Skocz do zawartości
msn

Gta Case Mod + Wc Update 08.12.2006

Rekomendowane odpowiedzi

:D no właśnie nie za bardzo, bo ta grafa, którą mi nvidia dala okazała się z[ciach!]a, w ogóle jak przyjechałem do domu to odkręciłem tą blaszke od tunelu chłodzenia to były w niej ze 3g kurzu :huh: Poskarżyłem sie Samowi, napisał do nv i czekamy...

 

Te nagrody nv to wogóle był chyba jakiś żart. Pudełka pogniecione, przynajmniej by grafe z kurzu wycziścili ... Ehhh szkoda gadać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie pierwsze miejsce w tej "drabince" jest juz zarezerwowane wiec obstawcie sobie miejsca od 2 do 10 ;)

------------------------------

a co do tej karty od nv to jakas kpina chyba :D taka firma? wzieli z magazynu jakas uzywke poserwisowana i na nagrode ja ;) parodia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nagrody nv to wogóle był chyba jakiś żart. Pudełka pogniecione, przynajmniej by grafe z kurzu wycziścili ... Ehhh szkoda gadać ...

 

panowie pierwsze miejsce w tej "drabince" jest juz zarezerwowane wiec obstawcie sobie miejsca od 2 do 10 ;)

------------------------------

a co do tej karty od nv to jakas kpina chyba :D taka firma? wzieli z magazynu jakas uzywke poserwisowana i na nagrode ja ;) parodia

już ręce opadają, mogli nic nie sponsorować, przynajmniej by się nie kompromitowali...

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

forki zorbione zaraz po odebraniu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już ręce opadają, mogli nic nie sponsorować, przynajmniej by się nie kompromitowali...

 

http://i21.photobucket.com/albums/b286/mal...ns/DSCF1787.jpg

 

http://i21.photobucket.com/albums/b286/mal...ns/DSCF1995.jpg

 

forki zorbione zaraz po odebraniu :lol2:

Lol, dali ci jakiegoś gniota, ktory juz smigal u kogos :D

 

Nie cytujemy obrazków

Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz patrzac na to moznaby powiedziec ze jesdnak ATI jest lepsze :wink: to tak zartem bylo. A tak na serio to straszne chamstwo wrecz perfidne to jest. Nie spodziewalbym sie takiego numeru.

 

msn

 

kontaktowales sie z organizatorme targow?? powinien pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1.

1st place jest zarezerwowane i na bank nie dla nikogo z Was. Wybaczcie :P. Hyhyhy

po 2.

MSN masz S5600 i takie fotki lipne walisz???? To taki z Ciebie fotograf jak z koziej [gluteus maximus] traba...

Naucz sie obslugi tego aparatu...

Hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dołączam sie dopiero teraz , bo wkoncu udalo mi sie przejzec caly temat i warto. Moge powiedziec ze 1 strona odstraszala mnie kilka razy ale efekt koncowy powala. Jeden z lepszych modow jakie widzialem najbardziej podoba m isie konsekwencia w dzialaniu . Pozdrawiam i mam nadzieje ze bedzie wiecej takich modów. A teraz pytanie z innej beczki ile calosc kosztowala??? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem nową kartę od nvidii, tym razem 600GT PCI -E 256MB, z czego jestem bardzo zadowolony :) btw- ktoś chce kuupić?

 

http://i21.photobucket.com/albums/b286/mal...ns/DSCF2346.jpg

 

http://i21.photobucket.com/albums/b286/mal...ns/DSCF2348.jpg

 

Tym razem noweczka?? 6800GT??

 

PS popraw nazwe karty bo literke zgubiles :P

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlinkuj fotki mib ;) oględziny wykazały ze karta jest nowa :)

Jak nowa to dobrze. Po tamtym numerze bym sie o to obawial...

 

 

Cos jeszcze w modzie pokazesz?? Jakies nowe elementy?? Moze klawa mycha i monitek w takim stylu :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nowa to dobrze. Po tamtym numerze bym sie o to obawial...

Cos jeszcze w modzie pokazesz?? Jakies nowe elementy?? Moze klawa mycha i monitek w takim stylu :>

oj pokazałbym chętnie, mam cały czas zrobic podsumowanie z ładymi, szczególowymi fotkami, ale rozgrzebałem na razie front, bo szykuję się na Kraków. Co do monitora to czemu nie :) tylko nie mam czasu na razie, a mojej g5 nie chce przerabiać, za długo na nią zbierałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika



Dołączona grafika




Dołączona grafika

Dołączona grafika



Dołączona grafika

Dołączona grafika



Dołączona grafika

Dołączona grafika


Kiedy zaczynałem moda, byłem mało doświadczonym piętnastolatkiem z kilkoma narzędziami z supermarketu i pomysłem na bude. Na początku miałem tylko ogólny zarys modyfikacji, kilka rysunków i bigtowera za 30zł. W miarę postępu prac nasuwały się nowe pomysły, motywy, możliwości i postanowiłem, że jeżeli zdążę, to wystawię „gta case mod” na oc&moders.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Podczas prac wykonałem około 60 stron projektów, rysunków, szblonów, wzorów i innych pomocnych mi rzeczy :)



Dołączona grafika

Mój skromy warsztat w bolkowej piwnicy, muszę wykombinować sobie wreszcie coś do siedzenia...



Wyposarzenie:

Dołączona grafika

Radziecka, starsza ode mnie, ale daje radę :lol2:



Dołączona grafika

Dremel firmy Toya.


Dołączona grafika



Dołączona grafika


Dołączona grafika

do tego jeszcze nitownica.



Obudowę robiłem powoli, głównie ze względu na częsty brak funduszy i czasu. Pracowałem głównie w weekendy i dni wolne od szkoły. W wakacje dość późno zorientowałem się, kiedy będzie zjazd i musiałem przyspieszyć, właściwie w ciągu dwóch tygodni przed konkursem pracowałem całymi dniami, do tego doszły problemy z rezerwuarem i ostatecznie skończyłem w dzień wystawienia obudowy. Pojechałem i…zająłem V miejsce (wg. mnie nieźle ;) jak na pierwszego poważnego moda) Robiąc tą obudowę zdobyłem nowe umiejętności, pewne doświadczenie, które na pewno wykorzystam w kolejnych przeróbkach. Wszystko to, udało mi się dzięki kilku ludziom, bez których pomocy mod na pewno nie wyglądałby tak, jak wygląda, pomimo wcześniejszych obaw forumowiczów ;) :



Jak Ty nie potrafisz gwiazdy narysować (nie wspominając o tym że to R też wybitnie pokraczne) to tym bardziej nie chce widzieć jak to wyciąłeś.

dla porównania oryginalne logo jak ktoś nie zna
[imgg]http://www.forest.impress.co.jp/prize/2003/026_rg_r.jpg[/img]



przykladowy rysunek, wiesz co to znaczy ?



Oby tylko nie wyszlo tak jak w twoim "przykładowym" rysunku :)



To ma być R ? jakieś takie puste... :o



Skoro ten znaczek to już 20% MODa to nic ciekawego nie będzie.



hehe.. ciekawey cz prócz okna stylizowanego na gta bedzie coś tam jeszcze..
jesli nei to mamy przypadek z kolejnym powarzaiem wzorca typu katoda+okno.. ale czy prześciganie się w wymyśleniu coraz to nowego wzoru okna odróżnia ten mod od innego czymś szczególnym? Chyba tykko w nielicznych przypadkach..



ee a z tym dyskiem to mam nadzieje, ze nei bedziesz tego robil an sprawnym, dzialjacym dysku





Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Dołączona grafika



Chcialbym podziękować za pomoc:



Samhainowi
za podarowanie taśm HDD revolteca



Tomasowi
za wykonanie grawerki w bardzo promocyjnej cenie


Mateuszowi Best_Mati
za duży upust na wyświetlacz LCD



mateowi
za podarowanie kilku elementów do wc


Paciksowi
za chęć pomocy zawsze i wszędzie ;)


Radexowi
za awaryjne przysłanie plexi :D


Chciałbbym podziękować jeszcze:
PelzaKowi, który zawsze chętny był do pomocy i pomógł rozwiązac mi niejeden problem;
Bantiemu, bez którego prawdopodobnnie nie byłoby grawerki


Dziękuję też wszystkim forumowiczom, którzy oddali na mnnie głos na zjeździe (Poca, Niemiec, Narcyz i inni)







Koszta


Dołączona grafika



Cena części (bez WC): ~ 560zł
Cena darmówek: ~ 280zł
W sumie: ~ 840zł







Galeria:



» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika






Galeria (c.d.):



» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «



Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

W rzeczywistości wygląda to duzo lepiej.







So, Mission Passed :)




obudowa jest do sprzedania, jak ktoś byłby zainteresowany to prosze pisać na PM ;) Edytowane przez msn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkońcu podsumowałeś :D

 

840 PLN nie wiem czy to dużo bo tak w cenach sie nie orientuje ale wg. mnie jak na jedną obudowe to dużo.

 

obudowa skończona, V miejsce w Polsce na OC&Moders 2006, co dalej?

 

jakies inne mody planujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkońcu podsumowałeś :D

 

840 PLN nie wiem czy to dużo bo tak w cenach sie nie orientuje ale wg. mnie jak na jedną obudowe to dużo.

 

obudowa skończona, V miejsce w Polsce na OC&Moders 2006, co dalej?

 

jakies inne mody planujesz?

840 zł to raczej dużo, ale grawerka sporo kosztuje

 

Obudowa skończona, miała jechać do Krakowa, ale nie wyszło. Za pół roku Wrocław, wypadałoby pokazać coś nowego.

Jak już mówiłem obudowa jest do sprzedania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudowna obudowa ! Ale jezeli koszta 840 to do sprzedania to pewnie cos zarobic chcesz ~1.000 a to duzo jak na obudowe :).

Szczerze mówiąc to nie nastawiam sie na wysoką sumę, a już napewno nie 1k... Mody ciężko się sprzedają, przynajmiej w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie nastawiam sie na wysoką sumę, a już napewno nie 1k... Mody ciężko się sprzedają, przynajmiej w Polsce.

Dziwisz sie? spójrz na zarobki... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie nastawiam sie na wysoką sumę, a już napewno nie 1k... Mody ciężko się sprzedają, przynajmiej w Polsce.

Wystaw obudowe na ebay, tak żeby ludki z innych krajów mogli zobaczyc, a napewno sprzedasz za jakies 200euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Europie jest pełno fanów GTA, zapodasz jeszcze ze obudowa zajęła 5 miejśce w konkursie i masz gwarantowaną wysoką cene. Kumpel mojego kuzyna z niemiec kupił na ebay zmodowaną (wg mnie niezbyt dobrze) obudowę za 120euro, więc twoja powinna wyjść drożej, bo jest naprawde bardzo ładna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo iż obudowa jest ładnie zrobiona to nie prezentuje się na tyle żeby ktoś dał za nią 200 ojro bo w dalszym ciągu jest to pomalowany big tower z wyciętymi oknami ;]

jeśli ktoś za tyle ją kupi to jakiś czubek :)

Na dodatek spójrz jak jest powykańczana (np z tyłu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...