Skocz do zawartości
lexks

Czy Jest Sens Zmiany Tego Zestawu Na...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. tak jak wyzej mam problem niewiem czy oplaca mi sie zamienic Semprona 2400+ i ECS NFORCE2 ULTRA400 (socket A) na ASROCK K8UPGRADE-NF3 S754 ( http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64862214 ) i Semprona 2500+ 64bity. ta druga plyte wpoznijeszym czasie mozna zmienic na 939. Chyba ze macie jakas inna prozpoycje PLYTA GLOWNA + Procek tak do 450zl-480zl

Edytowane przez lexks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mendez: historia ktora ciagle zyje i ma sie dobrze :)

 

@lexks: ja bym zostal przy tym co masz...zmieniac ecsa na aszrota, to ta sama dolna polka, w prockach tez niewielka roznica wiec zmiany wielkiej nie odczujesz a 64bity w sempronie to tylko chwyt marketingowy

zrob tak jak ja popracuj jeszcze na tym co masz i zbieraj na athlona i jakas dobra/markowa mobo. Wiem roznica dwukrotna ale po co pchac kase w cos co nic nie zmieni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sempron 2500 nie nadaje sie do większego o/c- zabawa zaczyna sie od 2600+ w góre z uwagi na wyższe mnozniki. A z tą płytą jest masa problermów. Kup coś sprawdzonego na nf3 lub 4 w zależnosci jaka grafa czy na agp czy pci-e.

Przy cenie ok 250zl za płyte lepiej kupić teraz dobrą na s754 i za jakiś czas zmienić na dobrą na s939 a mozę już m2 niż brać teraz taką sobie na oba sokety...

 

osobiście polecjam k8ns jesli agp oraz k8ne jesli pcie. Oczywiście na agp dfi wymiara ale za sporą kase a gb jest bardzo dobre i do tego naprawde tanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...