Skocz do zawartości
marioking

[recenzja] Acer Aspire 3023wlmi

Rekomendowane odpowiedzi

Czym monitorujecie temperaturki. Zainstalowalem speedfana 4.28 odczytywac cos odczytuje na starcie a pozniej nic sie nie zmienia (zadna z temperatur poza HDD). Mial a moze ma ktos taki problem?

Ja monitoruję programem "Mobilemeter"

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wroce do domu to zrobie, bo tu gdzie jestem niemam dyskietki startowej

 

podaj maila to pchne ten obraz

 

czesc banan100,

moj mail: achillo@o2.pl

dzieki za reakcje. jak to odbiore to piwko wirtualne sie nalezy :)

pozdrawiam

 

a co do monitorowania temperatur to nie zauwazylem problemow. MM monitoruje u mnie wszystko: procesor, chipset, karte graf. i dysk aczkowlwiek odkad sprawdzilem temperatury w najbardziej obciazonym stanie i nie dzialo sie nic niepokojacego to nie korzystam z zadnych programow monitorujacych.

Edytowane przez tomcio_wroc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem się interesować temperaturami jak kobieta grała w L2 i do mnie ze fajne trójkąciki się pojawiły :) oczywiście Radek zaczął się przegrzewać. Dlatego wole trzymać rękę na pulsie.

dziwne, u mnie grafika jest znacznie chlodniejsza od procka po ostrym graniu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma pewien problemik: chcialem dzisiaj na wifi sobie posmigac, wiecz wchodze w sieci, wlaczam polaczenia bezprzewodowe i nic. lapka nie mruga nic sie nie dzieje, sieci zadnych nie wykrywa a ten program jakistam broadcon z czerwona ikona kolo zegarka pisze mi "radio costam wylaczone" kiedy biore wlacz radio to pokazuje mi "nie udalo sie wlaczyc radia, uzyj wlacznika sprzetowego" o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma pewien problemik: chcialem dzisiaj na wifi sobie posmigac, wiecz wchodze w sieci, wlaczam polaczenia bezprzewodowe i nic. lapka nie mruga nic sie nie dzieje, sieci zadnych nie wykrywa a ten program jakistam broadcon z czerwona ikona kolo zegarka pisze mi "radio costam wylaczone" kiedy biore wlacz radio to pokazuje mi "nie udalo sie wlaczyc radia, uzyj wlacznika sprzetowego" o co kaman?

Na czole lapka przy gniezdzie na mikrofon masz 2 przyciski z lewej do sinozebnego z prawej do WIFI nacisnij pojawi ci sie napis na ekranie Wirlesslan Lan Enable.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze to sa tylko diody, a jak przyciskalem i dawalo sie wyczuc cos na zasadzie przycisku myslalem ze to niedorobka acera

hmm cisne cisne nic sie nie pokazuje nic nei wyswietla :/

Edytowane przez tukamon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W przyszlym tyodniu kupuje tego lapa i mam pytanie odnosnie dolozenia dodatkowych 512MB RAMu. Czy moge sam to zrobic? Nie strace gwarancji?

 

OK, juz wiem, co jest grane z gwarancja.

Kolejne pytanie:

Czy trudno wlozyc/wymienic RAM w 3023?

Edytowane przez Randone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W przyszlym tyodniu kupuje tego lapa i mam pytanie odnosnie dolozenia dodatkowych 512MB RAMu. Czy moge sam to zrobic? Nie strace gwarancji?

Myślę, że dodatkowy RAM to nalezy zainstalować tam gdzie kupisz laptopa to nie stracisz gwarancji

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze to sa tylko diody, a jak przyciskalem i dawalo sie wyczuc cos na zasadzie przycisku myslalem ze to niedorobka acera

hmm cisne cisne nic sie nie pokazuje nic nei wyswietla :/

włącz połączenie radiowe i jak będziesz miął ten śmieszny czerwony trójkąt z krzyżykiem po prawej, wtedy naciśnij przycisk przy gnieździe mikrof. ten z prawej. Powinien zapalić się na pomarańczowo i mrugać. (i krzyżyk w trójkącie zniknie i trójkącik dostanie uszka :) ) a to ze nic na ekranie Tobie się nie wyświetla może być spowodowane tym ze nie masz zainstalowanego któregoś z programikow acera, a jak zwiększasz glos masz takie zielone kreski i napis Volume. Takiego koloru powinieneś mięć napis (wirelles lan enable) w prawym dolnym rogu ekranu.

Jeżeli nadal będziesz miął problemy pm i podam swoje gg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dodatkowy RAM to nalezy zainstalować tam gdzie kupisz laptopa to nie stracisz gwarancji

pozdrawiam

Tak chcialem zrobic, ale okazalo sie, ze za dolozenie 512MB musialbym zaplacic 90 funtow!

Bardziej oplaca sie dokupic 2 x 512MB za 70 funtow a standardowe 2 x 256 opchnac na eBayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dodatkowy RAM to nalezy zainstalować tam gdzie kupisz laptopa to nie stracisz gwarancji

pozdrawiam

RAM można sobie wymienić samemu, byleby nie uszkodzić przy tym laptopa :) Robi się to bardzo łatwo.

Ja się umówiłem ze sprzedawcą że wymienia mi 2x256MB na 2x512MB, nie pobierał za to dodatkowych opłat.

90 funtów to dwa razy więcej niż ja zapłaciłem, rzeczywiście bardziej się opłaca wymienić sobie potem już na na DDR400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RAM można sobie wymienić samemu, byleby nie uszkodzić przy tym laptopa :) Robi się to bardzo łatwo.

Ja się umówiłem ze sprzedawcą że wymienia mi 2x256MB na 2x512MB, nie pobierał za to dodatkowych opłat.

90 funtów to dwa razy więcej niż ja zapłaciłem, rzeczywiście bardziej się opłaca wymienić sobie potem już na na DDR400.

Skoro zarabiasz w funtach - to Cię stać . Gratuluje

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chcialem zrobic, ale okazalo sie, ze za dolozenie 512MB musialbym zaplacic 90 funtow!

Bardziej oplaca sie dokupic 2 x 512MB za 70 funtow a standardowe 2 x 256 opchnac na eBayu.

A dlaczego nie od razu jednej kości gigowej?? Wydaje mi się to rozsądniejszym rozwiązaniem z wielu względów. cena podobna, z tego co wyczytałem wydajność lepsza, mniej prądożerna od dwóch kości no i pole manewru do kolejnej rozbudowy. Bo chyba banki obsługują tam kości do jednego giga?? no chyba,że się mylę,bo nie znam dokładnie sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie powiedzieć pare słów o jakości wykonania tego lapka, czy ten srebrny element ma tendencje do scierania sie?

Próbowaliście kręcić grafe może jest tam jakis zapas mocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie powiedzieć pare słów o jakości wykonania tego lapka, czy ten srebrny element ma tendencje do scierania sie?

Próbowaliście kręcić grafe może jest tam jakis zapas mocy?

Pokrywa się rysuje i to bardzo.Natomiast okolice touchpada juz nie.Pewnie od wkładania i wyciągania z/do torby.Apropos grafiki to kręci się nawet bez artów i zwisów.Narazie 30 mhz proc i pamiątki.Moze to nie duzo.Nie probowalem wiecej.nie miałem takiej potrzeby

Dobry sprzęt nawet nie taki głośny(udał mi się nawet ) choć wiadomo ze moglby wiatrak się zadziej wlaczac. Jest to sprzet na ktory trzeba baczec gdys plastki za rewelacyjne nie sa.Nic sie nie lamie i nie peka ale nie nalezą one do tych wytrzymalszych.To jest moje zdanie,absolutnie subiektywne(moj pierwszy laptop)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysuje się strasznie, nosze lapka w plecaku często jest ściśnięty i na wewnętrznej stronie mam odbita ramkę od matrycy. Zaczyna mi pękać obudowa przy zawiasie z lewej strony, perfidnie widać zmęczenie materiału. Zamierzam reklamować ta wadę gdyż trochę stresuje się otwierając go. Po zadym nadal uważam ze sprzęt warty wydanej każdej złotówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Zdaje mi się, że kiedy pracuję na baterii myszka działa z opóźnieniem. Przy pracy na zewnętrznej myszce jeszcze mogę to jakoś wytłumaczyć, ale tak jest również gdy pracuję na touchpadzie. Jak włączę zasilanie wszystko jest lepiej. Czy u was też tak jest?? Co można z tym zrobić? Czy to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...