Skocz do zawartości
cyganos king

2-gi Tweakowy Konkurs Foto

Rekomendowane odpowiedzi

Bynajmniej - drugi koniec Polski, czyli Gdańsk. Ale to taki sam wypizdów, jak tam, tylko bardziej pagórkowaty ;]

Jak widac w profilu mnie tez rzucilo w ten wyp**** koledzy zartuja ze to juz polska B :P

Ja juz ratuje neciq przed microsoftem ... Tylko szkoda ze pewnych funcji nie mozna obsluzyc z opery na tym forum ;) ciezko bedzie wrocic mi do IE ..

 

Mam nadzieje ze z powodu szatkowanie plikow jednej nagrywarki nie zdyskfalifikujecie tego zdjecia

Niestety nie mam oryginalow ktora mialy prawidlowa ostrosc i reszte...

Miejscowka w kazdym razie PRZEpiekna ..

 

post-124261-1131585968_thumb.jpg

Edytowane przez Bulleto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bulleto@

1. to nie jest jesien

2. "Mam nadzieje ze z powodu szatkowanie plikow jednej nagrywarki nie zdyskfalifikujecie tego zdjecia

Niestety nie mam oryginalow ktora mialy prawidlowa ostrosc i reszte..." to jak wedlug Ciebie mamy je ocenic?! zdjecie nie jest dobre tylko ze wzgledu na miejscowke :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak robisz zdjęcia to rób je dobrze :/ technicznie ... ja np jak zrobię chodźby super mega hiper fotę ale widzę że np jest przepalona czy ma inne złe techniczne szczegóły to już ją dyskfalifikuje ... a popatrz na swoją fotę , ani osta , ani koloró i jeszcze ta siatka ... geez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bulleto@

1. to nie jest jesien

2. "Mam nadzieje ze z powodu szatkowanie plikow jednej nagrywarki nie zdyskfalifikujecie tego zdjecia

Niestety nie mam oryginalow ktora mialy prawidlowa ostrosc i reszte..." to jak wedlug Ciebie mamy je ocenic?! zdjecie nie jest dobre tylko ze wzgledu na miejscowke :mur:

jak robisz zdjęcia to rób je dobrze :/ technicznie ... ja np jak zrobię chodźby super mega hiper fotę ale widzę że np jest przepalona czy ma inne złe techniczne szczegóły to już ją dyskfalifikuje ... a popatrz na swoją fotę , ani osta , ani koloró i jeszcze ta siatka ... geez

fotka zrobiona W7-sonego w oryginale pieknie to zdjecie wyszlo (jednak automat rulez)

No co racja to racja zdjecie w fatalnym stanie, mialem nadzieje ze zwrocicie uwage na ladne ujecie,

Fotka zrobiona jakies dwa i pol tygodnia temu , czyt to jesien juz byla ? :)

OK moze nie bedzie wielkiej konkurencji w tym konkursie i jakas nagroda pocieszenia ..

Za odwage z starujac z taka fota ..

Edytowane przez Bulleto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się jednak upierał żebyś przeczytał od początku temat. Wyraźnie było mówione ze nie ma nagród, a dla zwycięscy jest podpis pod av "Fotograf Jesieni '05".

 

p.s Nie chodzi o to kiedy fota była robiona tylko żeby pokazać piękno jesieni

Edytowane przez adamm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(jednak automat rulez)

jeśli mówisz o automatycznym doborze czasu otwarcia migawki, wartości przysłony no i AF (w końcu to Auto Focus nie ? ;) ) to ok ... Jest dobre bo ułatwia znacznie życie jednak dla "pro" efektu nic Ci nie da ... A jeśli mówisz o automatycznym doborze reszty parametrów ... to pozostawię to bez komentarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

chyba jedyne analogowe foto w tym temacie. radziecki zenit 12xp. nie odpowiada może na pierwszy rzut oka tematyce jesieni, to pamiętajcie, że jesień to nie tylko kolorowe listki i ławki w parku. jesień to przemijanie, szaroburość i pragnienie ciepłej herbaty z cytryną w ciepłym fotelu. na pewno nie takim jak ten.

 

miejscówka zastana na przedmieściach (choć bardziej pasuje określenie "zadupiach") łodzi, zero stylizowania czy ustawiania gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się jednak upierał żebyś przeczytał od początku temat. Wyraźnie było mówione ze nie ma nagród, a dla zwycięscy jest podpis pod av "Fotograf Jesieni '05".

p.s Nie chodzi o to kiedy fota była robiona tylko żeby pokazać piękno jesieni

Rzoumiecku nie licze sie w tym wspolzawodnictwie :P Bardzo zaluje ze nie moge wrzucic oryginalnej fotki gdzie widac wyraznie jak liscie sie żółcą Nagroda sama w sobie jest tytul, a wysylajac zdjecie nie liczylem na wiele ;)

jeśli mówisz o automatycznym doborze czasu otwarcia migawki, wartości przysłony no i AF (w końcu to Auto Focus nie ? ;) ) to ok ... Jest dobre bo ułatwia znacznie życie jednak dla "pro" efektu nic Ci nie da ... A jeśli mówisz o automatycznym doborze reszty parametrów ... to pozostawię to bez komentarza

Nie wyklucam sie przecierz, ale nigdy nie mialem zaciecia do robienia artystycznych zdjec wogole nie mam zaciecia do robienia zdjec :) i jesli mam jakies pojecie na temat to tylko w najprostszych kwestiach. Ja lubie jak maszynka robi za mnie jesli wiem ze jest lepsza w tym odemnie

 

PS: Przeciesz nawet najwiekszemu amatorowi i lamadze moze udac sie pstryknac ladna fotke. Nie jest to zdjecie liscia :P A zrobienie tej fotki okupione bylo strasznym wysilkiem jaki musialem wlozyc zeby wtoczyc na gorke .. Ale z powodu tej sieczki ktora wyszla rozumiem was ..

 

POZDRO :)

Edytowane przez Bulleto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: Przeciesz nawet najwiekszemu amatorowi i lamadze moze udac sie pstryknac ladna fotke. Nie jest to zdjecie liscia :P A zrobienie tej fotki okupione bylo strasznym wysilkiem jaki musialem wlozyc zeby wtoczyc na gorke .. Ale z powodu tej sieczki ktora wyszla rozumiem was ..

 

POZDRO :)

 

widać , że mamy inne pojęcie "ładności" foty ...

 

 

 

A co ostatniej foty , to sama w sobie jest super tylko mi się jakoś nie kojarzy z jesienią :] (chociaż dziś mamy mniej więcej taki własnie dzień ... )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja skromna kandydatura

zdjęcie dedykuje kobiecie dzieki ktorej każdy poranek jest taki piękny :) mojej mamie :)

 

http://83.238.57.2/~proczon/galeria/wschod...0.05r%20002.jpg

Rany, zmniejsz zdjęcie albo przynajmniej wstaw alternetywnie pomniejszone, bo serwera to nie masz za szybkiego, a zdjęcie troszkę waży...

 

PS. Co to za dziwny program, który do takiego zdjęcia daje F3.1 i migawkę 640?

PS.2 nie stresuj mnie, bo myślałem, że mi wyskoczył kolejny pixel na monitorze, a to matryca Twojego canona :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany, zmniejsz zdjęcie albo przynajmniej wstaw alternetywnie pomniejszone, bo serwera to nie masz za szybkiego, a zdjęcie troszkę waży...

 

PS. Co to za dziwny program, który do takiego zdjęcia daje F3.1 i migawkę 640?

PS.2 nie stresuj mnie, bo myślałem, że mi wyskoczył kolejny pixel na monitorze, a to matryca Twojego canona :P

hehe niestety jeden bad pixel występuje stale a ze był kupiony za 750 zł w usa a pudełko zagineło to nie mam gwarancji ;/ :( juz zmniejszony :)

zoom optyczny 10x przy tym zdjeciu :)

zaczynam przygode z fotografia ;) nie znam sie jeszcze na tych wszystkich pojeciach, zdecue zrobiłem tak jak pisałem przy zoomie 10x oraz w trybie szybkich zdjec bo mi sie bardzo spieszyło :P

jakby co to canon is s1 :)

Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...