Skocz do zawartości
random_nick1

Baldur's Gate

Rekomendowane odpowiedzi

to jest tzw backstab dmg. i to nie zabija tylko jak powiedzial tomcyk zwieksza x obrazen w zaleznosci od skilla, broni , mankament tylko 1 , trzeba dojsc w cieniu od tylu co czasem nie jest takie proste jak ktos ma detecty ;]

 

aha , w bg2 tez to jest nie tylko w bg1 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokladnie jak to wyglada w tej chwili, czy sa jakies serwery do BG1. Jezeli jest serwer i nie mozesz sie do niego podlczyc sprawdz na jakiej szybkosci gry jest ustawiony. Aby wejsc na serwer musisz miec ustawiona taka sama szybkosc gry. Swoja szybkosc gry mozesz zmienic w ustawieniach gry.

 

Sposob gry zespolowej w multiplayer w BG1 nie jest najlepiej zrobiony. Jezeli masz ochote pograc w multi, to najlepiej znajdz sobie kilku znajomych i pograj z nimi po IP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można pograć w Baldur`s Gate I przez internet :?: 

 

Fucker

Polecam Never Winter Night (nastepca Baldura tylko ze w 3D) serwer postawiony na gry.wp.pl

 

baldursy sa dobre tylko w trybie single zas NWN zostal zrobiony prawie ze specjlanie na potrzeby multiplayera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można pograć w Baldur`s Gate I przez internet :?: 

 

Fucker

Polecam Never Winter Night (nastepca Baldura tylko ze w 3D) serwer postawiony na gry.wp.pl

 

baldursy sa dobre tylko w trybie single zas NWN zostal zrobiony prawie ze specjlanie na potrzeby multiplayera.

nwn ma duzo lepszy single niz multi, pograsz troche na multi to dojdziesz do podobnego wniosku.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi oczywiście o baldur's Gate razem z dodatkiem (wersja pl)

 

Zgodnie z moimi przekonaniami nie zgadzam się by ktokolwiek przyłączył sięo mojej drużyny i chodzę sam. Ale jak zawsze z kimś rozmawiam to np mówią:

Czemu tu przyszliście...

NIe używają liczby pojedynczej tylko mnogą. I zdeczka mnie to denerwuje (bo co oni do mnie na towarzyszu gadają??? :? )

Da się to jakoś poprawić, czy to po prostu wina tłumaczenia?

 

A jeśłi się ten temat już pojawił to proszę o skasowanie mojego (i podania właściwego linka jeśli któryś z moderatorów byłby taki miły...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEhe różne rzeczy widziałem ale żeby tak samemu przez okolice BG pomykać to już wyczyn godny odnotowania... A tak poważnie to jak daleko dotarłeś samopas i jak szybko Ci levele wskakują??? Tak czy inaczej Pozdrawiam Serdecznie i powodzenia życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną postacią śmigasz w BG1 ?? 8)

A coś w tym ci się nie podoba?

HEhe różne rzeczy widziałem ale żeby tak samemu przez okolice BG pomykać to już wyczyn godny odnotowania... A tak poważnie to jak daleko dotarłeś samopas i jak szybko Ci levele wskakują??? Tak czy inaczej Pozdrawiam Serdecznie i powodzenia życzę.

Jaki tam wyczyn. Po prostu samotnikiem jestem. Arcanum też sam kończyłem.

Jedynie niewielki problem się pojawia jak np. 5 albo więcej przeciwników. Levele szybko "wskakują" (już 10000 dośw. mam). I tak jak np. naraz leję 7 wilków to często oberwę (ale nei na tyle bym do "leśnej" pani się udał)...

No i małym problemikiem jest to że mało rzeczy można na raz nosić.

 

I tu jeszcze pytanko. Nigdzie nie znalazłem miejsca gdzie by można strzały sprzedawać, czemu???

 

wina tlumaczenia , bo generalnie w grze zakladaja ze nie bedziesz chodzil sam :)

Ale trzeba przyznać że jest to bardzo denerwujące.

A co do błedów tłumaczenia to nie wiem czy się wsłuchaliście w odgłosy karczmane, one są po ....... angielsku :D :D :D zamiast po polsku (przynajmniej niektóre...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak przyjdzie Ci sie spotkac z Turokiem 8) nie wspominajac juz o severoku ;)

preferujesz walke na dystans ? (chyba najlepsza metoda w BG1) ?

 

hmm sadzac po awatarze to chyba topor jest faworytem ? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wina tlumaczenia , bo generalnie w grze zakladaja ze nie bedziesz chodzil sam :)

Ale trzeba przyznać że jest to bardzo denerwujące.

A co do błedów tłumaczenia to nie wiem czy się wsłuchaliście w odgłosy karczmane, one są po ....... angielsku :D :D :D zamiast po polsku (przynajmniej niektóre...)

taa, slyszalem , ale sam na to nie zwrocilem uwagi , ktos mi powiedzial jak gralem :P

HEhe różne rzeczy widziałem ale żeby tak samemu przez okolice BG pomykać to już wyczyn godny odnotowania... A tak poważnie to jak daleko dotarłeś samopas i jak szybko Ci levele wskakują??? Tak czy inaczej Pozdrawiam Serdecznie i powodzenia życzę.

nie chce cie rozczarowac (ani sie chwalic) ale ja przelazlem bg1 nawet magiem w pojedynke ;] nie mowiac juz o dwarfie - siepaczu, to samo w bg2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak przyjdzie Ci sie spotkac z Turokiem 8) nie wspominajac juz o severoku ;)

preferujesz walke na dystans ? (chyba najlepsza metoda w BG1) ?

A gdzie ego Turoka znajdę???

Bo na razie mam nastepujący problem:

Jestem w jakingdzie mnei gośc teleportował by zdobyć jakis płaszcz dla niego. jest tam 3 magów. 2 zabijam spokojnie z trzecim gorzej. Ale najgorsze jest to że nie mogę wrócić z tamtąd bo czar który dostałem do teleportacji nie działa( nawet nie mogę go wziąć do ręki).

a jak nie zdołam zlać wszsytkich to czka mnie wrócenie do wcześniejszego stanu (co się równa level mniej i -65000 ptk :( :( :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekajac na KOtora 2 zaczalem sobie grac w baldura 1(z dodatkiem TotSC) i mam taki problem : Chcialem sobie zrobic postac dual class fighter thief tak zeby najpierw miec 1 level fightera (tzn ten bazowy na ktoorym sie zaczyna) a potem jak tylko dostane 1 level zmienic na thiefa . Gralem chwile, dostalem level a tu bleee nie moge zmienic(przycisk dual class jest nieaktywny ) czemu ??? ??? Moj gosc :

Human , fighter

STR 18/94

DEX 18

Con 18

int 15

wis 16

char 3

 

Moze ma ktos patcha usuwajacego ograniczenie poziomoow do wersji angielskiej.

DZIEKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh

Znalazlem.

Ludzie i wg readme tylko ludzie moga byc dualami, ale dopiero jak 1 job jest na 2 poziomie . Ja teraz mam inne pytanko :

Jak robilem fightera to dalem mu +2 do longsworda . teraz thiefowi tez moge dac 1 do longsworda (ale tych +2 co mial fighter nie widac przy przydziale punktoow) co wiec sie stanie jak bede mial juz ten 2 level thefem bo wg instrukcji bede moogl wtedy uzywac skili z mojego 1 joba czyli fightera ====> czyli bede mial +3 longsword ????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, nie będziesz miał 3 pkt w longswordzie, ale gdy thief będzie miał wyższy poziom od woja wtedy w longswordzie od razu pojawią Ci się 2 pkt. Krótko mówiąc nie opłaca się dawać w tą samą umiejętność dopóki nie osiągmesz odpowiedniego poziomu thiefem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszeliscie o tym modzie co podrzuca bg2 do engine'a icewind dale'a 2 ?? dziala to ? graliscie na tym?

chyba sobie znow kupie BG2, tym razej w jakies super złotej super klasyce za 20zl :) dobre to było, stare czasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta, nawet jakby byly na innym to roznice bylyby niewidoczne - w koncu w tych grach praiwe wszystko bylo juz zrobione, w postaci gotowych tel/sprite'ow :)

 

Do Baldura 2 bym chetnie wrocil, szkoda ze w tym glupim kraju o czyms w stylu Extra Klasyki nie slyszeli :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może lekki OT ale mam pytanie a właściwie problem: otóż zdjąłem ograniczenie limitu xp i dobiłem paladynem do 40 poziomu :D mam już 10 000k punktów dośw. i mi pisze, że nastęny poziom to -1 (??????), a nowe punkty mi dochodzą, o co biega??

jak czytałem stare posty, to niektórzy nabijali 48 lvl....

 

oczywiście wszystko w BG2 z ToB

 

help!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...