Skocz do zawartości
bruce

Rydzyk Znowu :d

Rekomendowane odpowiedzi

mnie najbardziej rozwalają ci ludzie wpaczeni w niego jak w boga heh ogladałem ten program przed chwilą i lol on tak zawladać umie umysłami tych ludzi jak jakiś przywódca terrorystów jak by kazał 10-ciu babcią żeby do torebek włożyły bomby i poszły wysadzić siebie razem z siedzibą tvn to by napewno to zrobiły hehe to są nawiedzeni ludzie ci od rydzyka a rydzyk to żałosny mały dupek i te całe radio maryja to wielka plarnia pieniędzy założe się że on się nawet przed pujsciem spać nie modli(ja z resztą też :-P ) bo mu tylko na kasie zależy i ma wszystki ludzi w d.... i żaden z niego ksiądz. :)

 

 

ps.najbardzie mnie rozwalili w tym programie ci ludzie co wyganiali tych z tvn poprostu lol mi ich :lol:

Edytowane przez mendezX700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem ten program i nawet te ślepo wierzące osoby niczym sekta o nazwie "biała rasa kościoła aka kościół tylko dla polaków" pod przewodnictwem ojca dyrektora czy jak oni go tam nazywają nie "zniszczyły" mnie tak jak przedstawienie paru faktów dotyczących Rydzyka jako księdza ponad prawem...czy nikt w tym państwie nie potrafi mu się dobrać do "skóry" ?? MSWiA, KRRiT, Ministerstwo Edukcji itd. przecież to jest czeski film....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede się powtarzal tego co już w tym temacie jest napisane i również uwazam ze to bardziej przypomina jakas sekte, panstwo w panstwie itd

 

Chociaż jedna rzecz co do tvn mnie zastanawia, w koncu wiadomo kogo popiera w wyborach Rydzyk, wiec dziwne ze akurat tydzień przed wyborami jest emitowany ten reportaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smutne to jest...

ze przez jednego czlowieka cala polska patrzy na ksiezy przez obraz rydzyka a babcie wyzywaja od ... ludzi ktorzy chca tylko porozmawiac

1680573[/snapback]

Nie miałeś chyba styczności z księżmi ..

Ja miałem i wiem jakie niektóre skur....y :angry: <_<

prawdziwy ksiądżź z powołania to 25% na 100. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałeś chyba  styczności  z księżmi .. 

Ja miałem i wiem jakie niektóre skur....y  :angry:  <_<

prawdziwy ksiądżź  z powołania to 25% na 100. .

1680722[/snapback]

Najśmieszniejsze w tym wszystim jest to, że duchowni (a w szczegulności księża) nadal uważają się za postacie autorytalne. I mimo swojej obłudy, chciwości i wyrachowania potrafią wcisnąć ludzią taką ciewnotę, że... ach... Szkoda gadać...

 

Dobrze, że miałem kontakt z paroma klerykami z którymi można usiąść, normalnie pogadać, pośpiewać i pograć na bębnie czy gitarze... Takie miłe oderwanie od tej nijakiej masy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie rozwala ze ci ludzie maja sei za takich katlolikow ze szok a zamiast do boga to modla sie do czlowieka, pomijam juz fakt ze chrzzescijanstwo juz dawno nie jest religia wojujaca o czym rydzyk zapomina. ale co sie dziwicie ludziom prostym - skoro kuria ma to gdzies? poprostu ksiezom katolickim widac tez to pasuje - maja duzo ludzi na jasnej gorze to moga mowic ze wiara kwitnie. chora sytuacja chorych ludzi. a normalnych to tylko odstrecza od wiary,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak można!?

 

Tweak to masońskie forum :mrgreen:

 

Najbardziej straszne wg. mnie było to spotkanie na Jasne Górze gdzie Rydzyk oficjalnie przez mikrofon zaczyna gadać o intruzach na ich terenie. Myślałem że wypadne z fotela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...