Skocz do zawartości
... CiapeK PIK RiddicK ...

... Asus A8n-e Nforce4 Ultra \ Dfi Lanparty Nf4 Ul

Rekomendowane odpowiedzi

... Wiem ze podobne watki na tym sie trafialy, wiele wywodow na ten temat czytalem na wielu forach ale nadal mam dylemat, co to tych 2'ch plyt :

 

Asus A8N-E Nforce4 Ultra \ DFI LANPARTY nF4 Ultra-D

 

... Mam straszny dylemat, co chwila ktos przeciaga mnie na ktoras strone. np.

Asus gryzie sie z AMD 64 i ma slaby wiatrak na chipsecie, ale jakos Asus bardziej do mnie przemawia niz DFI , ktory jest wysmienity do O/C , ale wydaje mi sie ze moga byc problemy z nim jezeli chodzi o gwarancje ...

 

reszta zestawu do ktorego plyta ma byc prezentuje sie nastepujaco :

 

AMD Athlon 64 3000+ (Socket 939) Venice

Asus A8N-E Nforce4 Ultra \ DFI LANPARTY nF4 Ultra-D

Sapphire x800 GT 256MB 256bit PCI-E +

Samsung p120 SATA sp2504c ( 250GB )

GEIL 2,5CL 2X512MB

Chieftec GPS 350EB-101A ( zasilacz 350W )

 

LG GSA - 4167B \

Benq DW1640

 

chlodzenie arctic cooling freezer 64

 

zastanawialem sie nad ukladem wodnym do niego, ale nie mam o nim zielonego pojecia , musze poczytac FAQ, i niewiem ile bedize kosztowac w sumie. Narazie przewiduje tylko proc i graficzna do chlodzenia, potem ew. dodac moze chldzenie p. glownej i hdd , myslalem zeby zasilacz tez tak zchlodzic ale to juz pewnie drogo wszystko by wyszlo...

 

nie jestem pewny co do zasilacza, doradzcie cos pliz . No i obudowa, ale za nia jeszcze sie nie rozgladalem, dzieki z gory pozdro ...

 

BTW aha , komp mial byc do kasy okolo 2000 zl, ale planuje tak ok. 2500 - czesci zalatwie sobie taniej troszke, ( to z hurtowni , to promocja , to znajomy ;] ) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłeś dwa tematy pod rząd ;) poza tym na wiekszość pytań jakie zadałeś odpowiedź już jest na forum, tematy DFI czy płyta XXXX powtarzały sie juz kilkukrotnie. Tak samo jest temat dotyczący tego jaki zasilacz wybrać, starczy skorzystać z własciwego działu forum.

 

Proponuje przeczytać oba topici dotyczące wymienionych płyt, topic dotyczący wyboru zasilacza i juz sam sobie odpowiesz na wszystkie pytania. Ew co do płyty to lookaj w profile ludzi i zagadaj bezpośrednio do usera, od niego zawsze najwiecej sie dowiesz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze niby co??

Napisz o co ci chodzi??

Ze niby procki 64bit amd nie działają na asusie? :D

1686204[/snapback]

... Byly jakies problemy z ta plyta i Athlonami 64 na oryginalnym ( ? starszym ? ) Biosie, po aktualizacji wszystko chula. Co jeszcze ciekawego dzis sie dowiedzialem to ze ponoc Asus ma taka przewage ze stworzyl juz oprogramowanie na 64 bit , plyta jest wykorzystywana w 100% ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...