Skocz do zawartości
msn

Gta Case Mod + Wc Update 08.12.2006

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziękuję wszystkim za ciepłe słowa, bo motywują mnie one do robienia kolejnnych modów, dziękuję wszyskim, którzy oddali na gta case chociaż 1pkt, na prawdę bardzo dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam. Judro, może pojutrze będzie post podsumowujący prace nad budą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom konkursu pozostawmy bez komentarza :(

 

Buda bardzo ladnie i schludnie wykonana, widac duzo pracy w nia wlozona i zaloze sie ze jej tworca spedzil nad nia 50x wiecej czasu niz autor obudowy ktora zajela drugie miejsce (czyli tak zwana Frania-mod z niezwykle rozbudowanym ukladem WC :lol: :lol: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ni ch..ja szczerze powiedziawszy. Pomysl dobry, ale i tak uwazam Cie za smarkacza i polinteligenta :P.

możesz mi poss... waciany barbazyńco :D

 

 

z takimi pieszczotami to poza forum :wink:

tylko po co zasilkas do wiatraków? i z czego to zrobione? bo ładne to to nawet jest..tylko ge gałki za wielkie tak szczcerze

 

http://www.eres.alpha.pl/elektronika/reada...?article_id=245

 

wg schematu, jedynie trochę zmieniona oporowosć, bo 4,7k potencjometr się palił...

zasilacz był robiony z myślą o zasilaniu chłodzenia i świecidelek i zdalnego odpalania na oc&moders, ale nie zdążyłem go skończyć na czas, więc teraz został sobie

 

jeszcze jedna fotka w dzień:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy update stronki??

nie wiem :D nie mam czasu i chęci

 

 

classy shit :wink:

 

jechales idealnie po tym artykule?

http://www.eres.alpha.pl/elektronika/reada...?article_id=245

 

no wg schematu, pisałem wyżej co zmieniłem

 

wiem że to nie jest jakiś extra zasilacz, ale na moje potrzeby jest w sam raz ;)

 

 

[EDIT]

 

Dołączona grafika

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dołączona grafika

 

[gluteus maximus] bo muszę skołować ten statyw, dopiero jak porobię fotki będzie apdejt

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

[/EDIT]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ciemni brakowało na targach żeby toto zobaczyć jak wygląda tak jak wyglądać powinno, right? : > Ale łapy to ci się naprawde trzęsą, na fotce ten bok wygląda jak jednoręki bandyta ;)

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połóż aparat na krzesło i włącz samowyzwalacz :wink:

wszystkich ujęć tak nie zrobię Grzesiu

 

Właśnie ciemni brakowało na targach żeby toto zobaczyć jak wygląda tak jak wyglądać powinno, right? : > Ale łapy to ci się naprawde trzęsą, na fotce ten bok wygląda jak jednoręki bandyta ;)

rajt ;)

 

to od alkoholu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

Tylko po co, skoro mozna skrocic czas migawki, zmniejszyc liczbe przeslony i dac wieksze ISO? Albo przestawic sie na makro, odsunac aparat na jakies 70 - 90 cm, dac okolo 3 x zoom optyczny i lampe nie na auto tylko na doswietlenie lub swiatlo rozproszone. I fotka malo tego ze ostra, to wyglada jak robiona za dnia. :)

OT/

 

A do tematu - MSN skoncz to narzekanie ze szkola itp. i wez sie ostro za robote. Pamietaj ze na nast. zjezdzie mamy "drabinke" od 1 do 10 zrobic :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiłeś nagrody ;)

:D no właśnie nie za bardzo, bo ta grafa, którą mi nvidia dala okazała się z[ciach!]a, w ogóle jak przyjechałem do domu to odkręciłem tą blaszke od tunelu chłodzenia to były w niej ze 3g kurzu :huh: Poskarżyłem sie Samowi, napisał do nv i czekamy...

 

oj chłopie już mówiłem odstaw te wina :) (dobrze że aparatu nie upuściłeś :D )

szkoda tylko że ta grawerka na dole i na górze się nie świeci

z tą dolną planuje cos wykołować na Kraków, jeszcze dzisiiaj mi sie zrypał LCD z frontu... :-|

 

jak dobry snajper... podczas robienia zdjecia z długą migawką musisz wstrzymać oddech :lol: :D ja jednosekundowe stojac potrafię zrobić ostre :)

dobra, dobra :D tym apaparatem nie da się zrobic ostrego zdjęcia bez światła (kto ma S5600 to wie), poza tym migawka 1/1000 :(

 

OT

Tylko po co, skoro mozna skrocic czas migawki, zmniejszyc liczbe przeslony i dac wieksze ISO? Albo przestawic sie na makro, odsunac aparat na jakies 70 - 90 cm, dac okolo 3 x zoom optyczny i lampe nie na auto tylko na doswietlenie lub swiatlo rozproszone. I fotka malo tego ze ostra, to wyglada jak robiona za dnia. :)

OT/

 

A do tematu - MSN skoncz to narzekanie ze szkola itp. i wez sie ostro za robote. Pamietaj ze na nast. zjezdzie mamy "drabinke" od 1 do 10 zrobic :).

to ja wezmę 1 :mrgreen:

Edytowane przez msn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...