Skocz do zawartości
matti155

Najlepszy Z Najtańszych

Rekomendowane odpowiedzi

DDRAM 512MB PC-400 GoodRam CL 3 cena ok 183 zł

 

DDRAM 512MB PC-400 GeIL CL 2.5 cena ok 207 zł

 

DDRAM 512MB PC-400 Kingston CL 3 cena ok 202 zł

 

DDRAM 512MB PC-400 PDP Patriot CL 2.5 Value cena ok 204 zł

 

Teraz wiesz jak się kształtują ceny pamięci 512 MB.

Wszystko zależy czy będziesz chciał podkręcać pamięci, czy zostaniesz przy normalnych ustawieniach. Do normalnych ustawień spokojnie starczą GOOD RAMy, przy chęci podkręcania to polecam GeIL-e z wyżej wymienionych.

 

Romek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale żeście się tych geili uczepili :-) imo te pamięci nie pokazują nic szczególnego, jak już się krecą to z "dziwnymi" timingami (3-4-4?) miałem 2 zestawy, 1 @ NF2, 2 @ GB Nf4,, 220 2,5-3-3 nie zrobiły a to takie minimum żeby uznać że się krecą w ogóle;) ,, za tę cenę imo nie warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

jak kogos interesuje to mam calkiem tanie corsairy (fabrycznie nowe z gwara, pare sztuk) smigaja 2.5 3 3 6 przy 255:)

 

Tak hyniksy "gryza" sie z epoxami wez od jakiegos kolegi i sprawdz;) ale raczej nie polecam kupowac hynixow tylko po to zeby sprwadzic czy beda dzialac z epoxem;)))))

Edytowane przez Overclocked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Mercedesa wśród pamięci RAM - Kingston, tylko i wyłącznie:)

1699432[/snapback]

taa zwłaszcze zę biorą pamięci od 6 chyba dsotawców i czysta loteria za co sie płaci.

 

Tanie geile i korsarze też nic specjalnego, twinmosy ostatnio bardzo słabe sie trafiają.

 

Jak bym patriota chyba zaryzykował albo czerwone kingmaxy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup hynixy wcale nie gryzą się z epoxami miałem 8rda+ i hynixy żadnych problemów i niekompatytbilności nie zaobserwowałem, Corsair w tej cenie to tylko value czy beznadzieja totalna już czasem jak trafisz na dobre goodramy to lepiej pójdą, to samo geile zanajomy ma i więcej jak 225mhz z nich nie wyciąga czyli tyle co ja na swoich infineonach za 170 zł. bez podnoszenia napiecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie kingstony 512 na mt'ekach tesh na 220 smigaja (choc slabe timy),

ale sie zastanawiam czy 1gb kingstona daloby tesh tyle samo??

 

szukam i szukam i niedlugo sie zdecyduje, jak nieznajde zbyt duzo zlych opini to kupie (tzn 1gb w banku, czyli dwustronne)

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam z kolei taki problem mam ram u 256 333Mgh i mam 200 zł zeby dokupic troche ramu i zastanawiam sie co bedzie szybsze jakis dobry ram kingstona 512 400 i wywalwnie tego starego ramu ,czy powiedzmy tani 512 333 ale dolozony do tego co juz mam i jak to wyliczyc co bedzie szybsze-na podkrecaniu mi niezalezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...