Skocz do zawartości
mate76

Prometeia Berkut Edition

Rekomendowane odpowiedzi

ad.1 Nie no mate76 ja to doskonale rozumiem ale chcialem sie poprostu dowiedziec odnosnie czesci Twojej oferty i ew. jej praktycznego rozszerzenia bo aktualnie kupno samej budy Enlighta'a wiaze sie z wiekszym wydatkiem niz ~50zl ;)

teraz bynajmniej wiem ze z Twojego punktu widzenia ciezko bedzie sprowadzic te budy w wiekszej ilosci i o takie info mi chodzilo.

 

ad.2 w ograniczonej??????

tego co widzialem te budy byly juz X lat dostepne chyba ze na ex-prom maja na mysli to ze tych Enlightow za jakis czas poprostu nie bedzie

 

a co do dobego wujka bylbys dobry wujek jakbys dal znac ze z checia pozbywasz sie swojej budy - odrazu ja lykam  B)

1681870[/snapback]

Dam znać... pewnie dostanę pomroczności jasnej i zamienię sobie na Lian-Li, bo obudowy z 80mm wentylem jakoś mnie nie przekonują...

Możesz też liczyć na Berkuta, bo jak go znam to pewnie niedługo coś mu się odmieni... i sobie swoją własną obudowę pospawa albo coś w ten deseń... :)

Edytowane przez mate76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zenfist mi wysle te prometeie to rzuce na nia okiem. Chetnie samemu zobacze co z nia jest nie halo bo to jest az dziwne.

 

Nie chce mi sie wierzyc ze udalo sie wam ja zagotowac bo ta prometeia ktora jest wyzej ma taki sam setup jesli chodzi o skraplacze co zenfista i nie udalo mi sie nawet 240W jej zagotowac chociaz byla juz blisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wiem że promka ma spore możliwości. Przypominam sobie, że zapinka była nieco niewyregulowana i MArcin włożył pod koniec dodadkowe podkładki pod sprężyny, niestety podarowanego do testów venice już nie zdążyliśmy na zlocie przetestować, bo musieliśmy się zawijać do Wrocka z powrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wiem że promka ma spore możliwości. Przypominam sobie, że zapinka była nieco niewyregulowana i MArcin włożył pod koniec dodadkowe podkładki pod sprężyny, niestety podarowanego do testów venice już nie zdążyliśmy na zlocie przetestować, bo musieliśmy się zawijać do Wrocka z powrotem.

1682629[/snapback]

Nie o to chodzi, że była niewyregulowana tylko Berkut zawsze zakłada więcej podkładek, żeby był lepszy docisk do proca. I tą informacją się z Marcinem podzielił jak przekazywaliśmy mu Prometeię... Tylko wiadomo co się wiąże z większym naciskiem, więc fabrycznie jest parę podkładek mniej.

 

Proponuję nie przekazywać już więcej informacji, które zawierają tylko błędne wnioski... bo wprowadzają ludzi w konfuzję :)

 

W zamian możesz się np. cieszyć, że na urządzeniu ze sporą dawką polskiej myśli technicznej Niemcy robią 3.6GHz... :) Taki akcent patriotyczny...

Edytowane przez mate76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Berkut za Twoją własną edycje Prometei :)

Niezłe wyniki na tym FX'ie :)

1686926[/snapback]

Poczekamy teraz na to co pokaże Hardcoreclocker w SPi16M...

Jeśli pobije nasz obecny rekord to też pożyczymy FX57, żeby spróbować go poprawić...

Jeśli nie, to ponowymi próbę z Intelem EE..

Poprzedni rekord był bity na fabrycznej Prometei a na takiej FX57 poszedł tylko na 3,3GHz... więc widać jaka jest różnica w mocy między GT a BE, jeśli na tej ostatniej FX57 poszedł na 3,62GHz.

 

Mateusz

Edytowane przez mate76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ten fx-57 byl ten sam to mozesz porownywac, a jesli nie, to pamietaj ze kazdy procek inaczej sie kreci, i nawet na leprzym fc moglby wiecej nie poleciec, wiec to nie jest pewne czy troche lepsze chlodzenie da na kazdym fx-57 3.6GHz

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ten fx-57 byl ten sam to mozesz porownywac, a jesli nie, to pamietaj ze kazdy procek inaczej sie kreci, i nawet na leprzym fc moglby wiecej nie poleciec, wiec to nie jest pewne czy troche leprze chlodzenie da na kazdym fx-57 3.6GHz

1688200[/snapback]

Nie chodzi mi o to czy lepsze chłodzenie da dokładnie 3.6GHz zamiast 3.3, lecz czy 3.6GHz pokona nasz rekord na Intelu EE@5,4GHz...

 

Bo jeśli nie to nie ma sensu się w to bawić. Tylko tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...