Skocz do zawartości
random_nick1

Baldur's Gate

Rekomendowane odpowiedzi

Odswieze temat ;)

 

Ja sie Soundtrack'iem racze od dawna, jeszcze sie nie znudzil, szczegolnie motywem z Menu :rolleyes:

 

Powiedzcie mi moi drodzy, co by zrobic, zeby pograc w BG/BG2 i ID/ID2 na 8800 i pewnie na kilku innych kartach... Kupilem sobie obydiwe Sagi i to nie hula... Odpala sie, ale sa takie arty, ze... :zonk:

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CBZ nie żartuj nawet, niedawno właśnie przed zakupem 8800 odświeżyłem sobie 2 część z dodatkiem, pewno kiedys znow to zrobię... no nieźle. Oczywiście muza wymiata , zwłaszcza motywy "conanowskie" z Tronu Baala, niestety mam soundtracki z 1, 2, a z dodatku do 2 nie mam, a uwazam ze tam muza jest najlepsza:(

Edytowane przez Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech nie załapałeś... po prostu troche mnie to zdziwiło, no nic ja w sumie zaraz instalne druga część i sprawdzę

You TRY ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie, najpierw bug nie pozwala mi ukonczyc BG2, potem psuje sie plytka, a teraz gdy mam zamiar kupic sage BG okazuje sie ze nie chodzi z 8800 :mur: Nie mam zadnej innej grafy na PCI-E. Powiedzcie mi ze to tylko odosobniony przypadek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Mam problem z wszelkimi grami na Infinity Engine (saga BG, ID, Planescape:Torment) . Odkad zmienilem grafe na 8600gt, wystepuja okropne bledy w grafice ;/

 

Przyklad 1

Przyklad 2

 

Co z tym fantem zrobic? Gralem w powyzsze gry na roznych kartach graf, od gf 2 mx, przez radki 9000 i 9550 az po gf 7600gs. Nigdy nie bylo problemow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

No to samo mam w ID2 przykladowo. Wina grafy? O_o Nie dobijaj mnie... Gdybym wiedzial, ze nie pogam w moje ulubione gry na tym... >_>

Masz wyjscie...albo grasz w ten sposob (tak przechodzilem ICW2) albo szukasz cos ala X300-700...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisać bezpośrednio do Nvidia i na ich oficjalnym forum. Niektóre starsze gry, po apelach graczy, zaczeły normalnie funkcjonować na kartach z rodziny 8xxx z nowszymi wersjami sterowników.

 

Alternatywną radę (bolącą gracza, ale prawdziwą) już dał Firekage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinuj z przyspieszeniem sprzetowym ;) Prawym na pulpicie->wlasciwosci->ustawienia->zaawansowane->rozwiazywanie problemow-> i tu masz ten suwak. Jak cos zdzialasz to napisz, przyda sie nastepnym ktorzy bede mieli taki problem.

 

i jeszcze:

Also, setting bit depth to 16 and turning software transparent blt on, "solves" most of the problem

;) Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...