Skocz do zawartości
Mikesc

Palit Mx440

Rekomendowane odpowiedzi

SE czyli 64 biotwa szyna danych do pamięci. NIe pograsz na niej w nic(prawie) ale do filmów na da się spoko. btw, troszkę za drogo liczą sobie już za nią, lepiej poszukać czegoś innego. Za 80zeta dostaniesz GF3Ti, na której już w coś pograsz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SE czyli 64 biotwa szyna danych do pamięci. NIe pograsz na niej w nic(prawie) ale do filmów na da się spoko. btw, troszkę za drogo liczą sobie już za nią, lepiej poszukać czegoś innego. Za 80zeta dostaniesz GF3Ti, na której już w coś pograsz.

1685508[/snapback]

karta poszla za 72 zł, ale GF3Ti sa duzoo drozsze ,z tego co widze chodza po 130-140 zł ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta poszla za 72 zł, ale GF3Ti sa duzoo drozsze ,z  tego co widze chodza po 130-140 zł ;/

1685723[/snapback]

Troche dziwne bo ja za 120 qpiłem sobie 8500 radzia. Prawdziwego rodzynka built by ati. Trzeba tylko dobrze poszukać. Ale takie jest allegro, najlepiej gdybyś miał kogoś kto chce pozbyć się leciwej graficzki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanei co do tego gf-a i zeby nei robic nie potrzebnie nowego temeatu zapytam tutaj ok?

 

dzieki :D

 

otoz ziomal ma takiego palita 128/128 i dziwna jest rzecz bo riva tuner go nie chce podkrecic. przesowam suwaki zegary ida do gory, potem zastosoj i niby wsio pieknie ale fps na stalym poziomie, marki bez zmien :blink:

 

kto mi powie gdzie poddalem niechonorowo 4 litery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...