Skocz do zawartości
sailence

Dfi Lanparty - Problem Z Pci

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

zakupiłem sobie ostatnio A64 3000+ Venice (s.939), DFi LanParty NF4 D i GF6600

 

no i po podłączeniu niby wszystko idzie, ale nie wykrywa kart na PCI! próbowałem wszystkiego, niestety nic to nie daje, problem się zaczął od tego, że nie mogę zaisntalować windy z włączoną opcją APIC (wywala instalatora - pisze, że wersja mojego biosu jest niezgodna ze standartami ACPI), po wyłączeniu tej opcji system się instaluje, ale nie może dopasować przrwań do kart na PCI (wywala brak zasobów), próbowałem na kilku kartach na PCI i cały czas to samo

 

wnerowiony wysłałem płytę na gwarancję, zadzwonili do mnie i powiedzieli, ze nie mają z nią żadnego problemu i wysłali mi inną - nową

 

po przyjęciu paczki, rozpakowałem płytkę i podłączyłem... i ZNOWU TO SAMO! ten syf nie wykrywa kart na PCI!

 

Co może być przyczyną, bo to chyba nie znowu płyta (została wymieniona). Próbowałem kilka kart na PCI i z każdą jest tak samo.

Edytowane przez sailence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

zakupiłem sobie ostatnio A64 3000+ Venice (s.939), DFi LanParty NF4 D i GF6600

 

no i po podłączeniu niby wszystko idzie, ale nie wykrywa kart na PCI! próbowałem wszystkiego, niestety nic to nie daje, problem się zaczął od tego, że nie mogę zaisntalować windy z włączoną opcją APIC (wywala instalatora - pisze, że wersja mojego biosu jest niezgodna ze standartami ACPI)

1682889[/snapback]

 

Az tak trudno sie domyslić ze może to być wina biosu ??

Sam to napisałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...