Skocz do zawartości
fipa

Wybory Prezydenckie - Polska 2005

Na kogo zaglosujesz w wyborach prezydenckich?  

217 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zaglosujesz w wyborach prezydenckich?

    • Henryka Bochniarz (Partia Demokratyczna)
      4
    • Marek Borowski (Socjaldemokracja Polska)
      17
    • Leszek Bubel (Polska Partia Narodowa)
      3
    • Liwiusz Ilasz niezalezny
      2
    • Lech Kaczynski (Prawo i Sprawiedliwosc)
      29
    • Jaroslaw Kalinowski (Polskie Stronnictwo Ludowe)
      1
    • Janusz Korwin-Mikke (Platforma Janusza Korwin-Mikke)
      22
    • Andrzej Lepper(Samoobrona)
      6
    • Jan Pyszko (Polonijna Organizacja Narodu Polskiego-Liga Polska)
      0
    • Adam Slomka (Konfederacja Polski Niepodleglej)
      0
    • Donald Tusk (Platforma Obywatelska)
      107
    • Stanislaw Tyminski (Ogolnopolska Koalicja Obywatelska)
      1
    • Nie posiadam praw wyborczych
      14
    • Nie zaglosuje
      10


Rekomendowane odpowiedzi

kaczynski to porazka , prezydent to powinien miec prezencje , co jak co ale to reprezentant calego narodu , a tu wyskoczy jakis kurdupel wygladajacy jakby przed 10 min wydalilo go jakies zwierze , lol , zreszta , po tym jak wybrali walese , ktory po polsku nie potrafil sie wyslowic , to juz nic mnie nie zdziwi , kto pamieta te tshirty bendem prezydentem ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu bym powiedział "Cała nadzieja we Włodku". Dziś pozostaje mi tylko powiedzieć "Cała nadzieja w Donaldzie". On chociaż odwiedził Moje okolice (Kock tydzień temu). Zresztą, nie chcę "kaczyzmu". Zacytuję Panią Sierakowską

 

nie chcę by krajem rządzili ci co ukradli księżyc...

To nie jest poczucie humoru Pani Izy tylko święta prawda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze reszta glosujacych wczesniej na kandydatow, ktorzy nie weszli do II tury pomysli i wibierze "dobrze' ;).

 

Nie jest przeciez powiedziane ze Kaczuch bedzie mial wszystkie glosy leppera ( 16% sic :blink: ) a Tusk Borowskiego. Jedni beda glosowac na tego drudzy na tamtego.

 

 

PS: Korwin sie wycofuje z polityki, w listopadzie na zjezdzie swojej pratii "pozegna sie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze reszta glosujacych wczesniej na kandydatow, ktorzy nie weszli do II tury pomysli i wibierze "dobrze' ;).

 

Nie jest przeciez powiedziane ze Kaczuch bedzie mial wszystkie glosy leppera ( 16% sic  :blink: ) a Tusk Borowskiego. Jedni beda glosowac na tego drudzy na tamtego.

PS: Korwin sie wycofuje z polityki, w listopadzie na zjezdzie swojej pratii "pozegna sie"

1692595[/snapback]

Istnieje też prawdopodobieństwo, że wyborcy leppera czy borowskiego po prostu nie zagłosują w 2 turze.

Edytowane przez ilubek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie niepokoi ton wypowiedzi Kaczynskiego? Z kazdej strony widac w nich przyczajony totalitaryzm, komisje, rozliczenia, ograniczenia wolnosci slowa, nowe urzedy kontroli - a ztad bardzo bliska droga do pochodow z pochodniami i akcji typu 'Krysztalowa Noc'.

Edytowane przez S_Works

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowicie na Kaczynskiego glosuja emeryci bo obiecuje im zlote gory , a to sa takie obiecanki cacanki , Tusk nie obiecuje zlotych gor ale glosuja na niego w wiekszosci mlodzi i wyksztalceni ktorzy maja jakiekolwiek pojecie o gospodarce to samo bylo z wyborami parlamentarnymi , gdyby poszla do urn inteligencja to by wygralo PO , inteligencja zlala wybory wiec wygral PiS :mur: oby nie bylo powtorki bo nie zniose rzadow Kaczora ten czlowiek nie powinien byc politykiem a co dopiero prezydentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowicie na Kaczynskiego glosuja emeryci bo obiecuje im zlote gory , a to sa takie obiecanki cacanki , Tusk nie obiecuje zlotych gor ale glosuja na niego w wiekszosci mlodzi i wyksztalceni ktorzy maja jakiekolwiek pojecie o gospodarce to samo bylo z wyborami parlamentarnymi , gdyby poszla do urn inteligencja to by wygralo PO

Buhahah no takich bredni nie słyszałem. Powiem Ci coś. Żadna inteligencja, skąd ty to bierzesz. Tusk chciał uchodzić za takiego, dlatego kampanie skierował na młodych pierwszą 5 lat temu i teraz znów. Zainwestował 5 lat. Kaczyński jest habilowanym doktorem, Tusk pisał prace magisterską z Histori ? Jaka inteligencja. Po drugie tak Ci się podoba 5 lat odsiatki dla zboczeńców ? Bo tyle poparł Tusk. Kaczor chciał 25 w góre tak jak w USA. Jeden podpis TUska i po zostało odrzucone. Popieram twój Liberalizm.

 

Polska jednak nie jest przygotowana na takie posunięcie. Niech 5 lat wyczyści ze ścierwa postkomunistów Kaczor, a potem sam idę i głosuje na TUSKA.

 

Kaczyński dlaczego On. Dlaczego chce rozliczać. Bo nie będzie drugi raz tego samego co było przez 10 lat. Jeszcze nikt nie zapłacił za młode rozbiory Korporacji Polskich, po drugie w Urzędach jest róbta co chceta. Nikt za to nie płaci. Jak Kaczyński siądzie to się skończy poklepywanie. Mój znajomy pracuje w Policji, mieli zgarnąć znajomą, która nie była w nic zamieszana, jedynie jej mąż. Po pierwsze weszli bez nakazu, wyniesli wszystko z mieszkania, procz telewizora. Nie postoje, przy Tusku to będzie jeszcze większe. Gdzie to teraz jest sprzedane u paserów. Nic nie pomogło, że miała opłaconego adwokata. Bezprawie...

 

 

 

Po drugie cały elektorat Samoobrony idzie dla Kaczora, z Borowskiego dla PO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhahah no takich bredni nie słyszałem. Powiem Ci coś. Żadna inteligencja, skąd ty to  bierzesz. Tusk chciał uchodzić za takiego, dlatego kampanie skierował na młodych pierwszą 5 lat temu i teraz znów. Zainwestował 5 lat. Kaczyński jest habilowanym doktorem, Tusk pisał prace magisterską z Histori ? Jaka inteligencja. Po drugie tak Ci się podoba 5 lat odsiatki dla zboczeńców ? Bo tyle poparł Tusk. Kaczor chciał 25 w góre tak jak w USA. Jeden podpis TUska i po zostało odrzucone.  Popieram twój Liberalizm.

 

Polska jednak nie jest przygotowana na takie posunięcie. Niech 5 lat wyczyści ze ścierwa postkomunistów Kaczor, a potem sam idę i głosuje na TUSKA.

 

Kaczyński dlaczego On. Dlaczego chce rozliczać. Bo nie będzie drugi raz tego samego co było przez 10 lat. Jeszcze nikt nie zapłacił za młode rozbiory Korporacji Polskich, po drugie w Urzędach jest róbta co chceta. Nikt za to nie płaci. Jak Kaczyński siądzie to się skończy poklepywanie. Mój znajomy pracuje w Policji, mieli zgarnąć znajomą, która nie była w nic zamieszana, jedynie jej mąż. Po pierwsze weszli bez nakazu, wyniesli wszystko z mieszkania, procz telewizora. Nie postoje, przy Tusku to będzie jeszcze większe.  Gdzie to teraz jest sprzedane u paserów. Nic nie pomogło, że miała opłaconego adwokata. Bezprawie...

Po drugie cały elektorat Samoobrony idzie dla Kaczora, z Borowskiego dla PO.

1692861[/snapback]

wez mnie nie rozmieszaj , rozliczac , to on chce ale w teori , kazdy teraz bedzie rozliczal , pieknie mowil co on nie zrobi , czego nie dokona , a w praktyce okaze sie co innego , samoobrona , a kto na tych oszolomow oprocz ciemnych rolnikow glosuje , tylko starzy ludzie , to samo z kaczynskim , tyle zrobi co dla miasta w ktorym jest prezydentem czyli nic , lol , nawet mi sie niechce zglebiac ile kasy stracilismy przez jego wspaniale rzady :mur: , a kaczynski ci pomoze , hehe , trzeba bylo widziec jak pomagal biednym ludziom z pragi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhahah no takich bredni nie słyszałem. Powiem Ci coś. Żadna inteligencja, skąd ty to bierzesz. Tusk chciał uchodzić za takiego, dlatego kampanie skierował na młodych pierwszą 5 lat temu i teraz znów. Zainwestował 5 lat. Kaczyński jest habilowanym doktorem, Tusk pisał prace magisterską z Histori ? Jaka inteligencja. Po drugie tak Ci się podoba 5 lat odsiatki dla zboczeńców ? Bo tyle poparł Tusk. Kaczor chciał 25 w góre tak jak w USA. Jeden podpis TUska i po zostało odrzucone. Popieram twój Liberalizm.

 

Polska jednak nie jest przygotowana na takie posunięcie. Niech 5 lat wyczyści ze ścierwa postkomunistów Kaczor, a potem sam idę i głosuje na TUSKA.

 

Kaczyński dlaczego On. Dlaczego chce rozliczać. Bo nie będzie drugi raz tego samego co było przez 10 lat. Jeszcze nikt nie zapłacił za młode rozbiory Korporacji Polskich, po drugie w Urzędach jest róbta co chceta. Nikt za to nie płaci. Jak Kaczyński siądzie to się skończy poklepywanie. Mój znajomy pracuje w Policji, mieli zgarnąć znajomą, która nie była w nic zamieszana, jedynie jej mąż. Po pierwsze weszli bez nakazu, wyniesli wszystko z mieszkania, procz telewizora. Nie postoje, przy Tusku to będzie jeszcze większe. Gdzie to teraz jest sprzedane u paserów. Nic nie pomogło, że miała opłaconego adwokata. Bezprawie...

 

 

 

Po drugie cały elektorat Samoobrony idzie dla Kaczora, z Borowskiego dla PO.

Za duzo Radia Ma-Ryja

 

Nie wiem czy wiesz ale zboczencow powinno sie leczyc a nie zamykac bo to sa chorzy ludzie.

 

Kaczynski moze i jest doktorem , ale nie ma pojecia o ekonomi , a jego zamilowanie do ingerencji w prawo moze bardziej zaszkodzic Polsce poprawic sytuacje szczegolnie ekonomicznal.

 

Kaczor wyczysci postkomunistow a to dobre hahhah za duzo Rydzyka sie nasluchales chyba

 

Porownujesz Polske do USA a to dobre w tym wspanialym kraju widac jak ludzim sluzy zaostrzanie prawa do granic mozliwosci najlepszy przyklad co sie dzialo w Nowym Orleanie , na chwile tylko dali ludziom odrobine swobody i wyszly z nich instynkty zabojcow.

 

Polityka pro-spoleczna Kaczora tez nie jest dobrym rozwiazaniem przejechaly sie juz na tym i Stany i Francja , a nawet nasz sasiad Slowacja , powinien raczej propagowac stworzenie nowych miejsc pracy i poprzec male firmy , a niestety nie slyszalem o tym ani slowa w jego wypowiedziach.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhahah no takich bredni nie słyszałem. Powiem Ci coś. Żadna inteligencja, skąd ty to  bierzesz. Tusk chciał uchodzić za takiego, dlatego kampanie skierował na młodych pierwszą 5 lat temu i teraz znów. Zainwestował 5 lat. Kaczyński jest habilowanym doktorem, Tusk pisał prace magisterską z Histori ? Jaka inteligencja. Po drugie tak Ci się podoba 5 lat odsiatki dla zboczeńców ? Bo tyle poparł Tusk. Kaczor chciał 25 w góre tak jak w USA. Jeden podpis TUska i po zostało odrzucone.  Popieram twój Liberalizm.

i co to ma za znaczenie kto jakie ma wykształcenie? nie wiem czy miałeś możliwość podjęcia nauki na uniwersytecie ale jeżeli tak to na pewno miałeś okazję przekonać się że tytuł nie robi z człowiek inteligenta :lol:

Polska jednak nie jest przygotowana na takie posunięcie. Niech 5 lat wyczyści ze ścierwa postkomunistów Kaczor, a potem sam idę i głosuje na TUSKA.

 

Kaczyński dlaczego On. Dlaczego chce rozliczać. Bo nie będzie drugi raz tego samego co było przez 10 lat. Jeszcze nikt nie zapłacił za młode rozbiory Korporacji Polskich, po drugie w Urzędach jest róbta co chceta. Nikt za to nie płaci. Jak Kaczyński siądzie to się skończy poklepywanie. Mój znajomy pracuje w Policji, mieli zgarnąć znajomą, która nie była w nic zamieszana, jedynie jej mąż. Po pierwsze weszli bez nakazu, wyniesli wszystko z mieszkania, procz telewizora. Nie postoje, przy Tusku to będzie jeszcze większe.  Gdzie to teraz jest sprzedane u paserów. Nic nie pomogło, że miała opłaconego adwokata. Bezprawie...

Po drugie cały elektorat Samoobrony idzie dla Kaczora, z Borowskiego dla PO.

1692861[/snapback]

zastanawiam się czy mówisz tak jak piszesz? bo ja mam problem ze zrozumieniem tego co napisałeś a może szybko przepisywałeś z ulotki pis-u stąd ten chaos? To co napisałeś o tym policjancie i tej akcji to po prostu LOL. Wnioskuję z twego słowotoku, że jak Kaczyński zostanie prezydentem to zwykły obywatel poczuje się bezpiecznie?! Jasne Lech Kaczyński - prezydentem IV RP od dziś złodzieje nie kradną a bandyci nie biją :mur: (sory musiałem użyć tej ikony) Edytowane przez cyganos king

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hhehe niby taki praworzadny to niech zrobi porzadek z pierwszym oszustem RP szanownym Rydzykiem , ale nie przeciez Rydzyk to jego kumpel bo wie , ze jak PiS bedzie rzadzil to jemu krzywda sie nie stanie i nadal bedzie mogl oszukiwac starych ludzi i wpajac im swoje antysemickie brednie.

 

A ta historia o policjancie po prostu mnie urzekla naprawde , masz naprawde bujnal wyobraznie.

 

Najgorsze jest to ze wlasnie fanatycy Kaczynskiego nie potrafia poprzec swojego wyboru jakimis argumentami , Kaczynski pokazal w Warszawie ze nie za bardzo idzie mu zarzadzanie miastem , a co dopiero panstwem.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ode mnie tylko wierszyk

Drugiej tury przyszła poraA więc głosuj na KaczoraOn Ci da jabłek i gruszekTych na wierzbie. Jak komuszekOn napełni Ci twój mieszekjak niejaki Miller Leszek.Bo pomysły ma prześliczneCudne, bo socjalistyczneWeźmie od tych co pracująTym pyszałkom, chamom, lujomNiech nie myślą sobie tacyŻe dostaną profit z pracyTrzeba pięknie, solidarnieTemu dać co się nie garnieTemu co pracować nie chceGdyż go praca coś nie łechceDać mu trzeba na to tanieDo wychlania wino w bramie.Tak to Lech nasz zdecydowałTak się pięknie nam zachowałJak on rządził nami będzieDowie się każdy bo wszędzieOn przyjmując butną pozęOgłosi nam swe expose:"Pracowici to przekleństwo"Solidarne społeczeństwo"To jest to, co sprawiedliweNa nic mi spojrzenia krzyweTych co robią - niechaj płacą!Żeby żul miał wciąż pić za coŻeby miał na papierosyBy nie musiał chodzić bosyŻeby on miał na leczenieNa swych snów, marzeń spełnienieTym co myślą wciąż inaczejPowiem teraz - krótko raczejJam jedyny jest stróż ładuNie chcesz mnie?Więc... spieprzaj dziadu!"

jak był to nie czytajcie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta historia o policjancie po prostu mnie urzekla naprawde , masz naprawde bujnal wyobraznie.

Jaka bajka z Policjantami ? Jeśli pisze wyraźnie, że kumpel sobie dorabia !

 

co to ma za znaczenie kto jakie ma wykształcenie? nie wiem czy miałeś możliwość podjęcia nauki na uniwersytecie ale jeżeli tak to na pewno miałeś okazję przekonać się że tytuł nie robi z człowiek inteligenta

Dokładnie, więc kolega który popierał Tuska do wyborów, niech nie używa takich argumentów i skrótów myślowych.

 

Hhehe niby taki praworzadny to niech zrobi porzadek z pierwszym oszustem RP szanownym Rydzykiem , ale nie przeciez Rydzyk

Jestem katolikiem jednak Rydzyka nie trawie. Po drugie dlaczego piszesz oszut. To, że gada głupoty, wyczyścił sumienia starym dziadkom i babciom jest jego sprawą. Mamy wolność słowa i wyboru. Gdzie oszukuje, jakoś KKRiT i inne spółki nie potrafią się do niego dobrać, a Gudzowatym bynajmniej on nie jest. Papież wyraźnie powiedział, że Polityka i Kościół nie mogą iść w parze, więc sam się skreślił.

 

 

Nie rozumiem drugiego porównania Radio Ma Ryja do Kaczyńskiego. Słyszałeś kogoś PiS w Radio Maryja, bo ja nie. Słyszałeś, widziałeś Kaczyńskiego z Rydzykiem przy tzw "stole". To są zagrywki Rydzyka, a nie PiS'u. Jedno z drugim ma tyle wspólnego co mąka z masłem.

 

 

Najgorsze jest to ze wlasnie fanatycy Kaczynskiego nie potrafia poprzec swojego wyboru jakimis argumentami , Kaczynski pokazal w Warszawie ze nie za bardzo idzie mu zarzadzanie miastem , a co dopiero panstwem.

To teraz każdy kto nie głosuje na Tuska to albo fanatyk, ciemnogród, faszysta ? Pokaż mi dlaczego mam zagłosować na Donalda ? Jestem otwarty ? Skreśliłem go w chwili przekreślenia ugody na podwyższenie kary dla zboczeńców. Jeden podpis Tuska i byłoby od 25 lat w góre (dzisiaj mamy 5 w góre).

 

Mam tylko poprzeć Tuska ze względu na obniżenie podatku i promowanie przedsiębiorczości ? Co jeszcze oferuje w Polityce prorodzinnej ? Mieszkaniowej, komunalnej ? Tak się składa, że jestem przedsiębiorcą i zamiast takej promocji o ekonomi, potrzeba kogoś kto zacznie przyciskać do muru ludzi w Urzędach Skarbowych. Bo to nie podatek blokuje inwestycje tylko Urzędnicza Klasa.

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie bede sie z Toba klocil Ty to widzisz tak ja inaczej , szanuje ze popierasz Kaczora i nie mam zamiaru Cie przkonywac , ze Tusk jest lepszy bo i tak Cie nie przekonam, tak jak Ty mnie do Kaczynskiego.

 

Kazdy ma swoja wizje prezydenta powiem szczerze , Tusk i Kaczynski sie na glowe naszego panstwa specjalnie nie nadaja , no ale wole zaglosowac na Tuska niz nie glosowac wogole i narzekac. Dlatego bardzo szanuje kazdego kto wogole zainteresowal sie przyszloscia Polski i zaglosowal.

 

Jak bedzie wygladala Polska pod rzadami PiS-u i PO zobaczymy , gorzej niz za rzadow SLD raczej nie bedzie , nie powiem prawo w Polsce kuleje i dobrze , ze Kaczor chce cos z tym zrobic , jednak nie tylko prawem Polska stoi i mam nadzieje , ze to wlasnie PO wezmie sie za gospodarke , a PiS za prawo , jesli tak sie stanie i bedzie nam sie lepiej , dostatniej i bezpieczniej zylo to nie powiem o Kaczorze zlego slowa , ale poki co duzo obiecuje i ciezko mu sie bedzie z tych obietnic wywiazac.

 

Walka bedzie zacieta w 2 turze mam nadzieje tylko ze obaj panowie pojda po rozum do glowy i beda sie zachowywac jak ludzie na poziomie bo po piatkowej debacie jestem lekko zniesmaczony postawa i jednego i drugieg. Czy naprawde kampania musi opierac sie na wyciaganiu brudow ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem drugiego porównania Radio Ma Ryja do Kaczyńskiego. Słyszałeś kogoś  PiS w Radio Maryja, bo ja nie. Słyszałeś, widziałeś Kaczyńskiego z Rydzykiem przy tzw "stole". To są zagrywki Rydzyka, a nie PiS'u. Jedno z drugim ma tyle wspólnego co mąka z masłem.

1693038[/snapback]

Otóż bardzo się mylisz. Kandydatem na premiera jest były członek ZChNu, któremu np. jeszcze pare lat temu przeszkadzało wychowanie seksualne w szkołach. To kto ma tego uczyć, księża? Faktycznie, oni mają duże doświadczenie... :rolleyes: Ale nie do końca zgodne z przykazaniami bożymi :) To, co Kaczyński i jego partia prezentuje, to ściśle nacjonalistyczne, konserwatywne poglądy i nikogo nie dziwi poparcie Rydzyka. To są jego zagrywki? A nie PISu? To dlaczego ten twój mały bohater nie odciął się stanowczo od bredni i jadu, którymi pluje Rydzyk? Ano dlatego, że obaj w sposobie prowadzenia polityki są bardzo podobni i poparcie dyrektora mu najwyraźniej sprzyja.

 

To teraz każdy kto nie głosuje na Tuska to albo fanatyk, ciemnogród, faszysta ? Pokaż mi dlaczego mam zagłosować na Donalda ? Jestem otwarty ? Skreśliłem go w chwili przekreślenia ugody na podwyższenie kary dla zboczeńców. Jeden podpis Tuska i byłoby od 25 lat w góre (dzisiaj mamy 5 w góre). 

1693038[/snapback]

Jak pokazały wybory, na Kaczyńskiego głosują przeważnie ludzie prości, biedni, słabowykształceni i starzy, którzy myślą, że przyjdzie kolejny Janosik i im napełni kieszenie. Myślę, że inteligetni ludzie widząc choćby obietnice Kwacha i Wałęsy przestali się nabierać na puste frazesy. Co do tego 5 i 25 lat, to czy mógłbyś pokazać nam jakiś dowód twojej tezy? Czy ty kiedyś zrozumiesz, że Polsce nie jest potrzebne ciągłe zaostrzanie kar, tylko skuteczne ich egzekwowanie? Co z tego, że będzie i 25 lat za jakieś wykroczenie, jak taki wyrok nigdy nie padnie, bo się okaże, że istnieje dziesięć okoliczności łagodzących? Zaostrzenie kar, to tylko tani chwyt pod publiczkę Kaczyńskiego, tu potrzebna jest naprawa całego systemu sądownictwa, a nie mydlenie ludziom oczu. A co do tego, to chyba nie mamy wątpliwości - co zrobił Kaczyński jako minister sprawiedliwości? Nic. I nic nie zrobi, bo zależy mu tylko na dopchaniu się do koryta, co pokazał w Warszawie.

 

Mam tylko poprzeć Tuska ze względu na obniżenie podatku i promowanie przedsiębiorczości ? Co jeszcze oferuje w Polityce prorodzinnej ? Mieszkaniowej, komunalnej ? Tak się składa, że jestem przedsiębiorcą i zamiast takej promocji  o ekonomi, potrzeba kogoś kto zacznie przyciskać do muru ludzi w Urzędach Skarbowych. Bo to nie podatek blokuje inwestycje tylko Urzędnicza Klasa.

1693038[/snapback]

Właśnie dlatego powinieneś poprzeć Tuska. Uwolnienie gospodarki i obniżenie podatków jest jedynym możliwym środkiem na zlikwidowanie bezrobocia poprzez zainteresowanie Polską zagranicznych inwestorów i stworzenie przez nich miejsc pracy. Nie mam tu na myśli drobnych ciułaczy, którzy zatrudniają ledwie kilka osób. Uproszczenie systemu podatkowego dałoby ludziom nadzieję, że w Polsce warto jest ciężko pracować, bo to się opłaca. Ale tego mieć nie będziemy. Ale możemy powstrzymać socjalistyczne zapędy Kaczyńskiego. Chociaż pewnie i tak wszyscy inteligentni uciekną na Zachód, bo u nas w Polsce ludzie ciężko pracujący są od utrzymywania więźniów albo nierobów. Co do polityki mieszkaniowej, komunalnej i prorodzinnej, to twój prezydent pokazał już ją w całej okazałości w Warszawie. Nic się nie zmieniło na lepsze, a wręcz na gorsze, o czym świadczy niezaprzeczalnie wynik wyborów w Warszawie, gdzie Tusk prawie wygrałby w pierwszej turze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i macie racje. Jeśli ktoś nie jest jeszcze zdecydowany to polecam to:

 

http://www.latarnikwyborczy.pl/compass/app/poll.html

 

Mam też wrażenie ,że zbyt poważnie traktujecie otoczke medialną. Tak wypadło . Tusk gra prawicowca , Kaczyński lewicowca. Zwłaszcza teraz Kaczyński musi zmobilozować elektorat Lepperowsko -Borowski , będą figury retoryczne , miny ,że ho,ho,hooo i jeszcze trochę !!! Co jest wiarygodne ? Np sonda wśród przedsiebiorców opublikowana w Pulsie biznesu z wtorku. Pytano się o rokowania dla gospodarki wedle obu kandydatów . Bez znaczenia. Kaczyńscy są to ludzie praktyczni do bólu , nie mniej od Tuska , Rokity , czy innych. Natomiast ciekawsze jest co innego . Aleksander Smolar w radio zwrócił uwagę na świetne rozwiązania strategiczne PiSu. W kampanii do sejmu , była IV Rzeczpospolita , zerwanie z komuną. Teraz nastąpiła płynna zmiana frontu i celem jest socjalna Polska w Europie. Taka sama dyskusja toczy się w całej Europie . Umięjetności strategiczno - taktyczne Kaczyńskich wywołały podziw nawet Smolara .(Fundacja Batorego , ci od cyklitów ) Tu dochodzimy do głębszego dna. Oczywiscie socjalna Europa musi upaść , tu Kaczyński prezentuje retorykę , ma tego świadomość -końca epoki dobrobytu. Tu idzie o kształt wewnętrzny państwa i Europy , wzmocnienie takiego , czy innego skrzydła.

 

Zobaczymy teraz przez te 12 dni kto ciągnie do kogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niko powiedz mi, co z tego, ze Kaczynski zaostrzy kary? Jaka z tego bedzie korzysc dla POLSKI? Bedzie Ci sie lepiej zylo, jak pedofile pojda siedziec na kilka lat dluzej? GOSPODARKA jest najwazniejsza! To od GOSPODARKI zaleza losy tego kraju oraz jego obywateli, a nie od wymiaru sprawiedliwosci, ktory i tak bedzie nieskuteczny. Takie eksperymenty, jakie proponuje Kaczynski, to mozna robic, ale w państwie o dobrej infrastrukturze i gospodarce. Czy Ty zdajesz sobie sprawe z tego, ze PiS z Kaczka na czele chce rozdac 3 miliony mieszkan ubogim? Kurna, Robin Hood sie znalazł. Zeby pomagac biednym, to trzeba najpierw zapewnic stabilna sytuacje Polsce. PO ma dopracowany program poprawy gospodarki (mniej skomplikowane prawo podatkowe => lepsze warunki dla rozwoju malych i srednich przedsiebiorstw => wiecej miejsc pracy => mniejsze bezrobocie => wyzsze PKB => wiecej kasy dla panstwa => lepsza przyszlosc dla nas;]), a PiS co ma???

 

EDIT:

Zreszta Kaczynski nawet nie potrafi miastem rzadzic, a co dopiero państwem...

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedzy bogiem a prawda, to rozmowy o programie i pogladach tego czy owego prezydenta nie maja wiekszego znaczenia. Prezydent w polsce pelni glownie funkcje reprezentatywna, tak naprawde nie wiele moze...

1693288[/snapback]

Odpowiem Ci moim postem z poprzednich stron

 

W reprezentowaniu chodzi nie tylko o wygląd. Wazne jest takze, jak taki prezydent zachowa sie np. podczas wizyty w innym kraju, odwiedzin jakiegos prezydenta.. Czesto takie wizyty potrafią cos zdziałac, przyniesc korzysc Polakom. Nieumiejetna dyplomacja moze zepsuc nawet najlepsze stosunki miedzynarodowe.

1689489[/snapback]

Tu chodzilo o wyglad, ale pomijając pierwsze zdanie reszta tyczy sie twojej wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko poprzeć Tuska ze względu na obniżenie podatku i promowanie przedsiębiorczości ? Co jeszcze oferuje w Polityce prorodzinnej ? Mieszkaniowej, komunalnej ? ...

Albo obniżenie danin i promowanie przedsiębiorczości, albo socjalizm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...