Skocz do zawartości
kubolo

Emule, Ogladanie Filmu Podczas Sciagania?

Rekomendowane odpowiedzi

sciagnelo sie 99% filmu, ale wiecej za chiny przez tydzien nie chce. majgorsze to ze beda to chyba napisy. czy da sie ogladac film, gdy go jeszcze w pelni nie sciagnales??

1679653[/snapback]

Można nawet allplayer tylko zaznaczasz w emule jakim programem i oglądasz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam VLC Media Player -> 1680318[/snapback]

 

mam pytanko co do tego programiku. gdy odpalę w nim jakiś plik video player zaczyna mi syczeć. i rozwala mi dźwięk we wszystkich playerach. musze zrobić reseta i dopiero wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do .avi Avipreview, nie tylko do niedokończonych plików z emule, generalnie do niedokończonych, niekompletnych plików .avi :). Ważne tylko aby był sciągnięty "początek" bo nie pójdzie, a jak wiemy emule, bittorrent pobierają różne fragmenty plików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bobsley mysle, że inni moga sciagac tylko z tego folderu do ktorego Ty sciagasz. wiec jak sciagasz na przyklad do program files albo do programow to zle. domyslnie jest chyba w katalogu emule /incoming. wiec inni nie powinni miec mozliwosci sciagniecia worda:)

ale czy ktos moze to potwierdzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, VLC rulezzz. :) Nie mam z nim zadnego problemu. Generalnie do mpg wystarczy jakikolwiek kawalek pliku (moze byc kilkadziesiat(-set) kB), do avi musi byc poczatek i koniec!

1. W Options->Files->Video player wybierasz program do odtwarzania (vlc.exe :)). 'Create backup to preview' odznaczone.

2. Klikasz prawym przyciskiem myszy na sciaganym pliku i preview (jesli nieaktywny, to nie da sie jeszcze podejrzec).

 

Jeszcze sporo zalezy od parametrow kodeka, ale w 90% przypadkow sprawdza sie to co napisalem.

 

ps. A wiecie, ze niesciagniete do konca archiwa tez mozna podgladac. Tak samo jak z plikami video, mozna nawet wypakowac czesc plikow :)

 

ps2. VLC kozysta z wlasnych kodekow, obsluguje prawie wszystkie formaty i jest naprawde szybki (sprawdzane na PII 266)

Edytowane przez ridczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...