Skocz do zawartości
robcio1984

Co Sadzicie O Gigabyte Ga-k8n Sli ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jak narazie jestem posiadaczem takej platformy jak:

AMD Athlon 64bit 2800+ BOX s754

Gigabyte GA-K8NS s754

3x512DDRam Kingstone 400MHz

Gigabyte GF FX 6600 Turbo Force

 

Mam zamiar to wszystko wymienic na platforme z socket 939 i planuje kupic plyte glowna taka jak w temacie AMD Athlon 64bit 3000+ Venice i takiego samego GF FX tylko ze na PCIX.

 

Na tej platformie co teraz mam 3x512DDRam nie pracuje mi na FSB wyzszym niz 225 ze wzgledu na slaby kontroler pamieci (bynajmiej tak mi tu dali do zrozumienia na tym forum :)) Wszystkie kosci osobno pracuja na FSB 240 jedynie jak sa razem wyskakuja mi roznego rodzaju bledy.

 

Dlatego bardzo was prosze byscie podali swoje opinie. Z gory dziekuje i Pozdrawiam.

 

A jesli chodzi o zalorzenie tematu to zrobilem to dlatego bo w wyszukiwarce nie mogl mi nic znalesc na temat tej plyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia po doswiadczeniech z plytami GB :? Wczesniej mialem K8NS i bylem mile zaskoczony mozliwosciami plytki. Teraz trace wiare w ta firme bo to co mam w podpisie trudno nazwac plyta glowna,jest to jakas kompletna zenada ,praktycznie zerowe mozliwosci o/c :mur:

Nie zniechecam do kupowania plyt tej firmy ale radze sie dwa razy zastanowic,bo mnie czeka przesiadka na cos innego :-| pozdrawiam

 

EDIT

Dla scislosci nie ma takich kart graficznych jak GF FX 6600 :D

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia po doswiadczeniech z plytami GB :?  Wczesniej mialem K8NS i bylem mile zaskoczony mozliwosciami plytki. Teraz trace wiare w ta firme bo to co mam w podpisie trudno nazwac plyta glowna,jest to jakas kompletna zenada ,praktycznie zerowe mozliwosci o/c :mur: 

Nie zniechecam do kupowania plyt tej firmy ale radze sie dwa razy zastanowic,bo mnie czeka przesiadka na cos innego :-| pozdrawiam

 

EDIT

Dla scislosci nie ma takich kart graficznych jak GF FX 6600  :D

1684359[/snapback]

no własnie gigabyte jest jakis zakręcony.... na s754 wydał genialne wrecz płytki [stosunek jakosc/cena/oc] a na s 939 nie ma nic co możnaby polecić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze jakas inna mobo innego producenta ??? taka tez w jakiejs przyzwoitej cenie z PCIX x16 bo na jakies plytki za ponad 450zl mnie juz nie stac. Pozdro.

1684443[/snapback]

polecam przejrzec moj topic kilka posotow nizej.. - socket 939 vs komputronik

chlopaki mi naprawde pomogli

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam przejrzec moj topic kilka posotow nizej.. - socket 939 vs komputronik

chlopaki mi naprawde pomogli

Pozdrawiam

1684478[/snapback]

 

Dziekuje Ci bardzo, przejzalem Twoj caly temat i zdecyduje sie na Microstar K8N Neo4-FI nForce4 Ultra A to tylko dlatego ze jest brana pod uwage i ja tez doradzaja, a ja mialem MSI na Socket A i bylem z niej bardzo zadowolony. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...