Skocz do zawartości
leszek_e

Lakier Czy Klej Przewodzący?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jak zawsze na poczatek dodam ze szukalem chyba kilka dni ale nie znalazlem tego o co chcialem zapytac, wszyscy zawsze pisza cos w stylu: "lepiej kup to bo pewniejsze" albo "powinno byc ok..."

 

Chce przebartonowac thortona a jak wiadomo olowkiem to nie takie proste :/ probowalem juz tyle razy ze mam dosc i postanowilem zakupic cos pewnego.

Wiem ze lakier do naprawy sciezek bylby najlepszy, np. Electon 40AC ale jego cena tez nie jest zbyt mala i chcialem cos tanszego.

Pytanie moje takie jest: czy klej do naprawy sciezek od ogrzewania na szybach w samochodzie wystarczy do tego polaczenia??

Prosilbym tylko nie piac czegos w stylu: "lakier pewnieszy, kup go" czy cos takiego.

Chcialbym zeby napisal ktos kto np uzyl takiego kleju do naprawy ogrzewania w szybach i wie ze sie sprawdza lub nie i jakiego modelu ew jakies inne tanie sprawdzone propozycje lakierow czy czegos na co jak wydam kase zeby sie nie okazalo ze wywalilem w bloto. Jak juz pisalem chodzi mi o niskobudzetowy srodek bo mimo wszystko 25 zl za cos czego uzyje na kilka mazniec pedzelkiem to troche duzo... przynajmniej dla mnie.

Dzieki wielkie

 

Jesli jednak ktos by znalazl temat w ktorym jest moj problem to prosze o linka bo naprawde szukalem.

 

dzieki i pozdro :)

Edytowane przez leszek_e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z jakiego tyg produkcji masz tego procka?? Chyba niektóre nie przechodzą bartonizacji ale nie jestem w 100% pewien <_< Ja miałem wcześniej semprona to beznajmniejszego problemu zmodował się ale po użyciu miękkiego ołówka, taki najtańszy jaki znalazłem :D Twardych nie tolerował.

 

Ja mam połączone mostki na tym 1700+ co mam w podpisie bo przy 2,6GHZ zrobił się z niego durex :D ale electron załatwił sprawę :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39 tydz :D:D:D to ze bartonizacje przechodzi wiem na 100% tylko pewien gosc robil to lakierem ale niemam teraz mozliwosci sie z nim skontaktowac i zapewne niebede miec.

 

spojrz na tebelke na dole to bedziesz wiedzial czemu na athlonie xp tak trudno zrobic to olowkiem http://fab51.com/cpu/barton/athlon-e23.html, sempron widocznie ma inaczej

 

czy ktos mi odpowie na moje pytanie?? <_<

 

a i jeszcze jedno... widze ze nikt nie odpowiada wiec pewnie kupie w koncu ten Electon. powie mi ktos czemu mozna go znalezc w przedziale cenowym 17zl to 33zl?? czy one sie czyms roznia????? wiem ze ceny sa rozne w roznych sklepach ale az taka roznica??

Edytowane przez leszek_e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39 tydz :D:D:D to ze bartonizacje przechodzi wiem na 100% tylko pewien gosc robil to lakierem ale niemam teraz mozliwosci sie z nim skontaktowac i zapewne niebede miec.

 

spojrz na tebelke na dole to bedziesz wiedzial czemu na athlonie xp tak trudno zrobic to olowkiem 1684614[/snapback]

 

faktycznie jest mała różnica :D ale człowiek od którego kupiłem 1700+ miał go przez kilka miesięcy na .....ołówku!! Dopiero przed sprzedażą walnął kreseczke electronem. Z tego co się przyglądałem to skrobał lanaminat.

 

Pewnie różnią się producentem i zarazem przewodnictwem prądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze lakier o jednej nazwie produkuje tylko jeden producent bo nie spotkalem sie zeby np. nike produkowalo buty adidasa ;p no ale nie wiem

tez musialem skropbac laminat ale to akurat maly problem!

:mur: FAK nie moge nawet na mobila go przerobic!! juz mam dosc tych olowkow!! :mur: :mur: :mur:

 

sprubuje jeszcze jednym olowkiem i jak nie podziala to kupie tego electona a jak wtedy nie podziala to sie zastrzele :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez leszek_e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na ołówku nie chodzi, to i na lakierze też pewnie nie pójdzie. Chyba, że nie oczyściłeś dobrze miejsca i nie ma kontaktu :unsure: .

Trochę temat znam bo przerabiałem już to wszystko z moim Duronem, tylko mój chodzi na ołówku ok ale przez parę dni/tyg. a pózniej lipa. Chciałem więc to utrwalić i kupiłem lakier do łączenia ścieżek ale okazało się, że zmarnowałem tylko kasę bo na tym wogóle nie chce działać (tzn. jako duron chodzi). Także zastanów sie z zakupem tego lakieru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze lakier o jednej nazwie produkuje tylko jeden producent bo nie spotkalem sie zeby np. nike produkowalo buty adidasa ;p no ale nie wiem

tez musialem skropbac laminat ale to akurat maly problem!

:mur: FAK nie moge nawet na mobila go przerobic!! juz mam dosc tych olowkow!!  :mur:  :mur:  :mur:

 

sprubuje jeszcze jednym olowkiem i jak nie podziala to kupie tego electona a jak wtedy nie podziala to sie zastrzele  :lol:  :lol:  :lol:

1685062[/snapback]

Ja dałem tylko przykład. Nie wiem jak to jest dokładnie ale czymś muszą się różnić. Możliwe że nie da się go zmodować, nie każdy poddaje się temu zabiegowi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...