Skocz do zawartości
mil0n

Ap W Metalowej Skrzynce

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda następująco

 

Mieszkanie około 50m2

Internet neostrada

Dwa kompy z wifi i dwa po kablu

AP miałby się znajdować w metalowej skrzynce w ścianie (tam jest dociągnięty tel z tepsy i zbiegają się kable sieciowe) rozmiar 30 na 40 cm i głębokości 10cm

 

Pytanie:

Czy wciśnięty do takiej skrzyni (nie wiem jeszcze jaki) ruterek z modemem adsl, access pointem i standardową anteną obejmie cale mieszkanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tej calej puszki to nie mam pojecia trzeba by sprawdzic... zawsze mozesz wystawic na specjalnym kabelku antenke poza puszke, wtedy na 100% obejmiesz cale mieszkanie a nawet spokojnie wyjdziesz na zewnatrz ;) u mnie stoi wifi w mniejwiecej srodku domu i pod klatka mam sygnal 70% :D btw mieszkam na 4 pietrze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się że antena musi być odkręcana.

Zawsze mogę zrobić otwór w drzwiczkach i tam zamocować antenę którą następnie podłączę do ruterka za pomocą kawałka kabla. Tylko gdzie można dostać taki kabel, z odpowiednimi wtyczkami (warszawa)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzynka jest w mieszkaniu na przedpokoju.

 

Co prawda nie jest ona uziemiona ale jest z dość grubej blachy wiec pewnie wytłumi sygnał.

 

Trzeba będzie poszukać jakiegoś ruterka, który ma odkręcaną antenę i da się do niego dokupić kabel z wtyczkami.

 

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...