Skocz do zawartości
s414

Toshiba M40x - Touch And Launch - Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od jakiegoś czasu mam model ja w temacie, przez większość czasu używam myszki, lecz wczoraj korzystałem z gładzika i zauważyłem brak załadowanego programu Touch and Launch. Próba uruchomienia tego programu kończy się brakiem jakiejkolwiek reakcji, nie uruchamia się, ale też nie wyświetla żadnego komunikatu o błędzie. Program odinstalowłem, zainstalowałem na nowo i nic, pobrałem najnowszą wersję ze strony producenta i nadal to samo. Przeszukałem forum toshiby i kilka osób ma ten sam problem, lecz nikt tam nie podał rozwiązania. Jeśli ktoś wie jak ten problem rozwiązać to proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie wiadomo o aktywnych narożnikach - gdzie tej opcji szukać?

Aktywne narożniki miałem właśnie zdefiniowane w programie touch and launch.

 

Gładzik działa ok - normalnie się włącza i wyłącza przez fn+F9

Dzwoniłem do serwisu wymienionego w książeczce gwarancyjnej, ale tam powiedzieli, że nie potrafią mi pomóc, poza tym to oni zajmują się tylko sprzętem a nie oprogramowaniem a w Polsce nie ma hotline toshiby :(

 

Czekam na inne sugestie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie wiadomo o aktywnych narożnikach - gdzie tej opcji szukać?

Aktywne narożniki miałem właśnie zdefiniowane w programie touch and launch.

 

Gładzik działa ok - normalnie się włącza i wyłącza przez fn+F9

Dzwoniłem do serwisu wymienionego w książeczce gwarancyjnej, ale tam powiedzieli, że nie potrafią mi pomóc, poza tym to oni zajmują się tylko sprzętem a nie oprogramowaniem a w Polsce nie ma hotline toshiby :(

 

Czekam na inne sugestie....

1682033[/snapback]

Klikasz 2 razy w ikonke tabliczki dotykowej i w zakładce zaawansowane masz USTAWIENIA ZAAWANSOWANE

 

Tam poszukaj, może coś wyłączyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...