Skocz do zawartości
kucyk

O Serwisie

Rekomendowane odpowiedzi

@Gladiac Chłopie siejesz ferment. No tak Lisek i Marco i inni moderzy są obrzydliwie bogaci :lol2:. Dlatego są rekalmy na forum. Dlatego zjazd tweaka miał sponsorów :lol2: . Dlaczego słychać że tweak ledwo sam się utrzymuje ??. Szkoda że nie pamiętasz wcześniejszych czasów forum...... Pomóż przy prowadzeniu newsów bo jak piszę lekiem na chorobe nie jest jej nazwanie po imieniu. Bo to każdy potrafi powiedzieć jest źle. Trzeba to zmienić. Myślisz że utrzymanie serwerów tweaka łącza to mały koszt miesięczny ?? (poszukaj sobie ile kosztuje obsługa serwera i łącza).

Ps zapomniał bym oni mają życie prywatne :blink: :unsure: i chcą nadal je mieć, przedstawiasz postawę roszczeniową, a może jednak pomóc :>??

Edytowane przez Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zawsze co do testów można się dogadać z firmami lecz problem jest  taki, że ja powiedzmy nie mam czasu usiąść i napisać recenzje.

 

Może się coś drapnie za jakiś czas.

 

Co do strony głównej to jest pod panowaniem Liska i to do niego takie sugestie.

1688035[/snapback]

może spróbujcie jakiegos poboru recenzentów,niech chetni napiszą przykladowy artykul dotyczacy jakiegos posiadanego przez nich sprzetu, moze wyłoniłoby sie pare talentów... nie piszcie tez ze chodzi o $ bo znam na tym forum naprawde sporo zapalencow którzy zrobiliby to z przyjemnoscią tylko za mozliwosc pobawienia sie nową grafą/płytą/prockiem

 

sam z checią skrobnął jakąś recenzje gdyby zaistniala szansa, ze nie napisze jej tylko dla siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że ktoś za to dostaje $  :blink:  ?

To jest dla ludzi, którzy lubią to robić :) i dla samej satysfakcji piszą  :)

1688563[/snapback]

chyba nie zrozumieliście :blink:

 

napisałem wyraźnie : "żeby redaktorom kasę dawali..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FastlY przeczytałeś co napisałem ? Kto da na to $$ :>? + Sprawy z zatrudnieniem podatki i itd. Zbiórka userów nie przejdzie a nawet jeśli to dlaczego on pisze na gł str ? I dostaje kasę ja zrobie to za mniej i itd Kłutnie. I dlaczego w takim razie Lisek lub Marco Paranoik nie mają dostać kasy za swoją pracę ?? czyli znowu skąd kasa podatki sprawy papierkowe.

@Leborg a odpowiedzialność :>? Za sprzęt :>? To nie jest takie łatwe ;].

Edytowane przez Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zauwazcie tez jej wady , niby nikt nie zarabia?? a sklep tweaka to co darmowka??? banery ,reklamy to nie kasa??

1688557[/snapback]

Sklep tweaka? A zwróciłeś uwagę, że to barwkomp.pl? Tweak stoi na serwerze barwkompu i kliknięciami w ich sklep zarabia na miejsce na serwie i łącze. A jeśli myślisz, że utrzymanie serwa z taką bazą i ilością połączeń to darmocha, to cholernie się mylisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LeborgNo to znasz adresy ludzi odopwiedzialnych za całe forum ;]. Chyba Cie nie zlekceważą nie :>? Zobaczymy jak się sprawa rozwienie ;]. Narazie jesteś Ty a napewno jeszcze pare osób by się przydało[;.

@Dijkstra napisałem to samo co Ty wcześniej ;].

Pozdr

Edytowane przez Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem, problemem nie są $, ani sklepy, itd. Sam mogę pisać 1 reckę na tydzień i chciałem tak robić ale jak zwykle luksa nikt nie słucha :-| Więc problemem nie jest czas. Nie wspomnę o tym ile recenzji nie zostało opublikowanych i to z takiego powodu, że ... eh i tak nikt mnie nie będzie słuchał więc nie mam co pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ;] no nie wierzę że jest aż tak źle :>? Na "górze" tyż są ludzie myślący nei :>? Ten temat był by fajny jak ludzie zgołsili ochotę do pomocy. A nie wytykanie :). Luks Pl ciekawe rzeczy piszesz ..... Dla jednego dany powód jest błachy dla innego nie :). Hym ale przcież są kompromisy nie :>? Zobaczmy nie ktoś z administracji się wypowie [; bo znowu jest burza w szklance wody. [; Widać już 2 Panów się pisze Leborg Luks Pl. Heh [;.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze wiekszosc z was jest naprawde naiwna,i nie odbierajcie mi mojego prawa do glosu bo to wlasnie chcialem napisac,pozatym dlaczego nie dacie sie wypowiedziec samym tworcom tweaka !!a tak robicie za przyslowiowego adwokata diabla,nawet jesliby aspekt finansowy jak to okreslilem wczesniej mial pokrycie z tym co twierdzicie to i tak nikogo nie obchodzi ze tweak ma jakies problemy bo jak strona startowala to zapewne w glowach jej tworcow byl odpowiedni zapal i mozliwosci na jej utrzymanie a teraz jak sie rozkrecila to nagle problemy?? owszem ale tylko i wylacznie po stronie samych jej wlascicieli, i nie nam jest analizowac co sie zlego z nia dzieje ,my jestesmy odbiorcami,mamy wejsc na strone ,znalesc co nas interesuje i tyle,a jak bym chcial sie udzielac z newsami czy w innym dziale to zalozylbym swoja strone ,jak ktos nie ma sily lub brak mu mozliwosci to niech zamknie stronkie i po klopocie a nie podpiera sie wypowiedziami starych forumowiczow ktorzy beda dzielnie bronic pozycji tweaka bo pewnie zadziala u nich zasada starego malzenstwa i zwyklego przyzwyczajenia,

 

ps.praca moderatow wyglada tak: wczoraj zalozylem wlasny temat "najbardziej leniwa strona: tweak pl", dzisiaj wchodze i nie ma tematu,wiec zakladam nowy ze zniknal temat, co sie okazuje?,ze zostal przeniesiony tutaj!!, i pewnie dobrze zrobili,ale dlaczego przy okazji nie dali zadnej info na ten temat? w ten sposob napisalem nowy temat wzgledem starego i powstal smietnik przed ktorym przestrzegaja moderatorzy a sami pomagaja go produkowac

 

parafrazujac;);): umarl moderator, niech zyje moderator!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gladiac śmieszysz mnie chłopie. Po ****** co założyłeś tamten temat ? Skoro zdublowałeś temat Kucyka ? Napisałem Ci to wyraźnie i dałem link ... Teraz ztriplowałeś kolejny temat.Ciężko się myśl nie ? A zapomaniłem bronie Adminów. Jestem adwokatem to lepiej Sikora zawołam bo on jest bradziej kompetentny w tej materii ;). Sam robisz śmietnik zakładając takie same tematy. Napisałem że przedstawiasz postawę roszczeniową ? Pomóż a jak nie to niestety. Tweak ma już pare latek. Można być zmęczony/mieć inne rzeczy niż prowadzenie strony wow odkrywcze nie ? Ten tewak to nie ten co był kiedyś(ani lepszy ani gorszy jest inny bo zaraz znajdą się tacy że zaczną porównywać a nie można tak). (inni ludzie byli np Reed , Tomasir czy Jonas (nawet go nie znasz)). Ciężej widocznie jest prowadzić stronę. Ja postawie nie podoba Ci się możesz zmienić sytuacje pomagając, odejść, nic nie robić i nie marudzić, nic nie robić i marudzić (nie wiadomo po co ? To do tego ostatniego). Ps wcale nie jestem starym forumowiczem są z większym starzem ;), i z tweakiem nie mam żadnego małżeństwa ;).

@Luks Pl porozmawiaj z Administracją co i jak nie wierzę że się nie można nie dogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede do niego pisał maili, bo uwazam, ze jako "szef" serwisu powinien zaglądać od czasu do czasu na "O serwisie i forum". Myle się?

 

Lekko zastanawiające jest własnie to, ze tu nie zajrzał..

Ostatnio aktywny - Wczoraj, 20:36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fipa teraz to troszke przesadzasz :E Przecież nie każdy jest dostępny 24h/d i musi siedzieć na forum mimo iż to "jego" forum. Każdy ma życie prywatne a że nie pojawił się przez pół dnia to nie znaczy że żadko odwiedza forum ;)

Bez przesady - wrzućmy na looz i poczekajmy trochę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaliśmy wystarczająco długo...

 

Nie musi być dostępny cały czas. Nikt tego nie wymaga. Ale był wczoraj... i nie zabrał głosu. A szkoda. Może by się pare rzeczy wyjaśniło.

 

Osobiście mam kontakt z człowiekiem który może sprzęt dostarczać dla Tweaka na testy. ParanoiK zna go osobiście ( pamiętasz certyfikaty? ;] )

 

Ale nic nie ruszy bez bardzo ważnego głosu, głosu Liska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, 20:24, daro200 pisze posta. Temat "O Serwisie" wędruje na początek strony (zreszta od powstania jest ciagle w czołówce). Przypominam, ze temat powstał dwa dni temu.. a nie kilka godzin wcesniej.... Kolejna kwestia: jako admin moglby miec założoną subskrypcję na cały dział "O serwisie i forum" (ja tak mam, a ze tematy nie pojawiaja sie zbyt czesto, to nie zapycha skrzynki). Wiec w czym przesadzam?

 

Ok, bede cierpliwy i poczekam, moze rzeczywiscie pojawił sie tylko na chwilke i nie mial czasu nawet tego przeczytac. Prosze pamietac, ze ta stagnacja w serwisie nie rozpoczela sie wczoraj, czy tydzien temu... ten temat takze nie jest pierwszym, w którym kilku userów ofiaruje swoj wolny czas na rzecz Tweaka (pisanie recenzji itd).

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, bede cierpliwy i poczekam, moze rzeczywiscie pojawił sie tylko na chwilke i nie mial czasu nawet tego przeczytac.

1689330[/snapback]

To miałem na myśli także. Co do reszty to się zgadzam, ale cóż my "nędzni" userzy możemy na to poradzić ? Wszystko jest uzależnione od "góry" i można było to poznać w przypadku PODPISÓW. Zaraz ktoś powie że jak nie pasuje to moge zmienić forum <--- standard text :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miałem na myśli także. Co do reszty to się zgadzam, ale cóż my "nędzni" userzy możemy na to poradzić ? Wszystko jest uzależnione od "góry" i można było to poznać w przypadku PODPISÓW. Zaraz ktoś powie że jak nie pasuje to moge zmienić forum <--- standard text :]

1689339[/snapback]

Nikt ci tak nie powie.

Kazdy widzi ten problem.

Poslalem wczoraj Liskowi na GG link do tego tematu. Czy przeczytal to nie wiem bo nie odpisal.

Co do testow swojego czasu mialem kilka nowinek z chlodzenia (zalman 9500 - przed innymi serwisami) zasilacze Akasy itd. No ale echem sie odbilo.

 

Wiec puki naczelny nie podejmie jakis krokow i decyzji to sytuacja bedzie wygladala tak jak wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek nie zabrał głosu, bo nie ma nic na swoje usprawiedliwienie, po za swoją pychą, dumą i głupotą...

Każdy kto siedzi w temacie wie o co tak naprawdę chodzi, szkoda, że taka osoba jest "właścicielem" serwisu bo chłopaki od forum odwalają kawał ciężkiej roboty wyrabiająć renome słowu TWEAK, szczerze mówiąc to, aż wstyd podpinać takie forum pod tak biedny serwis...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek nie zabrał głosu, bo nie ma nic na swoje usprawiedliwienie, po za swoją pychą, dumą i głupotą...

Każdy kto siedzi w temacie wie o co tak naprawdę chodzi, szkoda, że taka osoba jest "właścicielem" serwisu bo chłopaki od forum odwalają kawał ciężkiej roboty wyrabiająć renome słowu TWEAK, szczerze mówiąc to, aż wstyd podpinać takie forum pod tak biedny serwis...

Podoba mi sie to podsumowanie ,wpelni popieram zale ludzi ktorzy traca swoj czas wspomagajac servis tweaka, ktos powie ze marudze? ,oczywiscie!! i mam do tego prawo ,dopoki ta strona bedzie otwarta dla wszystkich dopoty bede pisal co mi sie nie podoba,ci ktorzy w jakis sposob udzielaja sie aby stronka istniala powinni olac ja i zalozyc byc moze nowa ,ktora tworzona przez pasjonatow spewnoscia bedzie miala wysoka pozycje oraz cale rzesze wielbicieli,pewnie sam tweak tez taki byl na poczatku,jednak jak widac zapal oslabl zupelnie i reszta poprostu kula sie tylko samym rozpedem ,nie wnoszac nic nowego i ciekawego,przy takim zmeczeniu materialu niech moze ktos inny przejmie prowadzenie od osoby lub osob ja wspoltworzacych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak troche będzie nie na miejscu, ale... Powie mi ktoś czemu już chyba od roku czy nawet wiecej, na głównej stronie Tweak jest jedna i ta sama ankieta!? (która ma na celu poznanie opinii userów o wyglądzie stronki, bądź też chęci ewentualnych zmian). Ta ankieta tam jest chyba tylko po to żeby była. Już mnóstwo osób zagłosowało, że Tweak wymaga całkowitej zmiany wyglądu, ale chyba do twórców strony to nie dociera i tak jak mówiłem ankieta jest tylko dla picu. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...