam ok 200 metrów od 2 nadajników radiowych, rmf fm, i radio opole. i właśnie z radiem opole jest problem, sygnał jest tak silny, ze zakłuca pozostałe stacje z innych miejscowości, ale mniejsza o to. najgorsze jest to, ze radio opole ma przebicia, czy jak to nazwać, na dość nowym sprzęcie panasonik, podczas słuchania po cichu płyty cd, lub kasety lub innego radia, w tle mam zawsze radio opole!, tak też jest na moim amplitunerze i każdym innym radiu, które podłącze w swoim pokoju.

gdzie moge to zgłośić i jakie sąszanse na poprawe sytuacji?

 

bardzo proszę o nie kasowanie tego posta, i o porady na ten temat, jak to naprawić

 

czy jest to zgodne z prawem? nie wydaje mi się

 

(jak bym miał snajperke, to zestrzelił bym ten nadajnik, tak mnie wnerwia) to jest żart ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klatka faradaya bez problemu zlikwiduje ten sygnal ;p ale pamietaj ze wtedy juz zadnego radia nie poslucahsz. Mozesz kupic tapete z wloknami miedzi albo czego takiego. Uzywaja tego w firmach gdzie trzeba ekranowac pomieszczenia z komputerami aby nikt z zewnatrz nie mogl wychwycic sygnalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mogł by mi ktoś podać , gdzie takie prawo znajde, bo nie wiem gdzie i jak tego sukać,

albo poda odległość i linka potwierdzającego to.

 

a co do klatki faradaya, to wątpie, zeby działała, bo sprzęt stoi przy oknie, a tam ni cholery tej tapety nie nakleje. pozdrawaim

Edytowane przez piotreek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz pochodzić po okolicy po wszystkich znajomych i sąsiadach, a szczególnie po hipochondrykach i opowiadać jaki to zły wpływ ma na organizm to dziadostwo. Raki, nowotwory, białaczka, HIV, a najlepiej wymieniać choroby na które Twoi sąsiedzi naprawdę chorują. I tym sposobem w niedługim czasie i po kilku akcjach sąsiedzkich pozbędziesz się nadajnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...