Skocz do zawartości
msn

Gta Case Mod + Wc Update 08.12.2006

Rekomendowane odpowiedzi

te okienka to są litery "gta"

 

ps: dałem linka na tym niemiecki forum tylko nie wiem co mi tam napisali: :mur:

 

http://gta-fanland-board.de/thread.php?sid...42772#post42772

 

mógłby ktoś przetłumaczyć?

Edytowane przez malkstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do okienek, to rzeczywiście, musiałem sie mocniej przyjrzeć :]

 

Co do tłumaczenia:

 

Na wie er wohl uns gefunden hat.

Koleś zastanawia sie jak ich znalazłeś.

 

Ten mu mówi, że: 'oto jak nas znalazł' i daje linka.

 

Und so schlecht ist doch sein Mod garnicht.

Zdaje sie, że mówi o Twoim modzie ze jest "wcale niezły". (btw to popieprzona konstrukcja bo gdyby nie gar nicht to by zabrzmialo ze jest kiepski jeszcze facet napisal to razem i nie moglem zalapac o co chodzi)

 

Die WaKü lässt nen bisschen zu wünschen über, aber sonst.

Tu musiałem posłownikować. Za nic miałem pojecia co to jest >WaKü<, aż wpadłem że chodzi o >WasserKühlen< czyli o WC.. Wobec czego: 'wc trochę pozostawia do życzenia, ale jest alternatywne'.

Nie jestem pewien co do tego zdania... nie wiem co to nen, ale byc moze facet tez popelnil literowke i chcial napisac >nein< (nie) i wtedy sens by sie niewiele zmienil, bo >bisschen< to "trochę" czyli "nie trochę"... Może facetowi chodziło o >Nenn<, czyli o "nominalny", "znamionowy", lecz to nie ma sensu. Chyba, że znowu wymyślili jakis zwrot >nen bisschen< o którym nic nie wiem, bądź to jest mowa internetowa xD.

Wrazie czego, spytaj sie profesjonalistów ;D

 

Ogólnie, to korzystają z tego ze nie czaisz :P

 

 

Edytowałem troche czytelność tego, co napisałem :P

Edytowane przez yeld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe yeld thx za info

 

 

Zbiornik na wodę w 90% skończony, wystarczy sklejić, ale nie mam kleju - jutro kupię, wieć fotki około środy/czwartku.

 

co do wc to z tamtego została tylko chłodnica od kadeta

 

cztery fotki ze składnia wc (tylko cztery bo resztę pokażę w osobnym temacie jak już będzie komplet):

 

Pirson pro w wersji ostatecznej z diodami:

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Kontroler wiatraków (jego przyszłość jest niepewna :) )

 

Dołączona grafika

 

 

 

tak wyglądał pokój w połowie prac (ok. 22.00)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie... tak to określę. :D ten bloczek jest świetny, a te sprężyny przypominają amortyzatorki ;) Co do panela, to tak troszku pusto... IMO nie lubię tych przełączników bo tak wystają.. chyba, że zdobyłbyś takie z czerwoną klapką i nadrukował NITRO albo N2O.. (BTW, wiecie, że atmosfera w paczce czipsów składa się z podtlenku azotu :]) Fajny modzik wychodzi.. nie wiem czego ten Niemiec chciał od wc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czego ten Niemiec chciał od wc

 

mógł coś chcieć, bo nie widział finału :)

 

Co do panela, to tak troszku pusto...

pusto, bo na środku ma być fdd, jego przyszłość jest nie pewna, bo muszę się zastanowić, na co mi będzie w ogóle fdd potrzebne. Zamiast niego chyba będzie bardziej rozbudowany panel (projekty na poprzedniej stronie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stronka trochę biednie wygląda... porób więcej fotek i będzie git

stronka ma mieć głównie charakter reprezentacyjny, wszystko jest na forum

 

co za usługa... grawerka nicka za 5+ zł ;P

muszę jakoś zebrać kasę na tą budę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D a już myślałem, że nikt nie wykopie

 

Szkoły mniej, więc trochę się ruszyło. Front niedługo będzie skończony, wystarczy pomalować, tylko czekam aż dostanę szablony z plotera. Co do boków to muszę jeszcze trochę popracować nad prawym, nie mogę znaleźć tylko lasera do grawerki plexi, a bez tego ani rusz. Już właściwie wszystko mam kupione poza plexą i tą nieszczęsną grawerką. Na pewno wyrobię się do 18.XIII ;) . W ciągu najbliższych tygodni będzie big update :razz:

 

 

EDIT:

 

Mam dwie wiadomości. Będę oryginalny i zacznę od dobrej. Mianowicie zakupiłem aparat :D oznacza to częstszy i bogatszy update.

 

Dwa: W poniedziałek wyjeżdżam na dwa tygodnie, więc pierwsze fotki po 18 :(

 

Dołączona grafika

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki Ty niby checsz znalezc laser do grawerki ?? Cyrkiel i do dziela

;) na allegro ktoś się kiedyś oferował

 

cyrklem raczej będzie trudno wygrawerować 3 mapki, kilka przedmiotów, loga i napisy :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malksons ... byś nie grał tyle w Battlefielda to ten mod byłby dawno skończony. ;)

Czekam na jakieś konkretne efekty pracy, bo jak narazie to nic nie widać z tego moda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 21 11 1991

malksons ... byś nie grał tyle w Battlefielda to ten mod byłby dawno skończony. ;)

Czekam na jakieś konkretne efekty pracy, bo jak narazie to nic nie widać z tego moda :D

własnie odłuż ta gre.....albo przjede sie do ciebie i ci ja usune :D jakies foty bys zapodał :D bo narazie nic nie widac nowego oprucz dyskietki :D pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malksons ... byś nie grał tyle w Battlefielda to ten mod byłby dawno skończony. ;)

Czekam na jakieś konkretne efekty pracy, bo jak narazie to nic nie widać z tego moda :D

czekaj no.. mod musi dojrzeć.. podobnie jak każdy dobry ser żółty.. tak i każdy dobry mod musi swoje odleżeć :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że chociaż Pełzak mnie rozumie ;)

 

 

Dam kilka fotek pierdół, jak tak się domagacie :D

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

zbiornik właśnie przechodzi ostatnie testy szczelności

 

 

a tutaj tzw. smaczki:

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Dziękuję bardzo Mateuszowi Best_Mati za spory upust na lcd.

 

Kiedyś gadałem z samhainem. Chciał zobaczyć wc, więc przesłałem fotki. Zwrócił uwagę na zbyt krótkie taśmy od dysków, które psuły całe wrażenie. Po kilku dniach przyszłą do mnie paczka.

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

były w niej dwie 90cm taśmy UV Revolteca :D . Wielkie dzięki Sam!

 

Więcej fotek nie dam, update dopiero za dwa tygodnie :-P

 

EDIT:

 

Wieczorem próbowałem z Paciksem zamontować nowy zbiornik, ale w pewnej chwili po jego przykręceniu coś skapnęło mu na rękę i już wolałem nie ryzykować. Kilka fotek z przebiegu prac:

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Rez poszedł na dwutygodniowy supertest ;) a rodzice zostali poinstruowani, co uzupełniania płynu :D .

 

Dołączona grafika

 

 

 

Cya

 

eEDIT

Edytowane przez malkstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 21 11 1991

i wszyscy są zadowoleni, Marcinie ja wpadne zobaczyc na realu ta bude :D nie wywiniesz się :D pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Wczoraj byłem na zakupach - kupiłem brzeszczoty do wyrzynarki - jutro tnę prawy bok.

 

Dołączona grafika

 

Wpadłem na pomysł żeby zrobić na nim dwa telefony z gta1, z migającymi strzałkami i dźwiękiem dzwonka.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Może jeszcze dzisiaj będę miał szablony.

 

Dołączona grafika

 

Zakupiłem lakier bezbarwny, świecący w UV. Pomalowałem nim wirnik od delty, ale na razie nie mam jak sprawdzić jak się to prezentuje w ultrafiolecie.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(Sorry za post po poście, ale w końcu to worklog.)

 

Bok juz jest gotowy do potraktowania różnymi narzędziami, wieczorkiem pójdę wyciąć.

 

Dołączona grafika

 

Muszę zrezygnować z grawerki z tego względu, że w Polsce prawdopodobnie już nikt nie jest w stanie tego wykonać. Nie jestem jeszcze pewnien tego, czym ją zastąpię. Mam kilka wstępnych pomysłów, ale muszę jeszcze wszystko dokładnie przemyśleć.

 

Mam juz szablony, dzisiaj wstępnie pomaluję front.

 

Dołączona grafika

 

[EDIT]:

 

Byłem w jednym ze sklepów meblowych i wyczaiłem takie fajne gałeczki - wykorzystam je jako podstawki.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

[/EDIT]

Edytowane przez malkstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...