Skocz do zawartości
cyganos king

2-gi Tweakowy Konkurs Foto

Rekomendowane odpowiedzi

jak chcecie to ja poproszę tytuł Fotograf Wakacje 05 :lol: mi to jakoś dziwnie brzmi ale ok. A może po tym zorganizjemy konkurs aktu ciekawe jaki by tytuł wymyśleć może "Mistrz golizny" :wink:

@remikk widzę dużą zmianę w porównaniu do poprzednich zdjęć tak trzymaj :-P

Edytowane przez cyganos king

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update 11.13.2005:

 

Postanowiłem zmienić pracę konkursową - info w tej wiadomości

 

 

A poniżej poprzednia treść posta, którą ukryłem, żeby nie mącić.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do wszystkich uczestników konkursu ile dni ma trwać? mi się wydaje że trzy dni starczy co wy sądzicie?

Jeśli to jest jesienny konkurs, to może do końca kalendarzowej jesieni, co następuje nie wiem kiedy :P

Plus jeszcze tydzień na głosowanie?

 

 

PS. Coś małe zainteresowanie widzę, niestety... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro dam na forum ogłoszenie o zbliżającym się finale konkursu, a może jakiś popup/banner jak się uda od Lisa wyciągnąć - ale to jutro, bo na ryj lecę. Niech mi ktoś przypomni, najlepiej gg 4845219, bo dzień jutro nieciekawy mam i może mi z głowy wylecieć.

 

Sprawdziłem - jesień kalendarzowa trwa do 23 grudnia (co bardzo mnie zdziwiło), a że wtedy plenery już nierzadko mocno zimowe (zwłaszcza u mnie na północy) faktycznie nie ma sensu czekać - niech się skończy 15 o północy a później ankieta do piątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro dam na forum ogłoszenie o zbliżającym się finale konkursu, a może jakiś popup/banner jak się uda od Lisa wyciągnąć - ale to jutro, bo na ryj lecę. Niech mi ktoś przypomni, najlepiej gg 4845219, bo dzień jutro nieciekawy mam i może mi z głowy wylecieć.

 

Sprawdziłem - jesień kalendarzowa trwa do 23 grudnia (co bardzo mnie zdziwiło), a że wtedy plenery już nierzadko mocno zimowe (zwłaszcza u mnie na północy) faktycznie nie ma sensu czekać - niech się skończy 15 o północy a później ankieta do piątku.

banner no nieźle to ja dam ogłoszenie na forum onetu ;) ustalamy tak 15 listopada kończymy przyjmowanie prac nowy topik z głosowaniem do soboty 19 .10 powiedzmy do godziny 12:00 . Najlepiej żeby Dijkstra założył kłódeczkę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze festiwal filmowy ?

Chetnie bym uslyszal opinie obcych mi ludzi, byc moze zostalbym docenieony i wygral grand prix ..

 

 

...... celulitu ;)

 

 

Dziwie sie, że już teraz wstawiacie foty - a jak do 15-go zrobicie lepsze zdjęcie? ;]

Ale jak tak, to ja też wstawie - póki co, pewnie będę kandydował tym:

Dołączona grafika

 

http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=767227

Czy to okolice kampusu UJ ?

Edytowane przez Bulleto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...