Skocz do zawartości
Idaho

Jest ! Jest ! Nowe Ati !

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie czekałem czekałem i jest opis na http://www.benchmark.pl. Chłopaki pokazuję testy że za mniejszą kasę bije GF6600. Czekam niecierpliwie na pierwsze screeny najbardziej zależy mi nie tyle na osiągach (chociaż i to bardzo mile widziane) ile na jakości obrazu (czyt: to co miłe i przyjemne dla oka). No i przystępna cena: 380 zł gdzie za GF 6600 trzeba dać ok.470 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podchodziłbym aż tak sceptycznie. Obecnie na rynku żadna karta nie ma racji bytu jeśli nie da się kręcić. Myślę że jest to celowe zagranie marketingowe, po to aby odebrać klientele konkurencji. Trzeba poczekać, zobaczy się jakie pamięci, rdzeń, itp ale to wyjdzie z pralni. Natomiast jeśli chodzi o golasy no to ATI bije GF-a. Trochę się zawiodłem na serii Xxxx bo dla mnie ATI zawsze dbało własńie o bajery wizualne (przyp: smoothshader, rozwinięcie do directX 8.1, potem walka na ShaderModel-kto da więcej możliwości a to pierońsko przyciąga klienta) a tu nic. Pierwszy lepszy GF serii 6xxx wizualnie bił ATI. No ale jest. I wreszcie konkurencja znowu zacznie sie pocić. Co do AGP myślę że na poćzątku raczej nie, może jak sie rynek wypełni to przypomną sobie o już tej odchodzącej do lamusa szynie. Jak zwykle chodzi o niższe koszty produkcji co gwarantuje PCI-ex.

Edytowane przez Idaho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki X1300pro jezeli bedzie w cenie 6600 to moze niezle skopac mu zadek - oczywiscie po odblokowaniu potokow.

Byc moze konkurowac z GT.

Taktowany 600Mhz w defaulcie to jaaa.

Na 700Mhz pewnie pojdzie przy lepszym chlodzeniu.

Pamiatki na 1Ghz i master wsrod lowend.

Tylko jezeli nie bedzie AGP to nawet nie bede czytal testow.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...